مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید مبارزه برای جلوگیری از نیویورک احضاریه برای او اظهارنامه مالیاتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید مبارزه خود را برای جلوگیری از نیویورک هیئت منصفه از بررسی های مالیاتی خود را براده پس از دیوان عالی ایالات متحده حکم داد او مطلق ندارد مصونیت از دولت تحقیقات جنایی ،

وکلا برای مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت شکایت جدید در روز دوشنبه افزایش اعتراض به احضاریه فرستاده شده توسط دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور به رئیس جمهور شرکت حسابداری Ncmec ایالات متحده آمریکا است. ونس در حال بررسی hush-پول پرداخت شده قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 به Stormy Daniels یک بازیگر پورنو که ادعا می کند او تا به حال یک امر با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این Ncmec حکم شدید overbroad است و نه از راه دور محدود به هیئت منصفه در تحقیقات آغاز شد که در سال 2018” رئیس جمهور گفت: در دادگاه تشکیل پرونده. او گفت: ونس درخواست شده بود “در ایمان بد” از آنجا که در آن به دنبال “بی ربط سوابق” با یک حکم که “مقدار به آزار و اذیت رئیس جمهور است.”


ونس را نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

در این صورت است که قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی ویکتور ماررو که اکتبر حکم در مرحله تجدید نظر تایید هر چند دیوان عالی کشور گفت: تهمت می تواند اعتراض مانند هر کس دیگری که به چالش یک حکم برای پرونده.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مشکل داشته باشند قانع کننده ماررو که این حکم بیش از حد سنگین به عنوان آن نیاز به که حسابداری شرکت Ncmec ایالات متحده آمریکا به جای رئیس جمهور تولید اسناد.

رئیس جمهور گفت: ماررو در جولای 15 دادگاه پرونده که او ممکن است بخواهید به دادگاه شکایت مسائل متعدد از جمله “چرا دولت می خواهد اطلاعات; چرا و چقدر دولت نیاز به اطلاعات از جمله اینکه آیا دولت می تواند به دست آوردن اطلاعات در جای دیگر; و این که آیا انطباق با حکم خواهد بار بیش از حد و یا تداخل با رئیس جمهور وظایف رسمی.” تهمت می خواهد قادر به کشف حقایق است که آشکار خواهد شد ونس انگیزه.

ونس خواهان در دادگاه به سرعت حرکت می کند با این استدلال که دادگاه عالی حکم بدان معنی است که تهمت می ایستد “تقریبا در همان وضعیت” را به عنوان هر فرد دیگر مقابله با دادستان حکم.

دادخواهی ممکن است اضافه کردن هفته ها یا ماه تاخیر به هنگام ونس را دریافت مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات براده احتمالا تا بعد از انتخابات ماه نوامبر. دفتر خود محروم توسط هیئت منصفه محرمانه بودن قوانین از ساخت اطلاعات عمومی.

مورد تهمت v. Vance, 19-cv-08694 ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه جنوب نیویورک (منهتن).


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma