مغلوب ساختن پیشی جستن سوالات فعال سقوط

Category: آرکانساس Comments: No comments

مارتین Gugino, 75 به تصویر کشیده شده توسط دادستان به عنوان قربانی یک پلیس آغاز, حمله, در واقع ممکن است یک عامل داخلی سازمان تروریستی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا شنبه.

همکاران اصرار Gugino صلح آمیز است فعال.

نوشتن سهشنبه در توییتر تهمت سوال که آیا اجرای قانون مقامات خرس مسئولیت صدمات مرد را دریافت کرد.

ویدئو پنجشنبه گذشته نشان داد دو بوفالو, n. y., افسران پلیس, تنه زدن Gugino به زمین.

او غیر روحانی حرکت خون تراوش از گوش او به عنوان دو افسر رفت.

Gugino بستری پس از برخورد بوده است نقل مکان کرد و از مراقبت های ویژه یکی از دوستان خود گفت: واشنگتن پست روز سه شنبه. این دو افسر در این ویدئو به اتهام حمله درجه دوم.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در توییتر که Gugino تا به حال اغراق آمیز مقدار تماس با ما که در واقع رخ داده است.

“من به تماشای او سخت تر از رانده شد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در صدای جیر جیر. “بود که با هدف اسکنر. می تواند مجموعه ای ،

که نظریه ارسال شده در وبلاگ به نام محافظه کار Treehouse و بعدها با امریکا, اخبار شبکه های کوچک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن کالیفرنیا خروجی نیویورک تایمز گزارش داد.

پست پیشنهاد کرد که Gugino ممکن است با استفاده از یک اسکنر پلیس بر روی تلفن خود را که در آن گفت: یک تاکتیک معمول از Antifa یک رادیکال جنبش تایمز نوشت.

پست وبلاگ ارائه هیچ مدرکی وجود ندارد که Gugino بود و در واقع همسو با Antifa بار گفت.

نه مغلوب ساختن پیشی جستن.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=hfee8byUS2k]

در توییتر رئیس جمهور گفت: Gugino “می تواند یک ANTIFA provocateur” نوشتن که او “تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات.”

تهمت و سرزنش کرده Antifa برای خشونت است که هایش در واشنگتن و جاهای دیگر پس از مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

در اوایل این ماه ناروا وعده داده است که او را تعیین Antifa به عنوان یک داخلی سازمان تروریستی است.

کلی Zarcone یک وکیل برای Gugino گفت: بار است که مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر از مشتری او نادرست است.

“مارتین همواره صلح آمیز معترضان از آنجا که او در مورد مراقبت از جامعه امروز است,” او گفت:. “او همچنین یک نمونه غربی نیویورکر که خانواده اش را دوست دارد. هیچ کس از اجرای قانون پیشنهاد کرده است در غیر این صورت, بنابراین ما در حال از دست دادن درک است که چرا رئیس جمهور ایالات متحده را چنین تیره و خطرناک و نادرست اتهام علیه او.”

با توجه به توییتر در روز سه شنبه رهبر اقلیت سنا چارلز شومر D-n. y. گفت: رئیس جمهور باید “بازگشت به پنهان کردن در پناهگاه به جای تویت بی پایه و اساس توطئه در مورد صلح آمیز معترضان و بیشتر تقسیم امریکا است.”

“آیا جمهوری خواهان مجلس سنا می خواهم به انجام در این مورد؟” شومر اضافه شده است.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او فکر جیر بود “تکان دهنده” بار گزارش شده است. آن را به نقل از سناتور. جان Thune R-S. D., شماره 2 مجلس سنا از حزب جمهوری خواه گفت: “این یک اتهام جدی است که تنها باید با حقایق و شواهد و من هرگز ندیده است.”

خواسته از طریق سخنگوی حدود مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر از Gugino به عنوان امکان پذیر است Antifa همزن به گزارش ایسنا ، جان Boozman R-ارک., گفت: “من را دیده اند هر گونه شواهد نشان می دهد که.”

از طریق یک سخنگوی پلیس آمریکا Tom Cotton, R-ارک., کاهش یافته است به طبقه بندی Gugino.

“بهداشت ، پنبه شد که با تصمیمات اتخاذ شده توسط اجرای قانون در Niagra مربع و نیازی ضروری به موقعیتی اطلاعات” خود را سخنگوی جیمز آرنولد گفت. “او به طور کامل پشتیبانی از حقوق آمریکایی ها به اعتراض مسالمت آمیز است.”

دن Whitfield بلا ویستا مستقل به امید سرنگون کردن پنبه رد تهمت تصویر بوفالو فعال.

“مارتین Gugino بود Antifa ‘provocateur.’ او یک شهروند آمریکایی است که سزاوار بیش از یک مهاجم پرتاب توسط یک مامور اجرای قانون آموزش دیده در deescalation,” Whitfield نوشت: در یک ایمیل.

“اضافی پیشنهاد که آقای Gugino بود و تلاش برای جلوگیری پلیس ارتباطات با استفاده از یک دستی چکش بسیار نادان است. داده چقدر زمان رئیس جمهور ما صرف رسانه های اجتماعی شما انتظار می رود او را به دانستن آنچه که یک تلفن همراه به نظر می رسد مانند” Whitfield نوشت.

“این نوع از درمان شخصی آقای Gugino شایسته از رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا ؟ من بیشتر انتظار شفقت و فهم از رهبر جهان آزاد” او اضافه شده است.

عضو مجلس نمایندگان از آرکانزاس — همه خواهان — همچنین خواسته شد به وزن در مغلوب ساختن پیشی جستن را شناسایی Gugino.

