مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به درخواست از کنگره برای اضافی محرک اقتصادی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را درخواست کنگره به تصویب بیشتر محرک اقتصادی از جمله مالیات بر حقوق و دستمزد قطع حتی پس از دولت تعجب بهبود بیکاری آمریکا در روز جمعه است.

“ما خواهید بود برای رفتن به یک مالیات بر حقوق و دستمزد قطع ما فکر می کنیم که می تواند باور نکردنی در شرایط از آنچه که ما انجام می دهیم چرا که باز هم ما در حال رفتن به بزرگتر و قوی تر و بهتر از ما بودند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سخنرانی در کاخ سفید به مناسبت شغل گزارش.

“ما درخواست می شود برای محرک پولی زیرا هنگامی که ما دریافت این رفتن آن خواهید بود به مراتب بزرگتر و به مراتب بهتر از ما تا کنون دیده ام در این کشور است که شامل از سه ماه پیش” او گفت:.


خانه دموکرات گذشت اضافی $3.5 تریلیون محرک ماه گذشته با هدف تا حد زیادی در کمک به محاصره متحده و بیمارستان ها بروز شیوع کروناویروس. اما جمهوری خواهان کنترل سنا طرح به صبر کنید تا زمانی که در اواخر ماه ژوئیه قبل از توجه به هر گونه لایحه جدید.

مجلس سنا GOP مشاور گفت که شغل اعداد نشان می دهد که هر گونه کمک های آینده لایحه باید با تمرکز بر مراحل به اقتصاد دوباره باز به جای محرک هزینه های پیشنهاد شده توسط دموکرات ها ، مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت به طور فزاینده ای انتظار می رود به صرف $1 تریلیون در دور بعدی از امداد رسانی به یک شکل است که موافقت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

اداره آمار نیروی کار روز جمعه گزارش داد که ایالات متحده اضافه شده 2.5 میلیون شغل در ماه مه کاهش نرخ بیکاری به 13.3 درصد است. اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ انتظار 7.5 میلیون شغل بیشتر از دست داده به طور متوسط با نرخ بیکاری افزایش به 19٪.

دموکرات و بسیاری از جمهوری خواهان در حال شک و تردید از یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که به آنها توجه خواهد هیچ چیز برای آمریکایی ها کار می کنند. مغلوب ساختن پیشی جستن است که ترویج این ایده برای ماه استدلال می کند که آن کسب و کار را تشویق به اضافه کردن کارکنان.

“این رفتن به یک انگیزه فوق العاده ای برای کسب و کار,” او گفت:.

مالیات حقوق و دستمزد—به 6.2% مالیات بر درآمد دستمزد به $137,700 که منابع مالی تامین اجتماعی—پرداخت توسط اکثریت قریب به اتفاق کارگران آمریکایی. کارفرمایان پرداخت اضافی 6.2 درصد مالیات برای کارکنان خود را. اما میلیون ها نفر از کسانی که شغل خود را از دست نمی دریافت سود مستقیم و بسیاری از اقتصاددانان می گویند مالیات بر حقوق برش به احتمال زیاد نیست به اندازه کافی به خودی خود برای تقویت هزینه های مصرف کننده—نخست راننده از اقتصاد و خار شرکت برای شروع rehiring.

ریچارد نیل رئیس خانه راه و وسیله کمیته گفت که با وجود گزارش اشتغال ایالات متحده هنوز هم نیاز به گسترش گسترش بیمه بیکاری است که با توجه به اجرا و در پایان ماه ژوئیه.

“به تعداد فوق العاده ای از آمریکایی ها باقی می ماند از کار و ویروس ها همچنان به طاعون ملت ما – این فرمت هنوز هم بشدت نیاز به تقویت اقتصاد ما و اطمینان حاصل شود که افرادی که هنوز رتبهدهی نشده است قادر به بازگشت به کار با خیال راحت و در حال مبارزه می تواند حداقل موفق به پرداخت هزینه ملزومات به عنوان بحران همچنان ادامه دارد” نیل گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

جمهوری خواهان مجلس سنا استدلال شغل گزارش توجیه خود را صبر کنید و ببینید رویکرد بیشتر به عنوان محرک اطلاعات بیشتر می آید در بهبود.

“شغل گزارش تأکید به همین دلیل کنگره باید یک رویکرد اندیشمندانه و با عجله به تصویب گران قانون برای پرداخت با بدهی بیشتر قبل از به دست آوردن درک بهتر از شرایط اقتصادی کشور گفت:” مایکل Zona سخنگوی مالی سنا رئیس چاک Grassley یک جمهوری خواه آیوا.

“رئیس Grassley خواهد کار با همکاران خود در هر پتانسیل بیشتر coronavirus پاسخ قانون اگر لازم است می شود. آن را خیلی زود به آنچه که قانون شامل ممکن است. این امر نیاز به مقابله با هر گونه مشکلات مداوم در شیوه ای موثر و تشویق بیشتر رشد کار” Zona اضافه شده است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>