مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به لرزش تا Dems’ با نیوهمپشایر تجمع

منچستر N. H. — مشتاق برای قرار دادن در یک نمایش قدرت در انتخابات پارلمانی میدان نبرد, دولت, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به سر و صدا دموکرات روز دوشنبه با تجمع در نیوهمپشایر در آستانه دولت برای اولین بار در کشور شرکت کنند ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در بالا پس از تبرئه در هفته گذشته در استیضاح اتهامات افتخار ملت اقتصاد قوی, پاره به خود ممکن است انتخابات دشمنان و راه اندازی یک حمله دموکرات ها که سعی در حذف او را از دفتر تلفن قسمت یک “احساساتی حزبی جنگهای صلیبی.”

“خوب ما جمهوری خواهان در مجلس سنای ایالات متحده رای به رد ظالمانه حزبی استیضاح جعل و صدور و کامل و مطلق مجموع تبرئه,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعیت که roared و تشویق او در طول سخنرانی. “و آن را حتی نزدیک است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع می آید یک روز قبل از نیوهمپشایر دموکرات سر به پای صندوق های رای پس از فاجعه آیووا قفقاز است که موفق به تولید یک روشن برنده را مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. تهمت و تمسخر طولانی عدم اطمینان بیش از نتیجه از کیکآف قفقاز که در آن نتایج هنوز مورد اختلاف است.

“آیا هر کسی می دانم که برنده آیووا از او پرسید: جمعیت است. “من نمی دانم.”

قبل از ترک واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او برنامه ریزی شده بود در این تجمع به سر و صدا دموکرات ها و نشان دادن قدرت خود در دولت قبل از اولیه رای دادن.

“می خواهید به لرزش تا Dems کمی — آنها واقعا خسته کننده معامله در رفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “هنوز هم انتظار برای آیووا, نتایج آرا سرخ شدند. جمعیت بزرگ در منچستر!”

این یک سعی کردم-و-آزمایش تاکتیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن: برنامه ریزی counter-برنامه نویسی برای منحرف کردن توجه از دموکراتیک بحث و عمده دیگر لحظات نگه داشتن او را در کانون توجه و ساختمان حامیان’ شور و شوق در ماه قبل از روز انتخابات.

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به جشن سنا را تبرئه تصمیم کابل به مجلس نانسی پلوسی برای عملکرد خود را در طول دولت از آدرس اتحادیه هفته گذشته است.

“من تا به حال کسی پشت سر من بود که من من کننده خیلی من من کننده, کننده,” تهمت شکایت کرده و خواستار آن را “بسیار منحرف بسیار منحرف است.” او را به یاد چگونه در آدرس’ نتیجه پلوسی, پاره کردن کپی از این سخنرانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات باعث شد جمعیت به همان “قفل او را تا!!” شعار که هواداران خود را به هیلاری کلینتون چهار سال پیش.

آن را تنها بازگشت از ویژگی های خود را از سال 2016 تظاهرات. در اشاره ای به حامیان دیرین که بازگشت به تظاهرات دوباره صدای شیپور بازگشت به یکی از بزرگترین و اگر نادرترین بازدید ارائه یک کلمه صحبت عملکرد “مار” تاریک 1960 آهنگ او استفاده می شود به عنوان یک استعاره برای هشدار دادن به آنچه که او می بیند به عنوان خطرات غیر قانونی مهاجران و پناهندگان مجاز به ایالات متحده است.

هر چند آن را ارائه نشان می دهد همان نیروی که هفته گذشته هنگامی که ده ها تن از مغلوب ساختن پیشی جستن را جایگزین آب گرفتگی آیووا مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ساخته شده حضور خود را شناخته شده در نیوهمپشایر. در علاوه بر این به معاون رئیس جمهور مایک پنس و Ivanka Trump رئیس جمهور و مشاور ارشد جمهوری خواه سنسور. لیندزی گراهام و سناتور رند پال خانه جمهوریخواه شلاق استیو Scalise و نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu شد برای مبارزات انتخاباتی از طرف او روز سه شنبه.

خیمه رویداد برگزار شد در مقابل یک جمعیت فروخته شده هزاران نفر در مرکز شهر منچستر عرصه و تهمت مطمئن ساخته شده و بینندگان در خانه آن را می دانستند.

“ما باید بیشتر در این عرصه و در خارج از این عرصه بیش از همه نامزدهای دیگر معنی دموکرات ها را با هم ضرب و پنج بار” او افتخار.

تصاویر همراه-حامیان معترضان در خارج از SNHU عرصه نیز شکست طریق پوشش خبری دموکراتیک اولیه. به عنوان یک نیروی هوایی لمس کردن در نیوهمشایر یک جریان TrumpWorld مشاهیر — از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس و اولین پسر Donald Trump Jr. — قبل از رئیس جمهور به مرحله.

یک موضوع مکرر از مرحله: broadsides در برابر استیضاح که خطر مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

“عدالت بود در خدمت قانون اساسی ما دفاع شد و رئیس جمهور تهمت تبرئه شد برای همیشه!” پنس گفت: جمعیت خروشان.

