مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان می پرسد دویچه بانک برای پرداخت وام تاخیر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

(العالم) — مغلوب ساختن پیشی جستن, سازمان, کسب و کار خانوادگی از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در رسمی بحث و گفتگو با دویچه بانک AG در مورد به تأخیر انداختن برخی از پرداخت وام با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است وام گیرندگان و وام دهندگان به بحث در مورد راه هایی برای افتخار بدهی در حالی که اذعان به فشار زیادی روی خط پایین شرکت. این مذاکرات گزارش نیویورک تایمز.

بزرگ آلمانی دهنده پیشرفته میلیارد و 170 میلیون وام در سال 2014 برای کمک به ساخت هتل بین المللی ترامپ در واشنگتن و همچنین نوشت: وام مسکن برای Trump International Hotel & Tower در شیکاگو و مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دورال گلف رفت و آمد مکرر در فلوریدا.

یک سخنگوی دویچه بانک کاهش یافته است به نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی سازمان نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان همچنین صحبت با پالم بیچ کانتی در مورد انتظارات از پرداخت اجاره برای یک زمین گلف در این شرکت اجرا می شود این روزنامه با استناد به افراد ناشناس آشنا با این موضوع.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>