مغلوب ساختن پیشی جستن فرصت منطقه فرار مالیاتی نتواند به ارائه برای جوامع مطالعه می یابد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی برجسته “فرصت منطقه” معافیت مالیاتی او به قانون امضا شده در اواخر سال 2017 به عنوان یک دلیل دولت او “انجام داده است و بیشتر به صورت سیاه و سفید جامعه بیش از هر رئیس جمهور پس از آبراهام لینکلن.”

تجزیه و تحلیل جدید به سمت چپ متمایل شهری موسسه پرسش اگر برنامه نشست خود را با هدف ترغیب توسعه و ایجاد شغل در “رنج می برند جوامع” که بسیاری از آنها از اکثریت هستند ،

“این بود جدی برای ما در شرایط چقدر سخت است برای انجام پروژه های تحت این برنامه گفت:” محقق برت Theodos یکی از نویسندگان این مطالعه است. آن را “غیر ممکن نیست, اما آن را سخت تر از آن ممکن است به نظر می رسد و قطعا از آن باید برای یک برنامه مسئله به کمک محله.”


یکی از یافته های کلیدی از این گزارش این است که حامیان از ماموریت گرا پروژه—که شامل مقرون به صرفه مسکن سازمان های هنری و کوچک-گروه توسعه کسب و کار—در حال تلاش برای به دست آوردن کشش با خانواده دفاتر و بالا خالص ارزش افرادی که در حال استفاده از معافیت های مالیاتی. که تا حدودی به این دلیل جامعه-پروژه های توسعه اغلب پایین تر بازده بیشتر سرمایه گذاران در این مناطق در حال حاضر به پذیرفتن.

فرمانداران انتخاب بیش از 8,700 مناطق دو سال پیش از یک لیست از افراد واجد شرایط کم درآمد دستگاه های سرشماری در کشورهای خود را. سرمایه گذاران که در توسعه املاک و مستغلات و یا قرار دادن سهام به کسب و کار واقع در داخل جوامع می تواند تسلیم و یا حتی جلوگیری از مالیات بر سود سرمایه.

گرفتن یک دسته در تاثیر فرصت مناطق شده است به یک چالش در بخش های بزرگ به این دلیل که دولت فدرال مورد نیاز است تا کمی جمع آوری داده ها است که با استفاده از معافیت های مالیاتی و آنچه که آنها در حال سرمایه گذاری در.

مخالفان می توانید برجسته و نمونه هایی از زباله, در حالی که هواداران می تواند به راه های معافیت را کاتالیز توسعه است. به عنوان اعضای کنگره وزن بالقوه تنظیمات به مشوق Theodos و همکارانش نشان می دهد تغییرات به آنها را بهتر و کم درآمد محله.

در میان آنها: اجازه می دهد تا سرمایه گذاران به کسب و کارهای کوچک در این مناطق از طریق ترکیبی بدهی و سازه های دیگر به جای فقط خالص حقوق صاحبان سهام; پوسته پوسته شدن مالیات از مزایای اجتماعی نتایج مانند تعداد و کیفیت مشاغل ایجاد شده به جای سود در پروژه ها و گسترش استخر از سرمایه گذاران است که می تواند به نفع از طریق استرداد اعتبار مالیاتی.

“اگرچه قانع کننده نمونه از جامعه بهره مند شوند انگیزه ای به عنوان یک کل و نه به آن اقتصادی و توسعه جامعه اهداف” این گزارش گفت:. “انگیزه این ساختار باعث می شود آن را سخت تر برای توسعه پروژه های با سود جامعه در مکان های با بیشترین نیاز. در مقابل OZs در حال ارائه بزرگترین مزایای پروژه ها با بالاترین بازده که به ندرت در تراز وسط قرار دارد با توسعه عادلانه.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>