مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او در نظر دارد به بازگشایی کشور در هفته نه ماه

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او می خواهد به بازگشایی این کشور برای کسب و کار در هفته و ماه نیست و او ادعا کرد بدون شواهد که ادامه تعطیلی می تواند منجر به مرگ و میر بیشتر از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما نمی توانیم از درمان بدتر از مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک نشست خبری انعکاس یک نیمه شب یکشنبه جیر جیر. “ما باید برای باز کردن در کشور ما که به دلیل مشکلات باعث می شود که به نظر من می تواند به مراتب بزرگتر از مشکلات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد وجود دارد trade-offs “وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن” اما ادعا کرد که در صورت بسته شدن کشش در ماه وجود دارد خواهد بود “احتمالا بیشتر از مرگ است که از هر چیزی که ما در حال صحبت کردن در مورد با توجه به virus.”

نظرات شواهد دیگری که تهمت رشد بی تاب با این بیماری همه گیر و حتی قبل از آن رسیده است و انتظار می رود آن اوج. در روزهای اخیر تنش در حال افزایش است بین کسانی که استدلال می کنند که کشور نیاز به بازگشت به بالا و در حال اجرا برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی و پزشکی که کارشناسان هشدار می دهند که مگر شدید تر عمل گرفته شده است انسان هزینه های فاجعه بار خواهد بود.

کارشناسان بهداشت و روشن ساخته اند که اگر آمریکایی ها همچنان به طور چشمگیری محدود کردن تعامل اجتماعی — ماندن خانه از محل کار و منزوی خود — تعداد عفونت را پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را در بخش هایی از ایتالیا منجر به بسیاری از مرگ و میر. در حالی که بدترین شیوع متمرکز در برخی نقاط کشور از جمله نیویورک و کارشناسان هشدار می دهند که شدت بیماری عفونی خاصی به گسترش است.

اما با تاثیر اقتصادی در حال حاضر خوراکی به تمرکز با میلیون ها نفر از کسب و کار توقیف و بازار در سقوط آزاد — همه تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیام — کر واکنش بلندتر رشد است.

“ما نمی توانیم بسته در اقتصاد است. اقتصادی هزینه به افراد است فقط بیش از حد بزرگ” لری Kudlow تهمت را بالا مشاور اقتصادی گفت: در مصاحبه روز دوشنبه در Fox News Channel. “به رئيس جمهور است. درمان نمی تواند بدتر از این بیماری و ما قصد داریم تا به برخی از مشکل trade-offs.”

این یک نظر است که تکرار توسط دیگران در کاخ سفید برخی از جمهوری خواهان در کنگره و در روباه که در آن میزبان استیو هیلتون تحویل یک مونولوگ یکشنبه شب که به نظر می رسد که حداقل تا حدی الهام گرفته از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

“شما می دانید که عبارت مشهور, درمان بدتر از بیماری است ؟ این دقیقا همان خاک ما در حال برخورد به سمت” هیلتون خود گفت بینندگان توصیف اقتصادی و اجتماعی و تاثیر انسان از خاموش کردن به عنوان یک “حتی بزرگتر بحران” از ویروس.

“شما فکر می کنم آن را فقط coronavirus است که جان مردم ؟ این کل اقتصادی shutdown را کشتن مردم” گفت: با اشاره به رشد فقر و ناامیدی است.

کاخ سفید که در دو هفته گذشته تا حد زیادی اجازه پزشکان به رهبری, دولت پاسخ, در حال حاضر به نظر می رسید تغییر در این جهت است.

“من به دنبال در ماه, من می توانم به شما بگویم در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که آمریکا به زودی به عقب باز برای کسب و کار. او گفت: هر چند که می تواند در ادامه به اجرای اقدامات سختگیرانه تر.

حتی به عنوان برگ برنده توییتی که او را در حال انتظار تا پایان زمان 15 روز توصیه می شود از بسته شدن و عزت نفس و انزوا را به هر گونه تصمیم گیری در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شد مجموعه, اعلام, جدید, راهنمایی, ساخت این امکان را برای افرادی که در معرض ویروس برای بازگشت به کار سریع تر “با پوشیدن یک ماسک برای یک دوره معینی از زمان” معاون رئیس جمهور مایک پنس روز یکشنبه گفت.

این یک تغییر در تن است که رسم انتقاد از کارشناسان بهداشت عمومی که پیشنهاد تهمت خطرات ساخت یک اشتباه خطرناک اگر او مجموعه در یک درگیری بین سلامت عمومی و اقتصادی این کشور رفاه داده می شود چگونه احتمال آن است که تهدید ناشی از ویروس فروکش خواهد کرد در یک هفته دیگر.

اگر آمریکا متوقف اجتماعی فاصله بیش از حد به زودی به شما خواهد شد که مرگ و میر بیشتر و بیشتر غواصی در بازار سهام” هشدار داد لارنس Gostin از دانشگاه جورج تاون یک وکیل با گسترده بهداشت عمومی تخصص.

