مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند فدرال در حال توسعه دستورالعمل های جدید برای ویروس خطر

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: این که مقامات فدرال در حال توسعه دستورالعمل برای رای دادن به استان ها با خطر گسترش ویروس به عنوان او هدف شروع به سهولت در سراسر کشور دستورالعمل به منظور جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در نامه ای به ملت فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دستورالعمل جدید به معنای فعال دولت و رهبران محلی را به “تصمیم گیری در مورد حفظ شده و افزایش یا آرامش بخش اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات آنها را در محل قرار داده.” ایالت ها و شهرداری ها که هنوز هم حفظ قدرت را به مجموعه هر آنچه که محدودیت های لازم بدانند.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به دنبال برای به روز تعیین نحوه حاوی اقتصادی خرید اینترنتی از دستورالعمل های صادر شده توسط دولت او به عنوان به خوبی به عنوان رهبران محلی به سرعت جزر و مد از عفونت. هفته گذشته او پرده برداری از 15 روز برنامه مشاوره در برابر اجتماعات بزرگ و فراخوانی برای بسیاری از آمریکایی ها به در خانه باقی می ماند — و بسیاری از ایالت ها قرار داده شده اند و حتی بیشتر محدودیت در ساکنان خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اجرای جدید تست فعال خواهد شد متنوع تر توصیه های است که اجازه می دهد برخی کمتر نهفته نقاط کشور برای به دست آوردن یک حس عادی هر چه زودتر.

“گسترش ما تست قابلیت را به سرعت ما را قادر به انتشار معیارهای توسعه در هماهنگی نزدیک با این کشور مقامات بهداشت عمومی و دانشمندان برای کمک به طبقه بندی استان ها با توجه به ادامه خطرات ناشی از ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

صبح روز پنج شنبه تهمت برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با ملت فرمانداران برای به روز رسانی آنها را در دولت فدرال پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>