مغلوب ساختن پیشی جستن هل اقتصاد تاسیسات

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در کنگره در روز سه شنبه به سرعت تصویب یک بسته محرک اقتصادی که در هفته عبارتند از ارسال چک به طور مستقیم به آمریکایی ها به عنوان بخش از اقتصاد تعطیل در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

همچنین روز سه شنبه در کاخ سفید, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به او دستور اجازه می دهد تا برای به تعویق مالیات بر درآمد پرداخت بهره و جریمه رایگان به مدت 90 روز. مردم می توانند تسلیم دلار تا 1 میلیون دلار و شرکت های بزرگ می تواند تاخیر تا 10 میلیون دلار پرداخت.

وزیر خزانه داری گفت که تزریق 300 میلیارد دلار به اقتصاد است. او افزود که افرادی که می توانند فایل های خود را مالیات در حال حاضر باید انجام دهید به دلیل بسیاری را دریافت بازپرداخت.

“ما می خواهیم برای رفتن بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید گفت که او دستور Mnuchin به معرفی اقدامات که بیشتر فراهم فوری اقتصادی حمایت بیش از مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش تعطیلات که او تا به حال ترویج است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

Mnuchin گفته سناتور جمهوریخواه بعد از آن که این روز را برگ برنده دولت می خواهد کنگره به دم حدود 850 میلیارد دلار محرک برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است. Mnuchin گفت: زمان از جوهر بود.

“ما به دنبال در ارسال چک به آمریکایی ها بلافاصله” Mnuchin روز سه شنبه گفت. “و منظور من در حال حاضر در دو هفته آینده.”

بعد در یک ناهار سراسر از کنگره آمریکا وزیر خزانه داری خصوصی گفت: سناتور جمهوریخواه که او پیش بینی مستقیم, پرداخت, پوشش دو هفته پرداخت و گفت: آنها می توانند در مجموع 250 میلیارد دلار با توجه به دو نفر آشنا با این بحث که توصیف آن در خواست نامش فاش نشود.

Mnuchin گفت: سناتور که چک های اضافی امکان پذیر است اگر ملی اضطراری همچنان ادامه دارد و مردم گفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=x7sJpT7SFk4]

Mnuchin کاهش یافته و علنا برای قرار دادن شکل دلار در پرداخت های مستقیم گفتن خبرنگاران تنها که “از آن است که تعداد زیادی.” قبلا در کاخ سفید گفت: این پیشنهاد خواهد بود هدف قرار داده بنابراین آن را نمی خواهد به بالاترین بگیران, مانند کسانی که در ساخت 1 میلیون دلار یا بیشتر است.

“این یک وضعیت منحصر به فرد در این اقتصاد” Mnuchin گفت: در کاپیتول هیل. “ما با قرار دادن یک پیشنهاد روی میز است که تزریق $1 تریلیون دلار به اقتصاد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: خانه بمانند

در ضمن دوباره رئیس جمهور خواست آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل برای دو هفته آینده از جمله برای ساکنان خانه بمانند و برای همه مردم برای جلوگیری از رستوران ها و کافه ها و تجمعات بیش از 10 نفر.

“ساخت مشترک فداکاری ما می تواند به حفاظت از سلامت مردم ما و اقتصاد ما و من فکر می کنم اقتصاد ما خواهد آمد بسیار به سرعت در حال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر ما این حق کشور ما و جهان, رک و پوست کنده اما کشور ما می تواند نورد دوباره … بسیار به سرعت.”

گالری: مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با مدیران صنعت گردشگری در coronavirus

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/318president/]

مغلوب ساختن پیشی جستن خواست آمریکایی ها برای کار از خانه و خواست ملت شهرها و ایالات متحده به موضوع محدودیت برای ترویج فاصله در خط با دستورالعمل های فدرال. او وعده داده شده به افزایش دسترسی به کروناویروس آزمون پنکه تخت بیمارستان و خدمات پزشکی از راه دور. دولت او گفت: آن را هماهنگ پاسخ با کشورهای فشار برای کارگران ساختمانی به ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و در صورت نیاز با استفاده از سپاه مهندسان ارتش به ساخت بیمارستان در فضا.

به عنوان کنگره در نظر گرفته شده کمک پنتاگون روز سه شنبه گفت: این امر با ارائه 5 میلیون ماسک ماسک و 2000 تخصصی هواکش به مقامات بهداشتی فدرال. مدیکر و بلافاصله گسترش پوشش برای پزشکی از راه دور در سراسر کشور برای کمک به شهروندان ارشد با مشکلات بهداشتی ماندن در خانه برای جلوگیری از عفونت است.

