مغلوب ساختن پیشی جستن رالی به نام “حرکت خطرناک’ در سن coronavirus

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — پس از ماه دور از مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای تجمع حامیان او این شنبه آینده برای اولین بار از بسیاری از کشور بود توقیف توسط coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن را سر به Tulsa, Oklahoma — یک دولت است که دیده است و تعداد نسبتا کمی از COVID-19 موارد است.

اما کارشناسان بهداشت و درمان سوال این تصمیم با استناد به خطر گسترش عفونت در میان جمعیت و جرقه شیوع زمانی که مردم به خانه هایشان بازگردند. مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود اذعان خطر در چشم پوشی شرکت کنندگان باید به توافق برسند به absolving آنها را از هر گونه مسئولیت باید افراد بیمار.

آنچه باعث می شود این تجمع در معرض خطر?

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع برگزار خواهد شد در داخل خانه در یک 19,000-صندلی عرصه است که لغو همه رویدادهای دیگر از طریق پایان ماه ژوئیه. دانشمندان معتقدند که این ویروس گسترش می یابد به مراتب بیشتر به راحتی در شلوغ فضاهای محصور از آن را در خارج از منزل که در آن گردش هوا دارای شانس بهتری برای متفرق کردن ویروس ذرات.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تشریح بالاترین خطر حوادث برای انتقال coronavirus این است: “بزرگ در شخص گردهمایی که در آن دشوار است برای افراد باقی می ماند فاصله حداقل 6 فوت از هم جدا و شرکت کنندگان در سفر خارج از منطقه محلی است.” CDC توصیه می کند پارچه ماسک در مکان های که در آن مردم ممکن است فریاد یا شعار.

مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات به طور معمول در قرعه کشی ده ها هزار نفر از طرفداران. آنها معمولا ایستاده در خط برای ساعت قبل از عبور از طریق فرودگاه-سبک های امنیتی و قراردادن به عرصه جایی که آنها در کنار هم نشستن و یا ایستادن شانه به شانه. این تظاهرات به طور معمول خشن با مقدار فریاد تشویق و شعار است. برخی از مردم به رقص و هو کردن در جمع خبرنگاران. گاهی اوقات معترضان در حال ملاقات با خشونت قبل از آنها حذف شده توسط امنیت.

بسیاری از شرکت کنندگان مسن تر هستند که آنها را در معرض خطر عوارض شديد از COVID-19. آن را غیر معمول نیست برای چند نفر از افراد در جمعیت نیاز به توجه پزشکی هنگامی که درجه حرارت افزایش می یابد.

این تظاهرات همچنین به طور معمول در قرعه کشی هواداران از شهرهای اطراف و کشورهای. برخی از طرفداران جان سخت سفر در سراسر کشور از رالی رالی مانند تلوزیون برای یک گروه.

دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه به نام آینده تهمت رالی “فوق العاده خطرناک حرکت برای افراد شرکت کننده و افرادی که ممکن است آنها را می دانیم و آنها را دوست دارم و آنها را پس از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان آمدن از همسایه شهرها و ایالات متحده می تواند ویروس های جها گفت. “من می خواهم احساس به همان شیوه اگر جو بایدن در مورد برگزاری یک تجمع.”


اوکلاهما موارد کم اما رو به افزایش

در مرحله نهایی آن از بازگشایی اوکلاهما در حال حاضر اجازه می دهد تا مجامع عمومی هر اندازه زمانی که سازمان از نظر اجتماعی فاصله. شرکت کنندگان در هر جمع زیادی باید 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا و پوشیدن پارچه صورت پوشش زمانی که فاصله یک چالش دولت در بخش بهداشت و درمان گفت.

دولت نسبتا پایین مرگ و میر در مقایسه با بقیه ملت اما موارد جدید در حال افزایش است. در Tulsa, موارد, افزایش, با 71 موارد جدید روز جمعه گزارش داد. تولسا در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر در دست بررسی شیوع مربوط به داخل سالن جمع گروه بزرگی از مردم است.

“من نگرانی در مورد گروه های زیادی از مردم جمع آوری و در داخل خانه به صورت طولانی مدت در طول زمان” بروس Dart, مدیر اجرایی تولسا وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: جمعه. “ضروری است که هر کسی که بخواهد به میزبان و یا شرکت در یک گردهمایی به گام برای ایمن ماندن.”

دارت گفت: خطر گسترش ویروس را افزایش می دهد با افزایش تعداد افراد تجمع برای مدت زمان طولانی تر.

