مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت در استناد به قدرت به خار ویروس, لوازم

Category: آرکانساس Comments: No comments

[تصویری نیست بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای: youtube.com/watch?v=AXbxNT4ncXo]

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل مورد نیاز برای دریافت تجهیزات پزشکی در خط مقدم از شیوع کروناویروس و بخش خصوصی بسیج در برابر آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود پیش از آن در هفته او را ضربه بزنید به عنوان مورد نیاز است. او روز جمعه گفت او قرار داده است که “در دنده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد موثر بسته شدن مرز ایالات متحده با مکزیک منع ترین سفر جز برای تجارت است. که به ارمغان می آورد آن را در خط با محدودیت در مرز کانادا در اوایل این هفته. ایالات متحده نیز تعلیق بهره در وام های دانشجویی و کمک به جوانان برای مقابله با از دست دادن شغل و بحران مالی است.

بیش از 200 نفر کشته شده اند از covid-19 در ایالات متحده و بیماری از این بیماری در حال افزایش است با بيمارستان در معرض خطر تاخت و تاز کردن. بسیاری از افرادی که آن را دریافت کرده اند تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: او التماس مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک تماس تلفنی جمعه به استناد کره ای دوران جنگ عمل بلافاصله به منظور تولید هواکش و دیگر به شدت مورد نیاز پزشکی دنده. رئیس جمهور گفت: شومر او را پس از آن می تواند شنیده شود در این تلفن ظاهری به نظم. او فریاد زد: به کسی که در دفتر کار خود به انجام آن در حال حاضر گفت: شومر سخنگوی جاستین گودمن.

رئیس جمهور و مقامات دولت که در جریان خبرنگاران متمرکز در مرز به آنها منتقل شده برای محدود کردن ورود افراد بدون اسناد و مدارک به آمریکا این زیر پا تا وزارت خارجه سفر مشورتی گفتن آمریکایی ها آنها باید کشور را ترک کنند.

همانطور که در کنگره مورد بحث یک کمک مالی بسته است که می تواند به $1 تریلیون مقامات دوباره خواست آمریکایی ها برای حفظ اجتماعی فاصله در حالی که دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص تحسین دقیق اقدامات جدید قرار داده و در محل توسط فرمانداران کالیفرنیا و نیویورک به منظور محدود کردن تحرک.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Fauci شکست آشکارا در جلسه کاخ سفید در مورد تاثیر احتمالی داروهای جدید در حال کاوش برای درمان ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد بود که ترکیبی از داروها او پنج شنبه اعلام کرد می خواهد کار برای درمان این ویروس. Fauci گفت: هیچ گونه اعلامیه ها می توان بدون تست.

در دیگر جبهه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وزارت آموزش و پرورش نمی خواهد اجرای تست استاندارد الزامات مورد نیاز برای دانش آموزان ابتدایی از طریق مدرسه برای سال جاری است. تحت آموزش و پرورش فدرال قانون متحده ملزم به اداره استاندارد آزمون در هر سال تحصیلی.

“آمریکایی ها از هر قدم از زندگی می آیند با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال برنده شدن است و ما در حال رفتن به برنده این جنگ است.”

اما وظیفه نیروی جلسه جمعه تبدیل ستیز. در یک لحظه رئیس جمهور وقتی پرسید که چه پیغام او را به وحشت آمریکایی تماشای در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من فکر می کنم شما در حال وحشتناک یک گزارشگر.”

این اقدامات جدید آمده است که دولت تلاش می کند برای غلبه بر ناتوانی خود را برای ارائه نیاز به ماسک و هواکش برای بیمارستان ها در آستانه غرق شدن توسط coronavirus بیماران.

در کاپیتول هیل قانونگذاران کار کرده اند به سمت یک بسته کمک به سرپا نگه داشتن خانواده ها و اقتصاد آمریکا که قرار دادن پول به طور مستقیم به آمریکا را به جیب.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>