مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع کنندگان مجبور به پوشیدن ماسک قوانین دادگاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

TULSA — اوکلاهما دیوان عالی کشور در روز جمعه را رد کرد و درخواست به نیاز هر کس حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در این آخر هفته به پوشیدن ماسک صورت و حفظ اجتماعی فاصله داخل عرصه برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

دادگاه حکم داد که این دو ساکنان محلی که خواست که هزاران نفر در انتظار دوشنبه شب تجمع نیاز به اقدامات احتیاطی نمی تواند ایجاد است که آنها را روشن حق قانونی برای تسکین آنها به دنبال. اوکلاهما تا به حال سنبله اخیر در coronavirus موارد اما در یک concurring نظر دو نفر از قضات اشاره کرد که دولت برنامه ای برای بازگشایی آن اقتصاد است “مجاز مطرح و اختیاری.”

“بنابراین برای عدم هر گونه اجباری زبان در [برنامه] ما مجبور به انکار امداد درخواست شده است.”

درخواست های ساخته شده توسط جان امیدوارم که فرانکلین برای آشتی, یک سازمان غیر انتفاعی است که به ترویج برابری نژادی و گرین مرکز گیم که صاحب املاک و مستغلات تجاری و به نمایندگی از دو محلی که به عنوان داشتن سیستم ایمنی بدن و به ویژه آسیب پذیر به covid-19.

Tulsa جمهوری خواه شهردار G. T. به bynum, اعلام مدنی اضطراری و مقررات منع رفت و آمد را برای این منطقه در اطراف BOK مرکز پیش از این تجمع است. اما تهمت توییتی جمعه که او را به صحبت به bynum و شهردار گفت که او خواهد بود وجود دارد هیچ منع رفت و آمد ، به bynum را سخنگوی میشل بروکس, بعد, تایید کرد که مقررات منع رفت و آمد شده بود لغو.

هنگام تنظیم مقررات منع رفت و آمد, به bynum اشاره به ناآرامی های پس برخی از تظاهرات اخیر در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته.

“من با دریافت اطلاعات از تولسا اداره پلیس و دیگر سازمان های اجرای قانون است که نشان می دهد که افراد از گروه های سازمان یافته که در مخرب و رفتار خشونت آمیز در کشورهای دیگر در حال برنامه ریزی برای سفر به شهر تولسا به منظور ایجاد ناآرامی در داخل و اطراف این تجمع” به bynum گفت: در سفارش خود را که نوشته شده بود در اداره پلیس Facebook و توییتر صفحات.

به bynum نمی استادانه درست شده که به عنوان گروه او به معنای پلیس سروان. ریچارد Meulenberg کاهش یافته است برای شناسایی هر گونه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز جمعه در توئیتر خود نوشت: “هر معترضان و آنارشیست ها و آشوبگران, غارتگران و یا lowlifes که در حال رفتن به اوکلاهما لطفا درک شما را درمان نمی شود مثل شما شده اند در نیویورک و سیاتل یا مینیاپولیس. از آن خواهد شد بسیار متفاوت است!”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روشن بعد که مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر نمی کند مراجعه به تمام معترضان نه تنها به کسانی که “خشونت.”

پلیس گفت: نمرات از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان که معترضان در پارکینگ ها و پیاده رو خارج از 19,000-صندلی عرصه باید ترک منطقه در طول مقررات منع رفت و آمد و یا در صورت امکان بازداشت. Meulenberg از این گفته شده بود هیچ دستگیری از آنجا که مقررات منع رفت و آمد در زمان اثر در 10 p. m. دوشنبه.

یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط Breitbart اخبار نشان داد چند نفر ترک یک منطقه در منطقه مقررات منع رفت و آمد در مسیر یک افسر پلیس در حال حرکت چادر فراتر از یک مانع و حمل و کوله پشتی صندلی.

به bynum منظور گفت: جمعیت از 100 ، 000 یا بیشتر شد و انتظار می رود در این منطقه در اطراف این تجمع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale گفت: فاکس نیوز روز جمعه که کسانی که قادر به دریافت به میدان جنگ می رود از آنچه او به عنوان “جشنواره” در خارج که در آن رئیس جمهور همچنین ممکن است به نظر می رسد. او گفت که “احتمالا با پوشیدن یک ماسک” در طول این رویداد که در کالیفرنیا ، کوین Stitt است گفت: امن خواهد بود.

است که اطمینان عرصه مدیریت که درخواست کتبی بهداشت و ایمنی طرح از برگ برنده های کمپین در روز پنج شنبه. در بیانیه ای به شهر اوکلاهما ایستگاه تلویزیونی KFOR rally دهندگان به نظر می رسد unimpressed اما گفتند که بررسی این درخواست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: در آن طول می کشد “ایمنی به طور جدی” اشاره کرد که سازمان در حال ارائه ماسک های دست عفونی و انجام حرارت چک برای همه شرکت کنندگان.

McEnany گفت که او و بسیاری دیگر از کارکنان کاخ سفید خواهد بود سفر با مغلوب ساختن پیشی جستن به تولسا و که او نمی پوشیدن ماسک در این تجمع خواستار آن یک تصمیم شخصی و اشاره کرد که او به طور منظم آزمایش covid-19 چرا که او با این نسخهها کار در مجاورت نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن. او کاهش یافته است می گویند که آیا تهمت بود مصرف و اضافی شخصی احتیاطی پیش از این تجمع است. ملت حرفه ای بهداشت عمومی به شدت توصیه می کنند با پوشیدن یک ماسک اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود, به عنوان خواهد در این مورد در روز شنبه.

در یک Facebook پست جمعه و شهردار و اعتراف به احساس اضطراب در مورد پتانسیل گسترش coronavirus توسط مردم با حضور در این تجمع است.

“به عنوان کسی که با احتیاط از طبیعت, من نمی خواهم برای اولین بار سعی کنید هر چیزی. من دوست داشتم برخی از شهرستان های دیگر به اثبات رسیده ایمنی از جمله یک رویداد در حال حاضر” به bynum نوشت.

مارک Lotter مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استراتژیک مدیر ارتباطات گفت: MSNBC در روز جمعه که این تجمع “است که واقعا یک جشن امریکا که بازگشایی.”

او گفت: این کمپین می پرسد که هواداران به دور ماندن از تجمع اگر آنها و یا یکی از اعضای خانواده در رده پرخطر برای عوارض جدی از coronavirus.

این پیام شده است به طور گسترده ای تکرار توسط رئیس جمهور و یا مبارزات انتخاباتی خود که تشویق هواداران برای حضور و Lotter گفت: این کمپین نمی خواهد نیاز به پوشیدن پوشش صورت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>