اوکلاهما مقامات بهداشت گفت که هر کسی که حضور زیادی صورت باید آزمایش COVID-19 مدت کوتاهی پس از آن.

شلی Payne مدیر LaMontagne مرکز بیماری های عفونی در دانشگاه تگزاس در آستین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رالی مطابق با هر معیار به صورت خطرناکترین نوع رویداد.

“من قطعا توصیه می کنند که مردم ماسک و سعی کنید برای حفظ فاصله تا آنجا که ممکن است” Payne گفت.

جولی فیشر دیپلم پژوهشی استاد میکروبیولوژی و ایمنی شناسی در دانشگاه جورج تاون گفت: این رویداد می تواند پیامدهای گسترده ای برای کشور است.

“با کمی بد شانس که سناریو می تواند در نهایت در بذر از جامعه شیوع COVID-19 سراسر ایالات متحده,” او گفت:.


ماسک و اقدامات احتیاطی

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است برای پاسخ به تکرار سوالات در مورد اینکه آیا آن را به شرکت کنندگان به پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله و یا اقدامات دیگر برای کاهش خطر انتقال ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او معتقد است که صندلی های خالی بد هستند اپتیک. “من نمی توانم تصور کنید که یک تجمع که در آن شما باید به هر چهارم صندلی کامل. هر هر شش صندلی خالی برای هر کس که شما کامل است. که نمی خواهد نگاه بیش از حد خوب,” او گفت: در ماه آوریل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اصرار داشت که خیمه رویداد از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه — پذیرش خود را از حزب نامزدی برای انتخاب مجدد — توان از شارلوت در ایالت کارولینای شمالی به جکسون ویل فلوریدا پس از کارولینای شمالی فرماندار دموکرات حاضر به وعده او نمی خواهد اعمال محدودیت.

مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون سابق جراح مغز و اعصاب گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات خواهد بود هماهنگ با مقامات بهداشت عمومی برای حفظ ایمنی.

“تا آنجا که ویروس نگران است, ما باید دو گزینه: ما می توانیم اجازه می دهد آن را برای تسلط بر ما و یا ما می توانند یاد بگیرند تا آنجا که ما می توانیم در مورد آن و ما می توانند یاد بگیرند که چگونه با آن زندگی می کنند در یک محیط امن صورتی,” او گفت: “در فاکس نیوز. “و من فکر می کنم گزینه دوم است که به تصویب رسید.”


چرا در حال حاضر ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به از سرگیری تظاهرات که محور مبارزات انتخاباتی خود. رئیس جمهور با عضویت در جمعیت های بزرگ. حوادث او اجازه دریچه و سنج نوع لفاظی است که درخواست تجدید نظر به سرسخت خود را پایگاه سیاسی. آنها همچنین کمک به مبارزات انتخاباتی خود گسترش آن رای دهندگان پایگاه داده و خدمت خواهد کرد به عنوان یک مقایسه دموکراتیک چلنجر بایدن که به حالت تعلیق در کمپین حوادث به دلیل ویروس و نه جذب همان اندازه از جمعیت.

اما تصمیم به کشیدن ماشه در حال حاضر رانده شد, در بخش, توسط, جرم ضد نژادپرستی تظاهرات که در سراسر کشور در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس. کمپین و مقامات کاخ سفید می گویند تظاهرات و محدود بهداشت عمومی اعتراض آنها تولید شده — به آنها را پوشش میدهد. اگر مشکلی بود آن را برای ده ها هزار نفر از مردم به راهپیمایی در خیابان ها خواستار عدالت نژادی, چرا نمی توانم تهمت تجمع حامیان او بیش از حد ؟

البته تظاهرات برگزار شد در خارج با بسیاری از شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک.

“هر گونه تجمع بزرگ اعم از معترضان یا ralliers است خطرناک” جها گفت. اما عفونت کمتر است و به احتمال زیاد در خارج از منزل در حال حرکت مارس از شلوغ رویداد در یک فضای محصور گفت: با استناد به جریان هوا.


چشم پوشی

مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین قدردانی از خطر در تلاش است برای محافظت از خود را از پرونده های حقوقی با چشم پوشی از زبان در آن ثبت نام سایت.

“با کلیک کردن بر روی ثبت نام در زیر, شما در حال تصدیق کرد که ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 وجود دارد و در هر محل عمومی که در آن مردم در حال حاضر” کمپین توصیه می شود کسانی که ثبت نام برای این تجمع است. “با حضور در این تجمع شما و هر مهمان به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافقت خود را با برگزاری Donald J. Trump برای رئیس جمهور, Inc.” مسئول بیماری یا آسیب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>