مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را کمک به صنعت خودرو ‘حداقل یک کمی’

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت کمک خواهد کرد که ایالات متحده در صنعت خودرو مدیریت تاثیر coronavirus نگرانی در مورد سلامت خودرو و تولید کنندگان قطعات.

“ما در حال تماشای صنعت خودرو بسیار ناروا” گفت: روز شنبه در تماس با دولت فرمانداران. “ما در حال رفتن به کمک به آنها را حداقل کمی و آنها مرتب کردن بر اساس درخواست برخی از کمک و آن را تقصیر آنها چه اتفاقی افتاده است. بنابراین ما خواهید بود به مراقبت از صنعت خودرو است.”

نظر او این بود باعث میشیگان به لیبریا گرچن Whitmer, که گفت که او تا به حال نگرانی در مورد امور مالی برخی از تامین کنندگان قطعات خودرو.

صبح روز پنج شنبه موتور انجمن سازندگان تجهیزات خواست رهبران کنگره برای ایجاد یک “تولید کمک های اضطراری” گرانت برنامه “به باز نگه داشتن درها را حفظ شغل و جلوگیری از ورشکستگی در حیاتی بخش تولید است.”

در نامه ای به مجلس نانسی پلوسی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و دیگر بالا قانونگذاران MEMA رئیس جمهور لایحه طولانی هشدار داد که تولید کنندگان خودرو منفی تحت تاثیر این ویروس می تواند جهانی فروش شاقول.

“چنین کاهش تاثیر کل کشور و هر جامع اقتصادی بسته امداد باید ارائه حفاظت برای ما ضروری عملیات تولید طولانی” گفت: در این نامه است.

او خواسته قانونگذاران به ارائه تسکین موقت از تعرفه خاص از طریق باقی مانده از سال 2020 گفت: انجام این کار را به شرکت های فوری نقدی افزایش دهد. این گروه همچنین خواست قانونگذاران به تولید کنندگان اجازه دسترسی به اورژانس کمک مالی برای شرکت های مضطرب و جداگانه گرانت برنامه برای تشویق جابجایی تحقیق و توسعه و تولید کار بر روی فن آوری های پیشرفته به آمریکا

در روز سه شنبه خودروساز و فروشنده گروه تجارت خواست نسبت ناروا به مسئله ملی راهنمایی deeming تعمیر خودرو امکانات ضروری کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند حتی به عنوان بسیاری از کسب و کار شاتر تحت سفارش از آمریکا و مقامات شهرستان.

جان Bozzella مدیر عامل شرکت اتحاد برای خودرو, نوآوری, گفت , خودرو, اخبار روز پنج شنبه که این گروه با تمرکز بر سیاست هایی که “حمایت از اقتصاد گسترده” از جمله دو فاز محرک اقتصادی و coronavirus امداد به عنوان به خوبی به عنوان عظیم $1 تریلیون پیشنهاد طرح نجات برای کمک به فردی آمریکایی به صنعت هواپیمایی و بخش های دیگر.

اتحاد نشان دهنده خودروسازان و تامین کنندگان و شرکت های فن آوری.

Bozzella نمی گویند که آیا صنعت خودرو گنجانده شد در سوم بسته محرک و یا طرح های دیگر که ممکن است ظهور به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

آدری LaForest از خودرو اخبار کمک به این گزارش.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>