مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به کمک بیشتر فرمانداران می گویند

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — فرمانداران از هر دو طرف تحت فشار قرار دادند در روز دوشنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم دموکرات از بازی “بسیار خطرناک بازی سیاسی” با اصرار وجود دارد کمبود آزمون coronavirus.

فرمانداران مقابله که کاخ سفید باید بیشتر به کمک متحده انجام این تست که مورد نیاز قبل از آنها می توانند به سهولت در stay-at-home سفارشات.

کانزاس را به لیبریا لورا کلی گفت: در حال حاضر فدرال تلاش “واقعا به اندازه کافی خوب است اگر ما در حال رفتن به قادر به شروع به باز کردن اقتصاد ما. ما نمی تواند انجام دهد که با خیال راحت و بدون آزمون در محل.”

برخی متحده روز دوشنبه اعلام کرد که برداشتن گام های بیشتر برای بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان مدیر سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که “بدترین هنوز جلوتر از ما” در coronavirus بیماری همه گیر.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه شده ناسازگار پیام دوشنبه به عنوان برگ برنده لعنتی رهبران دولت در توییتر برای بودن بیش از حد وابسته به دولت فدرال و گفت: بعد از آن که برخی از فرمانداران فقط نمی دانند آنچه را که آنها تا به حال در حالی که معاون رئیس جمهور مایک پنس مطمئن فرمانداران دولت مشغول به کار در سراسر ساعت به آنها کمک کند تا سطح شیب دار تست.

پنس به دنبال نرم کردن دولت پیام در حال رشد در میان سر و صدا از هر دو طرف برای یک ملی تست استراتژی برای کمک به امن تست سواب مواد شیمیایی و مهم دیگر منابع.

“وقتی که می آید به تست ما اینجا هستیم برای کمک به” پنس گفت: فرمانداران در طول یک کنفرانس ویدئویی از مقر سازمان مدیریت اضطراری فدرال. آسوشیتد پرس به دست آمده صوتی تماس بگیرید.

پنس گفت: دولت با ارسال یک ایمیل به مقامات روز دوشنبه جزئیات زمان تست ظرفیت توسط دولت است. اما مریلند کالیفرنیا ، لری هوگان گفت: بسیاری از آزمایشگاه استفاده نشده ماشین آلات ذکر شده برای دولت خود را در فدرال labs که دولت نه به اینترنت دسترسی دارند. پنس توافق برای باز کردن فدرال آزمایشگاه به کمک متحده است. هوگان روز دوشنبه اعلام کرد دولت دریافت 500,000 آزمون از کره جنوبی–یک “بازی تغییر” معامله شد که مذاکره با همسرش, Yumi هوگان که بزرگ شده در خارج از سئول.

“آنها می خواهند آمریکا را به رهبری و ما باید برای رفتن به خارج و آن را خود انجام دهد و این دقیقا کاری است که ما انجام دادیم” هوگان گفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=_W_sp67UKsU]

در جلسه توجیهی روزانه تهمت گفت که برخی از فرمانداران باید “ظرفیت بیشتر از آنها را درک کنند.” او به نام هوگان و فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر یک دموکرات در میان رهبران او گفت: نمی درک میزان در دسترس تست در حال حاضر در کشورهای خود را.

“فرماندار مریلند می تواند به نام مایک پنس می تواند به ذخیره مقدار زیادی از پول” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر نمی کنم او نیاز به رفتن به کره جنوبی. او نیاز به کمی دانش — شده اند مفید است.”

در کانزاس است که حدود نیمی از تست های ملی نرخ کلی گفت: بخشی از مشکل ایجاد شده است چگونه FEMA رفته در مورد توزیع تست مواد و لوازم دیگر.

در اوهایو کالیفرنیا ، مایک DeWine گفت: دولت در حال کار با یکی دیگر از آژانس فدرال غذا و داروی آمریکا برای پیدا کردن یک منبع معرف های شیمیایی مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل نتایج آزمون و پس از آن می تواند تا سطح شیب دار تست. “بسیاری از چیزهای خوب می رویم اما ما هنوز” DeWine گفت.

دموکرات مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک گفت: دولت خود را دریافت 5,000 سواب بینی روز دوشنبه از FEMA — مدارک و شواهد دولت فدرال است گوش دادن. اما او افزود: “آن را دریافت نمی کند ما به اندازه کافی دور.”

در نیویورک به لیبریا اندرو کومو گفت: ایالات متحده باید سرب در تست اما آن را به دولت فدرال برای کمک به مرتب کردن بر اساس زنجیره تامین مسائل رو تست تولید کنندگان.

“آنچه متحده اجرا خواهد شد به زمانی است که شما صحبت کردن با کسانی که در آزمایشگاه … آنها خرید ماشین آلات و تجهیزات از تولید کنندگان ملی گفت:” کومو است که انتظار می رود برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید سه شنبه. “و کسانی که labs فقط می توانید اجرا کنید به عنوان بسیاری از آزمون ها به عنوان تولید کنندگان ملی آنها ارائه مواد شیمیایی, مواد و کیت آزمایشگاه.”

