مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید 2 قضات باید نشستن موارد, اما آنها تصمیم

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — یک ماه قبل از دیوان عالی کشور طول می کشد تا موارد بیش از اظهارنامه مالیاتی خود را و سوابق مالی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه ساخته شده غیر معمول پیشنهاد که دو لیبرال قضات باید در بخشی از آن و یا سایر موارد مربوط به او و یا دولت او.

اظهارات انتقادی از قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor جدید نیویورکی مانند مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری در هند که در آن تهمت بود بسته بندی تا 36 ساعت بازدید کامل از ستایش و تب و تاب است. آنها به دنبال توییت در یک ورید مشابه.

قضات تصمیم گیری برای خود را هنگامی که به کنار از موارد دادگاه با توجه به, و آن را بسیار بعید است یا عدالت خواهد نشستن موارد مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله دو مورد دادگاه را بشنود در 31 مارس بیش از احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی, بانک و سوابق مالی. رئیس جمهور می خواهد به قضات به رد خواسته برای این پرونده صادر شده توسط خانه کمیته ها و دادستان منطقه منهتن.

قضات و قاضی جان رابرتز که chided مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 برای انتقاد از “اوباما قاضی” تا به حال هیچ نظر دادگاه سخنگوی کتی Arberg گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات مهم او بوده است از نشستن قضات پس از او هر چند او نیست خودداری از ستون در رسیدگی به شکایات در مورد فدرال قضات که در برابر حکومت او و یا ویژه محکوم متحد راجر سنگ.

نظرات خود را در مورد Ginsburg بنیادی از مصاحبه در سال 2016 با ارتباط مطبوعات و دیگر رسانه ها که انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس یک نامزد برای ریاست جمهوری. او به سرعت عذرخواهی کرد برای او “ïll-توصیه” سخنان اما Ginsburg است recused از هر گونه تهمت مورد تا کنون.

او خشم در ستمیر به نظر می رسد ارجاع یک نظر مخالف او نوشت: در روز جمعه. رئیس جمهور گفت: عدالت بود “تلاش برای shame مردم شاید با یک دید متفاوت به رای گیری راه خود را و آن را بسیار نامناسب است.”

اما بدون در نظر گرفتن حزب و ایدئولوژی قضات باید گفت که نوشتن نظرات مخالف را به انجام درست آن — تغییر ذهن مردم با آنها مخالف از طریق استدلال قانع کننده. گاهی اوقات پیش نویس dissents بسیار موفق که آنها را تبدیل به اکثریت آراء دادگاه.

ستمیر نوشت: نظر در اختلاف بر سر دولت جدید ثروت تست برای مهاجران. دادگاه های پایین مسدود شده بود سیاست جدید از مصرف اثر در سراسر کشور اما دادگاه تقسیم 5-4 در ماه ژانویه با محافظه کاران در اکثر اعطای اقامت از پایین به دستور دادگاه. این اجازه قانون را به اثر در همه جا اما در ایالت ایلینوی به دلیل است که دولت تحت یک دادگاه جداگانه به منظور مسدود کردن سیاست است.

سپس در روز جمعه در دادگاه دولت اضطراری درخواست مجاز به اجرای این قانون در ایالت ایلینوی ، دوباره چهار لیبرال قضات اشاره کرد و مخالفت خود را, اما ستمیر بیشتر رفت صدور یک نظر نوشته شده.

“این ادعا یک اورژانس پس از دیگری دولت اخیرا به دنبال باقی می ماند در تعداد بی سابقه ای از موارد خواستار توجه فوری و مصرف محدود دادگاه منابع در هر. و با هر یک از نرم افزار های پی در پی و البته آن گریه می کند از ضرورت حلقه به طور فزاینده ای توخالی” ستمیر نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخیرا با انتقاد ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون فقط چند روز قبل از او برنامه ریزی شده بود به حکم سنگ به زندان است.

در سال 2018 تهمت lambasted یک “اوباما قاضی” بود که در برابر حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاست پناهندگی. که باعث نادر ملامت از رابرتز.

“ما لازم نیست که اوباما قضات یا تهمت قضات بوش قضات یا کلینتون قضات است. آنچه ما یک گروه فوق العاده ای اختصاصی قضات انجام بهترین سطح خود را به انجام حق کسانی که ظاهر می شود قبل از آنها” رابرتز گفت.

او افزود: “قوه قضائیه مستقل است و چیزی است که همه ما باید خدا را شکر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود اظهار نظر به tweeting “متاسفم عدالت رابرتز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>