مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را برچسب مناطق با خطر ابتلا به کروناویروس تهدید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت روز پنجشنبه گفت که او برنامه ریزی شده برای برچسب های مناطق مختلف کشور به عنوان یک “خطر متوسط خطر و یا کم خطر” به گسترش coronavirus به عنوان بخشی از جدید دستورالعمل های فدرال متحده برای کمک به تصمیم می گیرید که آیا برای استراحت و یا افزایش خود را قرنطینه و اجتماعی فاصله گرفته است.

“گسترش ما تست قابلیت را به سرعت ما را قادر به انتشار معیارهای توسعه در هماهنگی نزدیک با این کشور مقامات بهداشت عمومی و دانشمندان برای کمک به طبقه بندی استان ها با توجه به ادامه خطرات ناشی از ویروس” آقای ترامپ گفت: در نامه ای به ملت و فرمانداران.

در آن رئیس جمهور تشکر فرمانداران جمهوری خواه و دموکرات به طور یکسان برای “پله تا برای کمک به امریکا در مقابله با این بی سابقه جهانی همه گیر.”

اما در یک کنفرانس ویدئویی با فرمانداران به بحث در مورد پاسخ به این ویروس و در تلویزیون ظاهر اواخر پنج شنبه شب آقای تهمت زده کمتر آشتی جویانه تن به انتقاد برخی از آنها را به جای “مصرف” از دولت فدرال است.

در تماس با او رد یک درخواست از رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن برای یک قوی تر در واکنش به شیوع بیماری های, با توجه به دو نفر از مقامات آشنا با گفتگو. بعد طی مصاحبه ای با فاکس نیوز, میزبان, Sean Hannity, رئیس جمهور, خاص آقای Inslee و همچنین رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer میشیگان برای فدرال درخواست کمک در همه.

“ما مردم مانند فرماندار Inslee او باید انجام بیشتر” آقای ترامپ گفت. “او نباید با تکیه بر دولت فدرال است.” رئیس جمهور به نام آقای Inslee یک “شکست خورده نامزد انتخابات ریاست جمهوری” بود که “همیشه شکایت.”

همانطور که برای خانم Whitmer که فرستاده است آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک درخواست برای یک فاجعه بزرگ و اعلامیه برای او و دولت او با رجوع به او را با نام.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • رئیس جمهور تهمت می گوید او و همکارانش اجرا قرنطينه برای نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.
  • ایالت نیویورک اصلی تاخیر و شهر نیویورک ممکن است خوب کسانی که شکستن اجتماعی-دورى قوانین.
  • ایلینوی گزارش اول ایالات متحده شناخته شده است مرگ یک نوزاد با کوروناویروس.

“ما تا به حال یک مشکل بزرگ با یک زن فرماندار — شما می دانید که من صحبت کردن در مورد — از میشیگان” رئیس جمهور گفت:. “همه او می کند این است که نشستن وجود دارد و سرزنش دولت فدرال او نیست انجام شود و ما او را بسیاری.” او گفت که او نمی مانند برخورد با فرمانداران که “را و سپس آنها شکایت” و توصیف خانم Whitmer به عنوان فرماندار جدید که “شده است لذت بخش است.”

او همچنین تصریح کرد تمایل خود را برای شروع به باز کردن برخی از نقاط کشور در آینده نزدیک. “من فکر می کنم ما می توانید شروع با باز کردن بخش های خاصی از کشور, مزرعه کمربند نقاط خاصی از میانه جاهای دیگر” او گفت:.

آقای ترامپ پیش نمایش جدید مجموعه ای از دستورالعمل های فدرال در نامه خود به عنوان مرگ و میر از این ویروس در ایالات متحده به تصویب رسید به 1000 و در نقاط گرم مانند نیویورک 100 نفر مرده بود چرا که این ویروس در یک روز. رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک گفت: بدترین روز و هفته از بحران شد و هنوز هم به آینده.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نامه خود گفت: هدف از این قوانین جدید بود که نسبت به روز هنگامی که آمریکایی ها می تواند به “رزومه خود را عادی اقتصادی و اجتماعی و مذهبی زندگی می کند.”

پیش از آن در هفته او گفت: او می خواست برای بازگشایی این کشور برای کسب و کار با عید پاک در تاریخ 12 آوریل با وجود هشدارهای گسترده از مقامات بهداشت که بدترین اثرات این ویروس هنوز هفته دور و قبل از موعد مقرر لغو اجتماعی فاصله دستورالعمل را در نتیجه مرگ و میر غیر ضروری.

در آن زمان دکتر Anthony S. Fauci پیشرو متخصص بهداشت در دولت coronavirus نیروی کار گفت: آزمون های اضافی در حال حاضر در دسترس به دولت برخی از “انعطاف پذیری در مناطق مختلف” برای انجام این کار.

“مردم ممکن است سوء تعبیر شما فقط رفتن برای بلند کردن همه چیز” دکتر Fauci گفت: توضیح آقای تهمت بی حوصلگی برای پرش شروع اقتصاد و بگویید که آمریکایی ها آنها می توانند رزومه زندگی روزمره است. “که قصد ندارم به اتفاق می افتد” دکتر Fauci گفت. “آن را به نگاه کردن به داده ها” در مناطق کشور که در آن وجود دارد و نه آشکار شیوع ویروس.

به عنوان یک موضوع عملی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت را به تصمیم می گیرید که آیا این کشور می تواند بازگشایی شده است. او می تواند موضوع دستورالعمل های فدرال اما تصمیم در مورد اینکه آیا برای بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است برای هر دولت است.

“کشورهای در حال درک به یک قدرت عمومی به قانونگذاری برای سلامت رفاه امنیت و اخلاق برای مردم از دولت خود گفت:” اندرو کنت که می آموزد قانون اساسی در آبرن دانشگاه ریموند جواد کالج مدرسه قانون است.

دولت را منتشر کرد اولین بار مجموعه ای از دستورالعمل های فدرال به سرعت گسترش coronavirus در مارس 16. 15 روز طرح شامل بسته شدن مدارس و گفتن مردم برای جلوگیری از گروه های بیش از 10 عنوان به خوبی به عنوان میله, رستوران ها, دادگاه های مواد غذایی و اختیاری سفر.

آقای ترامپ شده است مشتاق برای ارسال یک پیام به جامعه کسب و کار و بازار است که در پایان تاریخ به اقتصادی وقفه ناشی از کروناویروس و پاسخ به آن است.

اما کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده است که وجود دارد نیاز به سراسر کشور با رویکرد مبارزه با گسترش یک ویروس است که می تواند به راحتی حرکت در اطراف کشور فقط به عنوان آن را انجام داده است در سراسر جهان. و بسیاری از ابراز وحشت در این ایده از عقب کشیدن در کاهش تلاش های بیش از حد زود است.

پس خود را اعلام عید پاک, جدول زمانی, دستیاران خود را روشن ساخته اند که آن را به معنای کمتر به عنوان یک فرمان و بیشتر به عنوان یک جاه طلبی. کلیان کانوی مشاور به رئیس جمهور گفت: این دولت خواهد “به دنبال حقایق از داده ها” در دستورالعمل جدید آن صادر شده است.

استفانی گریشام کاخ سفید وزیر مطبوعات گفت: در مصاحبه با “فاکس و دوستان” که رئیس جمهور “می خواهد به یک پیام از امید به مردم آمریکا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>