پنسیلوانیا به لیبریا تام گرگ گفت: “ما نیاز به معرف ما نیاز به تست کیت و من فکر می کنم که مرتب کردن بر اساس به طور کلی گریه از کشورهای دیگر است.”

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که کشور نیاز به به طور چشمگیری افزایش آن تست زیرساخت اگر آن را در حال رفتن به با خیال راحت برگردید محدودیت و بازگشایی کسب و کار بدون خطر عمده سنبله در عفونت.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری های متخصص گفت: ABC صبح به خیر امریکا که روز شنبه این کشور است که در حال حاضر در حال اجرا در حدود 1.5 میلیون تا 2 میلیون آزمون در هر هفته است. اما “ما واقعا نیاز به به حداقل شما می دانید شاید دو بار که سه بار آن است.”

مرگ و میر در ایالات متحده بود و در بیش از 42,000 — بالاترین در جهان — با بیش از 780,000 تایید عفونت توسط دانشگاه جانز هاپکینز را حساب کند. این ارقام واقعی هستند که بسیار بالاتر در بخشی به دلیل محدود تست و مشکلات در شمارش مرده است.

کاخ سفید گفت که پنتاگون در حال نهایی مذاکرات با یک مین پزشکی شرکت به سطح شیب دار بالا تولید بینی سواب تحت دفاع تولید عمل می کنند. یک اوهایو تولید کننده پنبه سواب نیز موافقت کرده است برای تبدیل امکانات آن اجازه می دهد تا برای 10 میلیون تست سواب در هر ماه.

انگلستان مبارزات

در بریتانیا مراقبت های بهداشتی کارگران فاقد تجهیزات حفاظت شخصی گفته شده را برای خودشان تصمیم بگیرند که آیا آن را بی خطر برای درمان بیماران مبتلا به کروناویروس در میان گسترده کمبود لباسهای پیش بند و ماسک.

“مردم باید تصمیمات خود را بر اساس اینکه آیا آنها در یک وضعیت مخاطره آمیز یا نه” آنجلا مک لین دولت بریتانیا معاون مشاور ارشد علمی گفت: وقتی پرسید که آیا پزشکان و پرستاران باید مجاز به امتناع از کار اگر آنها راست دنده محافظ. “این بسیار دشوار است به محلی مشاوره در محلی شرایط است.”

گالری: شیوع کروناویروس در ایالات متحده

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/421virus/]

انگلستان در تلاش است برای به دست آوردن اندازه کافی دنده محافظ برای خط مقدم آن در میان کارکنان یک جهانی افزایش تقاضا باعث انتقادات است که عدم محافظت از آنها را به اندازه کافی. هفته گذشته دولت توصیه پزشکان به استفاده مجدد از لباسهای چیزی کالج سلطنتی پزشکان هشدار داده بود “باعث بهت و حیرت” در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان گزارش کرده اند مشابه کمبود اما نا امیدی است که افزایش در بریتانیا به دلیل احترام و موقعیت های برگزار شده توسط خدمات بهداشت ملی است که ارائه مراقبت های پزشکی به صورت رایگان از سال 1948. پزشکان شکایت دارند که دولت عمل نمی کند و به نظر می رسد برای مطابقت با لفاظی های سیاستمداران که ستایش خدمات درمانی پزشکان و پرستاران را به خطر زندگی خود را برای درمان بیمار است. شکست حمل و نقل از برخی از 400,000 فولاد لباسهای وارد شده بیش از آخر هفته بود و تنها آخرین ناامیدی.

صدراعظم از خزانه Rishi Sunak گفت: کشور توزیع 12 میلیون قطعه از تجهیزات حفاظتی یکشنبه و دوشنبه دریافت 140,000 لباس از برمه.

برنامه ای برای بازگشایی

در ایالات متحده برخی از ایالت نورد بازگشایی برنامه دوشنبه با وجود در سراسر کشور نگرانی وجود دارد نه به اندازه کافی تست و در عین حال برای حفظ coronavirus از بازگشت.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ روز دوشنبه اعلام کرد که ورزشگاه, سالن مو بازی بولینگ کوچه و تو سرو در میان کسب و کار در دولت خود را که می تواند بازگشایی جمعه به عنوان طولانی به عنوان صاحبان دنبال سخت اجتماعی-دورى و بهداشت مورد نیاز است.

فرماندار گفت: کاهش اورژانس بازدیدکننده داشته است توسط مردم با علائم شبه آنفولانزا نشان داد که عفونت شد و پایین رفتن. اما او همچنین اذعان کرد که گرجستان در حال عقب مانده در covid-19 تست و اعلام طرح های جدید به سطح شیب دار آن را.

تگزاس روز دوشنبه آغاز شد و یک هفته از آهسته reopenings شروع کردن با پارک دولت, در حالی که مقامات گفت که بعد از آن در هفته ها اجازه داده می شود به ارائه منظقه خدمات. تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی روز دوشنبه اعلام کرد که کسب و کار در سراسر بسیاری از دولت آغاز خواهد شد بازگشایی به عنوان اوایل هفته آینده اگر چه منظور پوشش نمی دهد شهرستانهای با بزرگترین شهرستانها از جمله نشویل تنسی ناکسویل و Chattanooga. هر دو کشور در حال رهبری جمهوری خواهان.