نیوهمپشایر همیشه بزرگ از loomed در مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی lore به عنوان اولین نامزد او برنده مسابقه در طول سال 2016 را گرم انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه. او در مورد به مرحله در یک تجمع در منچستر که از ماه اکتبر هنگامی که خبر شکست که FBI بود و دوباره باز کردن تحقیقات خود را به حزب دموکرات هیلاری کلینتون, ایمیل, تنفس زندگی جدید را پس از آن-مبارزه انتخاباتی. و آن سایت شد یکی مانده به آخر رالی 2016 مسابقه — عجیب ارسال کردن تنها چند ساعت قبل از یک پس از نیمه شب تجمع در میشیگان.

هر چند تهمت به دقت از دست نیوهمپشایر در انتخابات چهار سال پیش تیم او معتقد است یکی از چند متحده همراه با مینه سوتا و شاید نیومکزیکو است که می تواند تلنگر به قرمز در ماه نوامبر.

“ما در حال رفتن به برنده شدن در نیوهمپشایر در یک لغزش” مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی اصرار دارد که ثبت نام رای دهندگان دموکرات در حال خروج از حزب خود “به ما بپیوندید” ،

دموکرات ها در ایالت های مختلف مشاهده کنید.

“واضح است که تهمت و RNC به قرار نیوهمپشایر در بازی پس از از دست دادن دولت 3,000 آرا در سال 2016. اما ما مطمئن شوید که گرانیت Staters می دانم که او خود را شکسته است به وعده دولت خود را و او را از دست بدهند در اینجا دوباره در ماه نوامبر” نیوهمپشایر حزب دموکرات رئیس Ray Buckley به خبرنگاران گفت:.

رئیس جمهور لذت ایده مسلط مرحله در نیوهمپشایر و سرقت برخی از رسانه های اکسیژن از دموکرات ها. مشاوران امیدوار است که سرویس مخفی حرکت در مرکز شهر منچستر به منطقه امن برای رئیس جمهور هنگام ورود به آن را سخت تر برای دموکراتیک نامزدها و حامیان آنها را به عرضی دولت بزرگترین شهرستان در ساعات اولیه قبل از اولین رای بازیگران هستند.

حداقل در حال حاضر شبیه counter-برنامه نویسی تظاهرات شده اند برنامه ریزی شده برای آینده دو نامزد ایالت نوادا و کارولینای جنوبی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است نه تردید به تلاش برای نفوذ دموکراتها نامزد روند. در این تجمع او خواست نیوهمپشایر مستقل — که مجاز به رای دادن در هر دو حزب اصلی — که در حمایت از او به جای بازگشت “ضعیف ترین” نامزد حزب دموکرات روز سه شنبه. او همچنین دوباره قاچاق در بی اساس تئوری توطئه است که اتوبوس های غیر قانونی رای دهندگان سفر در از ماساچوست در سال 2016 او را محروم از یک پیروزی در گرانیت دولت است.

علاوه بر این او و مشاوران او اغلب ازدحام به نقشه استراتژی در برابر ممکن است انتخابات دشمنان و رئیس جمهور است و در هفته های اخیر سعی در تقویت نامزدی سناتور. برنی ساندرز لیبرال ترین نامزد دموکرات میدان و حریف کاخ سفید حداقل در حال حاضر بسیاری از آرزوهای خود را به صورت.

و با آیووا نتایج جستجو در مورد تهمت سعی در کاشت بذر شک و تردید در اعتبار خود را مشتاق به طبل توطئه برای پرورش تقسیم در میان دموکرات ها است که می تواند تضعیف حزب وحدت رفتن به ماه نوامبر است.

“آنها در حال انجام آن شما دوباره برنی آنها در حال انجام آن را به شما دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یکی دیگر از اشاره به سال 2016 زمانی که ساندرز از دست داده نامزدی ریاست جمهوری به کلینتون.

رئیس جمهور نیز به راه انداخته یک سری از حملات در ایالت الیزابت وارن و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که رقابت در نیوهمپشایر. البته از آن تهمت تلاش به اوکراین بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که منجر به استیضاح.

منچستر تجمع می آید روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه توسط سنا پس از تبدیل شدن به فقط سوم رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح. قبل از خروج خود را تهمت بود و هنوز هم کله پاچه در حزب دموکرات به عنوان به خوبی به عنوان سناتور. رامنی تنها جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم کردن او را.

در کاخ سفید دیدار با بیش از 30 فرمانداران از سراسر کشور او ناودان دموکرات برای “اتلاف وقت” در استیضاح و بزرگ خواسته یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت: “چگونه رامنی ، شما می توانید نگه داشتن او را. ما او را نمی خواهم.”

او همچنین به نام رامنی در طول این تجمع باعث جمعیت به فوران به یک گروه کر از بوس.

با انتخاب مجدد تلاش گرم کردن تهمت همچنین پیشنهاد کرد او در تلاش برای روشن کردن صفحه و درجه یک زن و شوهر از قوه مقننه پیروزی قبل از ماه نوامبر است.

رئیس جمهور گفت که او امیدوار است که دموکرات ها خواهد با او کار به تصویب یک زیرساخت لایحه به عنوان قانون به پایین داروهای تجویزی قیمت با وجود کینه و تفرقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید