مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید 3M ‘را قیمت به پرداخت بیش ماسک صورت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

واشنگتن (العالم) – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان 3M Co (MMM.N) در یک صدای جیر جیر در اواخر روز پنج شنبه پس از زودتر اعلام او با استناد به دفاع تولید عمل به این شرکت به تولید ماسک صورت.

“ما ضربه 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را. ‘P عمل’ تمام راه را.’ شگفتی بزرگ برای بسیاری از دولت به عنوان به آنچه که آنها انجام می دهند – باید یک قیمت به پرداخت!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر.

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در coronavirus همه گیر در اوایل روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن کرد که او امضا دفاع تولید منظور قانون برای 3M به تولید ماسک صورت. “امیدوارم آنها قادر خواهید بود به انجام آنچه آنها قرار است به انجام,” او گفت: بدون توضیح.

سنت پل-بر اساس 3M بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. شرکت برندها شامل اسکاچ پس از آن و Nexcare و همچنین محصولات بهداشتی برای حرفه ای ها.

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو در این جلسه گفت: “ما تا به حال برخی از مسائل مربوط به مطمئن شوید که همه از تولید که 3M می کند در سراسر جهان به اندازه کافی از آن را در حال آمدن است به عقب در اینجا به مکان های راست.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد رئیس جمهور را صدای جیر جیر.

N-95 ماسک صورت ساخته شده توسط 3M و دیگر شرکت ها در تامین کوتاه مدت هستند در میان کارکنان بهداشتی درمانی درمان coronavirus بیماران.

دفاع تولید قانون که تصویب شد در سال 1950 کمک های مالی به رئیس جمهور قدرت را به گسترش تولید صنعتی از مواد کلیدی و یا محصولات امنیت ملی و دلایل دیگر.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است که انتظار می رود به صدور دستورالعمل در چند روز آینده است که می تواند بگوید آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در هنگام خروج از خانه.

گزارش توسط اریک راش; ویرایش توسط محمد ضرغام و لسلی آدلر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>