جمهوری خواه غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت روز دوشنبه گفت که او اجازه می دهد بیمارستان شروع به انجام روش انتخابی اگر امکانات ملاقات نامشخص مجموعه ای از معیارهای در حالی که دموکرات کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس روز دوشنبه گفت که او می خواهم اجازه دهید خود را در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش منقضی هفته آینده به عنوان طولانی به عنوان سخت اجتماعی فاصله و فرد دیگر اقدامات حفاظتی خود ادامه داد.

بوئینگ روز دوشنبه گفت که این قرار دادن حدود 27000 نفر به کار این هفته ساختمان جت مسافری در سیاتل-منطقه گیاهان با ویروس-کاهش احتیاطی در محل از جمله ماسک های صورت و مبهوت شیفت. Doosan بابکت یک مزرعه تجهیزات-ساز و داکوتای شمالی بزرگترین تولید کننده اعلام کرد بازگشت حدود 2200 کارگران در سه کارخانه در سراسر کشور.

کسب و کار است که آغاز به کار دوباره در ایالات متحده به احتمال زیاد باعث خواهد شد خوب با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در یک زمان هنگامی که آن را به طور آهسته از میلیاردها دلار کمک به شرکت های. اما reopenings اعلام کرد یک قطره در سطل در مقایسه با بیش از 22 میلیون آمریکایی پرتاب شده از کار با این بحران است.

در جای دیگر در سراسر جهان گام به گام reopenings بودند در جریان است در اروپا که در آن بحران را آغاز کرده است به جزر و در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و آلمان است. بخش هایی از این قاره هستند و شاید هفته های آینده ایالات متحده در عفونت منحنی ویروس است که به کشته شدن بیش از 170,000 نفر در سراسر جهان با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

‘بدترین و در عین حال پیش رو”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه هشدار داد که او معتقد است همه گیر می تواند بدتر احیای زنگ فقط به عنوان بسیاری از کشورهای سهولت اقدامات محدود کننده با هدف کاهش گسترش آن.

“به ما اعتماد. بدترین هنوز جلوتر از ما” Tedros به خبرنگاران گفت: از کسانی که دفتر مرکزی آن در ژنو است. “بیایید جلوگیری از این فاجعه است. این یک ویروس است که بسیاری از مردم هنوز هم نمی فهمم.”

Tedros و آژانس شده اند در دفاعی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته دستور توقف به ایالات متحده کمک های مالی برای این سازمان ادعا که آن botched این پاسخ اولیه به وقوع.

در میان چیزهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که شکست خورده بود به اندازه کافی به اشتراک گذاری “در یک موقع و شفاف” راه اطلاعات در مورد شیوع پس از آن شکست در چین در اواخر سال گذشته.

Tedros گفت: “هیچ راز که به دلیل نگه داشتن چیزهای محرمانه و یا سری خطرناک است. این یک مسئله بهداشتی.”

“این ویروس خطرناک است. این سوء استفاده از شکاف بین ما هنگامی که ما تفاوت” او گفت:.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط آلن Suderman جان هانا جیل Colvin, Colleen طولانی ژن Johnson, Mike Corder English Kirka, عامر مانند کوین Freking مارینا وینو مارک لوی برایان Witte امی بث هانسون و کارکنان از آسوشیتد پرس و جو Mayes خبری بلومبرگ.

معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کند به سازمان مدیریت اضطراری فدرال کارکنان دوشنبه در آژانس دفتر مرکزی آن در واشنگتن است. او پیوست توسط FEMA مدیر پیت Gaynor و کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx. عکس های بیشتر در arkansasonline. com/421virus/.
(AP/نیویورک تایمز/آل Drago)”>
عکس استخر نیویورک تایمز
معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کند به سازمان مدیریت اضطراری فدرال کارکنان دوشنبه در آژانس دفتر مرکزی آن در واشنگتن است. او پیوست توسط FEMA مدیر پیت Gaynor و کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx. عکس های بیشتر در arkansasonline. com/421virus/.
(AP/نیویورک تایمز/آل Drago)

معترضان خواستار پایان کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارشات تجمع در کنگره آمریکا در ساکرامنتو کالیفرنیا جمعه, مارس 20 سال 2020 است. چند صد نفر جمع شده بودند و خواستار آن است که Newsom کاهش محدودیت ها و اجازه می دهد مردم به کار بازگشت. (AP Photo/غنی Pedroncelli)”>
عکس AP
معترضان خواستار پایان کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارشات تجمع در کنگره آمریکا در ساکرامنتو کالیفرنیا جمعه, مارس 20 سال 2020 است. چند صد نفر جمع شده بودند و خواستار آن است که Newsom کاهش محدودیت ها و اجازه می دهد مردم به کار بازگشت. (AP Photo/غنی Pedroncelli)

یک بخش در 04/21/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>