وزیر خزانه داری کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن جزئیات دیگر از پیشنهاد او اما گفت که دولت با کنگره برای اطمینان حاصل شود که ترکیبی از وام های مستقیم چک و حمایت های دیگر برای کسب و کار و کارگران می تواند در جای خود قرار داده به سرعت.

“رئیس جمهور می خواهد برای قرار دادن پول در اقتصاد در حال حاضر,” او گفت:.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., قول داد که این روز را در سنا نمی خواهد زنگ تفریح قبل از رسیدن به توافق دو حزبی بر محرک قانون خواهد بود که سوم coronavirus امداد لایحه پیشرفته در کاپیتول هیل در هفته های اخیر.

“ما قصد داریم در اینجا به حرکت در پیچ و تاب سرعت برای سنا که تقریبا هرگز هر چیزی به سرعت” مک کانل گفت. “من فکر می کنم هر کس در هر دو طرف راهرو است که با کشف و ضبط ضرورت حرکت در عین حال یکی دیگر از لایحه و ما قصد داریم برای انجام این کار است.”

مک کانل نیز گفت: سنا خواهد حرکت به عنوان سریع که ممکن است به تصویب 100 میلیارد دلار به علاوه تصویب در مجلس در هفته گذشته که افزایش پرداخت مرخصی استعلاجی بیمه بیکاری و رایگان coronavirus تست — با وجود نگرانی تعدادی از جمهوری خواهان مجلس سنا باید در مورد چگونگی مرخصی استعلاجی مقررات در خانه لایحه گردد.

“وکیل من به آنها این است که تهوع و رای آن به هر حال حتی اگر آنها فکر می کنم آن را تا به برخی از کاستی ها و آدرس آن کاستی ها در این لایحه است که ما در روند تهیه” مک کانل گفت.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

بسته امداد

خواه رهبر گفت: او منصوب سه وظیفه برای کمک به نیروهای پیش نویس یک بزرگتر کمک بسته کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و در نهایت با دموکرات ها در سنا و مجلس اما او کاهش یافته است سه شنبه برای بحث در مورد جزئیات تحت بررسی است.

کاخ سفید را ناگهانی تغییر را در آغوش پرداخت های مستقیم به افراد بود و روشن در واکنش به احساسات در سنای آمریکا که در آن جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان شتافت به پیشنهاد مستقیم پرداخت.

“کمک به کارگران برای اولین بار گفت:” رهبر اقلیت سنا چارلز شومر. شومر نیز گفت: از آن زمان به تماس از گارد ملی برای تامین امنیت به عنوان جوامع حلقه از بحران است.

سناتور. جان Thune از داکوتای جنوبی دوم-رتبه بندی سنا از حزب جمهوری خواه گفت: کنفرانس بود تا حد زیادی به حمایت از این حرکت.

“ما باید سطح بالایی از علاقه ای که ایده” او گفت:. “شما نمی خواهید برای پیدا کردن اجماع اتفاق آرا در هر یک از این ایده ها اما من می خواهم بگویم که ایده خیلی بیشتر رزونانس با اعضای ما از می گویند مالیات حقوق و دستمزد را کاهش دهد.”

“من حمایتی از قرار دادن پول نقد در جیب کارگران و خانواده ها و مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک به دلیل آن صرف خواهد شد, به عنوان مخالف به کمک مالی شرکت های بزرگ است که می تواند شامل سهام buybacks و یا انواع دیگر از هزینه های که موفق به تحریک تقاضا” گفت: سناتور. Richard Blumenthal, D-Conn.

مجلس نانسی پلوسی که marshaled زودتر بسته از طریق دو حزبی رای هفته گذشته به میدان فرستاد یک تماس از Mnuchin در صبح روز سه شنبه یکی دیگر از رئیس فدرال جروم پاول در بعد از ظهر تشویق رئیس فدرال ریزرو دیدگاه که کنگره می تواند فکر می کنم بزرگ با نرخ بهره نزدیک به صفر است.

کارگران تحت تاثیر این بیماری همه گیر — چرا که آنها بیمار قرنطینه مراقبت از اعضای خانواده و یا عدم مراقبت از کودک با مدارس بسته — هنوز هم دریافت دو هفته مرخصی استعلاجی. اما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا پاسخ اضطراری می تواند حذف شود با این کار ، و هر ترک اضافی ارائه شده خواهد بود محدود به کارگران با کودکانی که مدارس و یا مراقبت از کودک بسته شده اند.