“من دیده ام هیچ مدرکی وجود ندارد که مارتین Gugino عضو Antifa,” کنگره ایالات متحده بروس Westerman از چشمه های آب گرم گفت: از طریق سخنگوی.

در کنگره ایالات متحده Steve Buckley از راجرز نیز کاهش یافته است به طبقه بندی Gugino به عنوان یک Antifa همزن.

“من را دیده اند و نه هر گونه شواهد اما من می دانم که مقامات در حال حاضر در حال بررسی وضعیت و اقدامات صورت گرفته گفت:” از طریق یک سخنگوی.

در کنگره ایالات متحده ریک کرافورد از جنسبرو قضاوت نکردن.

“کنگره کرافورد معتقد بوفالو اداره پلیس باید به طور کامل بررسی شرایط و افرادی که درگیر شدند در این حادثه بیش از آخر هفته” خود را سخنگوی سارا رابرتسون گفت.

در کنگره ایالات متحده تپه فرانسوی از لیتل راک ابراز نگرانی در مورد این حادثه و آن پیشنهاد را پیش از موعد به نتیجه گیری در مورد Gugino را Antifa روابط.

“از این ویدئو به نظر می رسد یک واکنش افراطی توسط افسران. من توجه آنها متهم شدند و من نگاه به جلو به یک گزارش رسمی از بوفالو اداره پلیس یا اجرای قانون فدرال که به هر Antifa ارتباط او گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است.

تپه دموکراتیک حریف, دولت بهداشت ، جویس الیوت از لیتل راک گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر Gugino نادرست است.

“مارتین یک مدافع صلح و کاتولیک کارگر خونین و concussed توسط پلیس. رئیس جمهور پس از لمس در پناهگاه خود را در زیر حصار کردن کاخ سفید است که او به نظر می رسد به توطئه در تلویزیون برای, حقیقت,” او گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“به جای رفتن برای یک کمپین عکس, رییس جمهور باید به مارتین کلیسا عذر خواهی خود را به جماعت و آمرزش برای این قبر گناه است. هر عضو جمهوری خواه کنگره باید همان را انجام دهید و موضع در برابر این رفتار نفرت,” او اضافه شده است.

Womack دموکراتیک چلنجر Celeste ویلیامز از بلا ویستا با انتقاد از افسران پلیس برای مجروح شدن Gugino و تهمت برای هدف قرار دادن فعال در توییتر.

“من نمی دانم هر چیزی در مورد این 75 سال, پیر مرد دیگر از او یک انسان دیگر. ویدئو نشان می دهد که او را به یک غیر مسلح, صلح آمیز, تجمع اعتراضی. او تحت فشار قرار دادند راهپیمایی بیش از چپ و خونریزی در پیاده رو از سر و گوش — نشانه ای از احتمال شکستگی جمجمه. افسران پلیس وجود دارد برای حفاظت و خدمت به جامعه. آنها موفق مارتین Gugino,” او گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“به عنوان یک پرستار من پیدا کردن صدمات بسیار مربوط و عدم پاسخ به آنها غیر قابل قبول است. به عنوان یک شهروند پیدا کنم این خشونت پلیس تکان دهنده است. و به عنوان یک نامزد برای کنگره آمریکا پیدا کنم رئیس جمهور جیر قابل سرزنش و تفرقه” او گفت:. “نجابت و دلسوزی هستند نه حزبی مسائل است.”

Womack را آزادیخواه رقیب مایکل Kalagias از راجرز به تصویر کشیده Gugino به عنوان یک قربانی است.

“آیا مرد بود یک بخشی از Antifa یا بی ربط است. او درگیر در هر گونه خشونت و یا فعالیت های جنایی در زمان حمله توسط افسر پلیس گفت:” در ایمیل. “ما با داشتن اشتباه استدلال. این یک علامت و فانینگ این شعله های ما را هیچ خوب است. ما نیاز به حل ریشه مشکلات است.

“جلوگیری از درخواست پلیس برای انجام غیر ممکن است و اجرای قوانین در این خیابان ایجاد یک رابطه خصمانه بین پلیس و کسانی که باید به آنها خدمت می کنند. پیروی از قانون اساسی است. Demilitarize پلیس. دریافت حکم بر اساس علت احتمالی قبل از هر جستجوهای یا تشنج. احترام به حق به درخواست دولت برای جبران نارضایتی بین بردن حاکمیت/واجد شرایط ایمنی. نگه داشتن مردم مسئول زمانی که آنها نقض حقوق دیگران; این که آیا آن سیاستمداران پلیس یا مردم به طور کلی. توقف تلاش برای مجازات مردمی برای انتخاب شخصی است که آسیب رساندن به دیگران” Kalagias نوشت.

Westerman را آزادیخواه حریف فرانک گیلبرت گفت که او تا به حال متوقف به انجام برخی تحقیقات قبل از پاسخ.

“من تا به حال به نگاه کردن رئیس جمهور, صدای جیر جیر که من اصلا او را دنبال کنید و یا توجه زیادی به آنچه که او می گوید:” Tull مرد گفت: در یک ایمیل.

“در مقایسه با آنچه که او گفت: آنچه که همه ما شاهد اتفاق می افتد, من کاملا مطمئنم که رئیس جمهور اشتباه کردم. حتی اگر او حق را در مورد آنچه آقای Gugino انجام شد پلیس overreacted و ارائه یک مثال دیگر که چرا پلیس اصلاحات لازم است,” او گفت:.

“تا زمانی که پلیس ما شهرداران ، فرمانداران رئیس جمهور و همه ما کارکنان دیگر برگزار می شود به طور کامل مسئول اعمال خود همه آمریکایی ها در معرض خطر هستند از ما overreaching, غیر قابل توصیف دولت” گیلبرت اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>