مغلوب ساختن پیشی جستن: روسیه دخالت کشش

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه متهم تشکر. آدام شیف رئیس خانه هوش کمیته از نشت اطلاعات در مورد روسیه را به تلاش برای دخالت در سال 2020 انتخابات گفت: هوش بود “اغراق آمیز” و نه اذعان کرد که مسکو در پشت تلاش های مشابه در سال 2016.

رئیس جمهور ساخته شده است به نظر در یک کنفرانس خبری در پایان سفر دو روزه در هند.

سناتور. برنی ساندرز است که به دنبال نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری تایید کرده است که مقامات ایالات متحده گفت که او در ماه گذشته در مورد تلاش های روسیه برای افزایش شانس خود را برای به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“برنی است که احتمالا برنده — به نظر می رسد مثل او برد و او سر از بخار” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “و آنها شاید نمی خواهید او را به دلایل آشکار است. … به طوری که آنها را از یک چیز است که روسیه حمایت او.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر آن را “عجیب و غریب” است که مقامات ایالات متحده گفته ساندرز اما هیچ کس به او گفتم.

“آن را به شدت اغراق شده است. من فکر می کنم آن را شرم آور. من فکر می کنم آن را نشت از اینتل کمیته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم احتمالا شیف به بیرون درز آن است. او نباید نشت چیزهایی مانند آن.”

“و اگر آنها نمی, آن را متوقف کند, من نمی توانم تصور کنید که مردم در حال رفتن به بعد از آنها و پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: متهم خانه کمیته اطلاعات از یک منبع نامناسب نشت.

این اولین بار نیست که تهمت وضع اتهام علیه شیف. او پیش از آن, توییتی که انتخابات مقامات امنیتی “ظاهرا گفته دیوانه برنی [ساندرز] که روسیه به دنبال او نه من. این است که همه یک کلاهبرداری بزرگ بین اینتل و دموکرات ها. آنها می خواهند برنی کردن & hate ‘مغلوب ساختن پیشی جستن.'”

“خوب انحراف آقای رئیس جمهور. اما خود ادعاهای دروغین احمق هیچ کس” شیف توییتی بیش از آخر هفته. “شما استقبال کرد در سال 2016 سعی کردم به اجبار اوکراین در سال 2019 و نمی محافظت از انتخابات ما در سال 2020 است.”

مقامات امنیتی تا به حال در جریان اعضای کمیته اطلاعات اوایل این ماه در مورد تداوم روسیه از تلاش برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت رای در سال 2020 از جمله اطلاعات جدید در مورد کرملین تلاش برای نفوذ دموکراتیک مقدماتی به کمک ساندرز ورمونت.

مردم آشنا با طبقه بندی جلسه گفت: انتخابات مقامات امنیتی نشان داد که کرملین به دنبال برای کمک به تهمت پیروز گشتند. اما یک مقام ارشد با دفتر مدیر اطلاعات ملی روز دوشنبه گفت که شلبی پيرسون بالا تامین امنیت انتخابات رسمی بود که یکی از مقامات که در جریان کمیته بگویم نه نمایندگان مجلس که روسیه کمک مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد اطلاعات حساس است.

“من می خواهم بدون کمک از هر کشور و با من نشده است با توجه به کمک از هر کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیده شد که آیا اقدام سابق اطلاعات ملی مدیر جوزف مگوایر مجبور شد به عنوان بخشی از تلاش برای پاکسازی مقامات دولت دیده می شود به عنوان بی وفا بودن به مغلوب ساختن پیشی جستن. “من فکر نمی کنم این یک مشکل بزرگ است.” “من فکر نمی کنم آن را بسیار بسیاری از مردم است.”

رئیس جمهور گفت مگوایر بود و نه مجبور. او گفت: مگوایر زمان تصدی به عنوان سرپرست بود و برای پایان دادن به در مارس 11 و به نام مگوایر “عالی بود.”

چند روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام ریچارد Grenell به مدیر اطلاعات ملی برای نظارت بر کشور 17 سازمان های اطلاعاتی تا زمانی که جایگزینی دائمی می تواند در بر داشت. اخیرا Grenell بود سفیر آمریکا در آلمان.

نزدیک به دو سال تحقیق و تفحص رهبری سابق مشاور ویژه رابرت مولر به این نتیجه رسیدند که وجود دارد پیچیده کرملین رهبری عملیات برای ایجاد بخش در ایالات متحده و upend 2016 انتخابات با استفاده از حملات سایبری و رسانه های اجتماعی به عنوان سلاح.

انتخابات کارشناسان امنیتی می گویند این روشن است که روسیه دوباره در تلاش برای نفوذ ایالات متحده در انتخابات از جمله از طریق گسترش اطلاعات غلط به منظور بالا بردن شک و تردید در مورد ایالات متحده در روند انتخابات.

اما مقامات ارشد ایالات متحده از جمله تهمت مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفته اند که آنها را دیده اند و نه هر گونه اطلاعات و یا تجزیه و تحلیل نشان می دهد که روسیه شده است به طور خاص کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

در سال 2016 روسیه دخالت “تکامل یافته از یک تعمیم برنامه های طراحی شده در سال 2014 و 2015 به تضعیف ایالات متحده سیستم انتخاباتی به یک هدف عملیات که در اوایل سال 2016 نامزد مورد علاقه تهمت و تحقیر نامزد [Hillary] کلینتون” با توجه به مولر گزارش.

به روز سه شنبه در کنفرانس خبری آغاز شد, مغلوب ساختن پیشی جستن به حال متعهد به می گویند هر چیزی که می تواند باعث اختلاف است.

“من قصد دارم در همه بحث چرا که من نمی خواهم به ضربه دو روز به همراه دو روز از سفر در یکی از پاسخ — یک کمی پاسخ” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از او سوال.

رسانه های خبری گفت که چیزی کوچک و “ضربه ای که از, و این خواهد بود که پایان سفر. آنها حتی نمی خواهد صحبت در مورد سفر.”

اطلاعات در این مقاله این بود که با کمک آیلین سالیوان از نیویورک تایمز و توسط جاناتان Lemire و دب Riechmann از آسوشیتد پرس.

فایل-اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر در واشنگتن در ژانویه. 8, 2020. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, که وی جایگزین مگوایر با ریچارد Grenell سفیر آلمان و شدت آواز مغلوب ساختن پیشی جستن حامی. (ارین Schaff/نیویورک تایمز)”>
عکس NYTNS
فایل-اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر در واشنگتن در ژانویه. 8, 2020. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در پنج شنبه, فوریه. 20, 2020, که وی جایگزین مگوایر با ریچارد Grenell سفیر آلمان و شدت آواز مغلوب ساختن پیشی جستن حامی. (ارین Schaff/نیویورک تایمز)

یک بخش در 02/26/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>