کاخ سفید و وزارت خزانه داری نیز با توجه به آرایه ای از طرح های دیگر برای کمک به افراد کوچک و متوسط کسب و کار است که در مواجهه با مشکلات جریان نقدی. یکی از این ایده ها با توجه به افراد آشنا با این بحث خواهد آن را آسان تر برای کسب و کار به بازسازی بدهی. ایده های دیگر تحت بررسی شامل ارائه کمک های مالی بیشتر به بیمارستان ها و اقدامات از قبیل وام تمرینات برای کمک به مالکان جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی.

وزیر خزانه داری بازی کردن حدس و گمان است که بازارهای ایالات متحده می تواند بسته به دلیل فوق العاده ای نوسان کرد و آن را ممکن است که ساعت ها می تواند کوتاه.

“ما کاملا معتقدیم در نگه داشتن بازار باز” Mnuchin گفت. “آمریکایی ها باید بدانند که آنها دسترسی به پول خود را.”

مقایسه با گذشته

تلاش برای تزریق مقدار زیادی از پول به اقتصاد یادآور کمکهای مالی و محرک مراحل کنگره در طول بحران اقتصادی بیش از یک دهه پیش. این زمان در اطراف, با زندگی روزمره در امریکا, screeching به توقف مداخله ممکن است نیاز به سریع تر و حتی بیشتر شدید. در سال 2008 کنگره با تصویب 700 میلیارد دلار بسته به نام مشکل سرمایه امداد برنامه را امتحان کنید برای نجات سیستم مالی.

بسته کاخ سفید است که به دنبال در حال حاضر خواهد بود نه تورم, اما آن را شامل چیزهایی مانند کاهش مالیات که سال 2008 برنامه فاقد.

“من فکر می کنم تنها مقایسه این است که جنگ جهانی دوم در مفهوم آن نه تنها در کشور ما اما فقط یک وضعیت جهانی که در آن هر کس بیرون کشیدن تمام متوقف می شود برای انجام بهترین ما می توانیم برای محافظت از افراد محافظت از خانواده ها و جوامع” گفت: سناتور. جان Boozman R-ارک.

رئیس جمهور بیانیه حل و فصل یک روز پس از, برای اولین بار او اذعان کرد که این بیماری همه گیر ممکن است قرار دادن اقتصاد به رکود و پیشنهاد کرد که این کشور ممکن است در برخورد با ویروس تا زمانی که “ماه ژوئیه یا اوت.” رئیس جمهور و تیم او روز شنبه هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای طولانی تغییر روال زندگی روزانه خود را به عنوان آن می تواند بیش از یک ماه قبل تاثیر خود را 15 روز دستورالعمل ذکر شده در دوشنبه حتی می تواند اندازه گیری شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: coronavirus نیروی کار در نظر گرفته شده بود اما نمی شد آماده برای پیاده سازی هر نوع داخلی و ممنوعیت سفر اما او خواست آمریکایی ها به چشم پوشیدن از سفر حتی به مکان های به شدت آسیب دیده توسط ویروس. “لذت بردن از خانه خود را لذت بردن از اتاق نشیمن خود را,” او گفت:.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده برای فدرال پاسخ به این ویروس در روز سه شنبه به نام “ارتش millennials” به رهبری مسئول در مبارزه علیه coronavirus.

Birx گفت: ABC صبح بخیر آمریکا است که ملت نیاز millennials انجام همه چیز آنها می توانند از جمله ماندن در منزل و از میله ها برای محافظت از خود را از آلوده شدن اما همچنین حفاظت از خود و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ. او گفت: اکثر وای که آلوده خواهد خفیف علائم و نمی شد به عنوان در معرض خطر به عنوان مسن آمریکایی است. وای یک مدت با مراجعه به مردم متولد شده در سال 1980 تا اوایل دهه 1990 نیز تمایل خود را به خوبی در شبکه و اشتراک گذاری اطلاعات Birx گفت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از بیماری است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه هفته به مدت شش هفته بهبود می یابند.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط آلن Rappeport امیلی کوکران و نیکلاس Fandos از نیویورک تایمز; توسط اریکا ورنر جف استین مایک DeBonis پل کین و سونگ مین کیم از واشنگتن پست; و توسط لیزا Mascaro, Zeke Miller, Jonathan Lemire کوین Freking, Darlene Superville جیل Colvin, اندرو تیلور Deb Riechmann مری کلر Jalonick متی دالی مارتین Crutsinger بور بلند و کریس Rugaber از آسوشیتد پرس.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: سنا خواهد حرکت در “پیچ و تاب سرعت” برای رسیدن به توافق دو حزبی در یک طرح محرک اقتصادی. (AP/سوزان والش)

قبل از اینکه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صحبت مایک Mastrian مدیر سنا رادیو و تلویزیون, گالری پاک کردن تریبون به عنوان یک احتیاط.
(AP/سوزان والش)

یک بخش در 03/18/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>