مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم لایحه با حدود 500B بیشتر در ویروس کمک

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار خواهد شد مراسم امضای جمعه به صورت یک لایحه ارائه نزدیک به 500 میلیارد دلار تزریق coronavirus صرف عجله جدید امداد رسانی به کارفرمایان و بیمارستان کمانش تحت فشار از یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده تقریبا 50,000 آمریکا زندگی می کند و 1 در 6 مشاغل آمریکا.

اندازه گیری تصویب کنگره تقریبا به اتفاق آرا روز شنبه اما کج شمارش belies یک برنامه به طور بالقوه bumpier مسیر پیش رو به عنوان خطوط نبرد در حال تشکیل برای بسیار بلند پروازانه تر آینده قانون است که ممکن است بسیار مشکل تر به مانور را از طریق کنگره است.

دو حزبی اندازه گیری تصویب مجلس جمع آوری شده در واشنگتن به عنوان یک گروه برای اولین بار از مارس 27 اتخاذ سختگیرانه تر اجتماعی فاصله قوانین در حالی که به دنبال اثبات آنها می توانند کار خود را با وجود covid-19 بحران است.

قانونگذاران’ ماسک صورت و bandannas اضافه شده یک لحن غم انگیز به تلاش های خود را برای کمک به یک ملت مبهوت بحران بهداشت و درمان و ویرانگر اقتصادی هزینه های این بیماری همه گیر.

“میلیون ها نفر از مردم از کار” گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. “این است که واقعا بسیار بسیار بسیار غم انگیز روز. ما آمد به کف با نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر تعداد زیادی از مردم نهفته و عدم اطمینان از آن همه است.”

مهار این لایحه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 250 میلیارد دلار بودجه درخواست برای پر کردن یک صندوق برای کمک به کوچک و متوسط اندازه کسب و کار با حقوق و دستمزد و اجاره و هزینه های دیگر. حقوق و دستمزد برنامه فراهم می کند بخشایش وام تا کسب و کار می توانید از ادامه پرداخت در حالی که کارگران مجبور به ماندن بسته اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات.

این همچنین شامل 100 میلیارد دلار خواستار دموکرات ها برای بیمارستان ها و در سراسر کشور برنامه تست همراه با 60 میلیارد دلار set-aside برای بانک های کوچک و جایگزین شبکه توسعه ارتباطات بانک که تمرکز بر توسعه در محله های شهری و روستایی مناطق نادیده گرفته شده توسط بسیاری از وام دهندگان. همچنین 60 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی از طریق تحویل داده و مدیریت کسب و کار کوچک موجود فاجعه کمک برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن جشن تصویب این لایحه در روزانه خود را در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز شنبه. “در زمانی که بسیاری از آمریکایی ها پایدار اقتصادی قابل توجهی چالش های این لایحه کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن میلیون ها نفر از کارگران در, حقوق و دستمزد,” او گفت:.

این 388-5 رای آمد و در پایان یک nettlesome مسیر برای عبور. جمهوری خواهان به دنبال اقدام فوری در مغلوب ساختن پیشی جستن “پاک” درخواست برای کسب و کار کوچک پول — حمایت قدرتمند ایران متمایل به گروه های کسب و کار — اما دموکرات ها خواستار برابر بودجه برای اولویت های خود را خسته کننده جمهوری خواهان که متهم آنها را به دنبال اهرم در طول بحران. جمهوری خواهان گفت: تاخیر در تجدید چک یارانه برنامه احتمالا تحت فشار قرار دادند و برخی در تلاش کسب و کار بیش از لبه به بسته شدن.

نشانه هایی از این بیماری همه گیر شد و همه جا در خانه اتاق پنج شنبه. به عنوان پلوسی صحبت از کف او کاهش یک شال سفید که تا به حال خیلی تحت پوشش از صورت خود را. خانه کشیش پاتریک Conroy تحویل افتتاح نماز با پوشیدن لباس زرد ماسک محافظ و بسیاری از قانونگذاران و دستیاران در اتاق کم جمعیت طبقه عینک و ماسک و همچنین.

گذشت بیشتر coronavirus امداد است که به احتمال زیاد در هفته پیش رو است. هواداران در حال حاضر هشدار داد که کسب و کار مورد حمایت و حفاظت از حقوق و دستمزد و برنامه های اگزوز جدید 250 میلیارد دلار تقریبا بلافاصله. راه اندازی تنها چند هفته پیش, این برنامه به سرعت خود رسیده اعطای وام محدود پس از تصویب نزدیک به 1.7 میلیون وام. که در سمت چپ هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در برزخ به عنوان آنها به دنبال کمک.

پلوسی و متحدان گفت: بعد از اندازه گیری توزیع کمک بیشتری به افراد گسترش بیشتر سخاوتمندانه مزایای بیکاری را در پاییز ارائه دور دیگری از پرداخت های مستقیم به مردم و کمک به کسانی که در حال گذاشته شدن پرداخت هزینه بیمه درمانی از طریق کبرا.

دموکرات ها تلاش برای برنده شدن در دور دیگری از بودجه برای دولت و دولت های محلی در روز پنجشنبه لایحه ای اما رد شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که می گوید او را برای رفتن به سعی کنید پمپ ترمز خودرو فراری کسری هزینه های. مک کانل می گوید که او نمی خواهید به قید وثیقه دموکراتیک اداره متحده برای مشکلات مالی که predated همه گیر اما وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا برای دولت مالی و امداد خواهان ،

پس از سنا تصویب این لایحه سه شنبه مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که جمهوری خواهان را سرگرم کنند نه بیشتر coronavirus نجات قانون تا زمانی که مجلس سنا بازگشت به واشنگتن امیدوار کننده رتبه و فایل جمهوری خواهان بیشتر می گویند در آینده قوانین به جای ترک آن را در دست بالا دو حزبی رهبران.

Pelosi حمله مک کانل برای اولین بار در مخالفت با اضافه کردن هر گونه پول به اصلی خود را 250 میلیارد دلار بسته بندی و گفت: بسته های پول متحده باید مجاز به اعلام ورشکستگی یک حرکت است که آنها در حال حاضر نمی تواند انجام دهد و آن را تهدید می کند طیف گسترده ای از خدمات دولت است. مک کانل نظرات باعث اعتراض — از جمله از ایران فرمانداران و او بعد از خو سخنان خود.

هر روز به ارمغان می آورد شواهد جدید از فاجعه اقتصادی ساخته شده توسط ویروس. بیش از پنج هفته حدود 26 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری کمک و یا در حدود 1 در 6 کارگران ایالات متحده است.

تمام گفته چهار coronavirus امداد صورتحساب گردد توسط کنگره خواهد تحویل در حداقل $2.4 تریلیون دلار برای کسب و کار امداد رسانی به آزمایش و درمان و پرداخت های مستقیم به افراد و بیکار با توجه به دفتر بودجه کنگره. کسری بودجه است که عملا خاصی به نقض 3 تریلیون دلار در این سال است و به احتمال زیاد به خوبی در بالا که CBO مسائل مربوط به داده های جدید به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

در میان نامزدها برای کمک در لایحه خدمات پستی است که بیش از 600 ، 000 کارگران است اما گرفتن clobbered توسط covid-19-مربوط به از دست دادن درآمد.

در موضوع مرتبط با خانه با استفاده از خط یک حزب 212-182 رای پنج شنبه به ایجاد یک کمیته ویژه برای نظارت بر چگونگی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صرف مبالغ هنگفتی از پول کنگره ارائه به نبرد coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>