و شیوع بیماری می تواند صعودی بازگشت هنگامی که مردم برای بازگشت به روال عادی از رفت و آمد ناهار خوری و اجتماعی — بیشتر تاکید بر اقتصاد است.

جان آورباخ رئیس حزبی اعتماد به امریکا, سلامت, که با این نسخهها کار با دولت ها در تمام سطوح برای بهبود آمادگی برای بهداشت عمومی اورژانس گفت: گسترده بیماری و مرگ نیز قدرتمند اقتصادی است که غیر ممکن است به چشم پوشی و یا بازی کردن.

“اگر شما نمی صاف و منحنی حداقل رساندن کسانی که در حال آلوده شدن میزان بیماری را فلج خواهد شد کسب و کار” گفت: آورباخ.

حتی حزب جمهوری خواه ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد خواست تهمت به چوب با مشاوره از مقامات بهداشت عمومی.

“وجود دارد هیچ عملکرد اقتصاد مگر ما کنترل ویروس” او هشدار داد در توییتر. “سعی کنید در حال اجرا یک اقتصاد با بیمارستان بزرگ و سرشار پزشکان و پرستاران مجبور به توقف درمان برخی به دلیل آنها نمی تواند کمک به همه و در هر لحظه از روده غم انگیز پزشکی هرج و مرج که در اتاق نشیمن ما در تلویزیون در رسانه های اجتماعی و نشان داده شده در سراسر جهان است.”

اما استفان مور سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی گفت: در حال حاضر زمان “شروع به فکر کردن در مورد چه نوع چشمگیر هزینه ها به جامعه ما جذب از خاموش شدن” از جمله ده ها میلیون نفر بیکار و پتانسیل های در استعمال بیش از حد مواد مخدر و خودکشی.

او گفت که او تا به شده است با اصرار همکاران سابق خود به صورت انتخابی باز کردن اقتصاد در راه است که به حداقل رساندن خطر بهداشت عمومی با تست بیشتر و مثلا مصرف مردم متوسط در مکان های عمومی, به عنوان آنها در حال حاضر انجام در کشورهای دیگر.

“وجود دارد هیچ راه حل های خوب در اینجا. وجود دارد فقط بد راه حل” مور اذعان کرد. “و به نظر من بدترین راه حل این است که فقط سخت کار کردن اقتصاد ما را متوقف کند.”

دیگر اقتصاددانان هشدار داده است که اگر آمریکایی ها بازگشت به کار بیش از حد به زودی وجود دارد می تواند تکرار شیوع است که تنها به بدتر شدن رکود است. اما اگر دوره انزوا همچنان برای بیش از حد طولانی وجود خواهد داشت هزینه های شیب دار در تلاش برای راه اندازی مجدد و حفظ رشد اقتصادی است.

جو Brusuelas اقتصاددان ارشد در مشاوره RSM گفت: محدودیت های بلند پس از 15 روز خواهد بود “به طور بالقوه عمیقی سیاست اشتباه” از آنجا که آن می تواند منجر به یک دوم و یا موج سوم شیوع آن را حتی بیشتر آسیب رساندن به رشد اقتصادی است.

“ما یک شات به این همه حق” Brusuelas گفت و اشاره کرد که تهمت بزرگی است و در خطر شخصا با توجه به انتخابات آینده در ماه نوامبر. “آخرین چیزی است که می خواهید انجام دهید از یک سیاست اقتصادی چشم انداز است که به بالا بردن یک انتخابات منافع فوق که از اقتصاد و یا مهمتر از همه سلامت عمومی است.”

تحلیلگران مورگان استنلی تخمین زده شنبه که اقتصاد کوچک خواهد شد در شکستن رکورد سالانه با سرعت از 30 درصد در سه ماهه دوم. نرخ بیکاری افزایش خواهد به 12.8% — به بالاترین سطح خود تا کنون در داده ها است که بازگشت به 1940s. اما این پیش بینی فرض وقوع قله در اواخر ماه آوریل و پس از آن وجود خواهد داشت کمتر دلایل برای محدود کردن فعالیت های اقتصادی و تیز ارتجاعی آغاز خواهد شد در ماه ژوئن-اوت سه ماهه منجر به رشد جامد در 2021.

Austan Goolsbee یک اقتصاددان در دانشگاه شیکاگو و مشاور سابق باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا می گوید هیچ واقعی وجود تنش بین حاوی شیوع و حفظ اقتصاد ایالات متحده. او بارها تاکید کرد که توقف شیوع این بیماری مورد نیاز است به طوری که رشد می توانند رزومه به شرکت های احساس راحتی استخدام و مصرف کنندگان در سطح شیب دار تا هزینه.

“هر چیزی که افت می کند به گسترش ویروس است که تا بحال بهترین چیز برای بازگرداندن اقتصاد” Goolsbee در توییتر نوشت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. در سراسر جهان بیش از 375,000 موارد گزارش شده و در حالی که اکثر مردم بهبود می یابند در هفته بیش از 16000 نفر از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>