واشنگتن — نادیده گرفتن درخواست از دادستان کل برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تمدید انتقاد از آژانس چهارشنبه خواستار “عدالت” را برای خود و تمام رئیس جمهور آینده.

با یک سری از رسانهها تهمت به نظر می رسد به آغوش یک پیشنهاد توسط تام Fitton رئیس محافظه کار غیر انتفاعی قضایی که دادستان کل ویلیام Barr “پاک مغازه” در گروه. و رئیس جمهور ترویج ایده نامگذاری یک مشاور ویژه به بررسی آنچه Fitton به عنوان “فتنه توطئه” در وزارت و اف بی آی است.

یک روز قبل از آن با توجه به برخی از Barr همکاران Barr بود با توجه به استعفا اگر رئیس خود را متوقف نمی شود دخالت وزارت دادگستری تحقیقات.

برای بیش از یک هفته رئیس جمهور شده است برای عموم باز مورد نظر خود را از پرونده دیرین خود را دوست و مشاور راجر سنگ.

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از هفت جنایات برای مانع کنگره بررسی اینکه آیا تهمت کارزار روابط با روسیه است. در آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او اعتقاد داشت مدارک و شواهد از یک استاندارد دوگانه در سیستم عدالت.

هفته گذشته یک روز پس از دادستان پرونده یک توصیه برای سنگ صدور حکم تهمت نام آن را “وحشتناک و بسیار ناعادلانه است.” ساعت پس از آن بار به دنبال کاهش محکومیت توصیه نقشه کشی ستایش عمومی از رئیس جمهور در حالی که طی روزهای اخیر و ترس است که وزارت دادگستری بود و رکوع به کاخ سفید نفوذ است.

این led چهار دادستان به ترک سنگ مورد باعث تهمت به آنها می گویند “برش و اجرا” شد و بخشی از ویژه مشاور تیم “بررسی که غیر قانونی بود.”

تهمت نیز زیر سوال تصمیمات قاضی فدرال نظارت بر سنگ مورد.

سنگ صدور حکم برای امروز برنامه ریزی شده.

به عنوان خشم پختند بیش از دادستان’ خروج بر رفت و در تلویزیون ملی برای ارسال یک پیام به رئیس جمهور: “آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها نادیده گرفته شده است که مشاوره اصرار دارد که او دارای “حق قانونی” را به دخالت در پرونده های جنایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ترجمه چندین پست توییتر از Fitton که ادعا کرد که تهمت بود در برابر توطئه توسط وزارت دادگستری و اف بی آی که منجر به بررسی امکان هماهنگی بین مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری و روسیه است.

“بار باید تمیز کردن خانه در DOJ,” Fitton گفت. در یکی دیگر از صدای جیر جیر که برنده شده Fitton گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “است مثبت در قانون اساسی تعهد به صحبت کردن در مورد DOJ فساد است.”

Fitton گروه صرف سال تحت پیگرد دولت به دنبال اسناد و مدارک به پشتیبانی از اتهام خود را که وزارت دادگستری فاسد است. او مکرر مفسر در فاکس نیوز و رئیس جمهور است و گاهی اوقات ارسال شده Fitton نمایش در توییتر.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر Fitton تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده از نظر قدرت خود را بیش از وزارت دادگستری. در یک صدای جیر جیر ارسال ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او “رئیس افسر اجرای قانون کشور” Fitton ذکر موارد که در آن چند تن از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشینیان به حال به کارگردانی وزارت دادگستری به اقدامات مختلف.

او نمونه شامل رئیس جمهور جورج دبلیو بوش سفارش بخش به بررسی پلیس در پی شورش سال 1992 در لس آنجلس پس از یک هیئت منصفه تبرئه چهار افسر پلیس که متهم با استفاده از نیروی بیش از حد در دستگیری رادنی کینگ بود که مورد ضرب و شتم.

تهمت هم نوشته شده یک پیشنهاد Fitton که عفو رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با آن سفیر روسیه سرگئی Kislyak است و در انتظار صدور حکم است. رئیس جمهور گفت: او معتقد است که فلین نیز ناعادلانه رفتار شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها روز شنبه همچنین شامل برخی از محافظه کار کنگره و متحدان از جمله Rep. لی Zeldin R-n. y. که ابراز امیدواری کرد که وزارت دادگستری به زودی نگه مسئول آن مقامات که “weaponized عالی قدرت در اختیار خود را به منظور هدف قرار دادن تهمت کمپین” در روسیه بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “باید وجود داشته باشد عدالت است. این هرگز نمی تواند اتفاق می افتد به یک رئیس جمهور و یا کشور ما دوباره!”

رئیس جمهور همچنین برجسته نارضایتی خود را در مورد استیضاح توسط مجلس به دنبال تحقیقات از اوکراین است که می تواند به نفع او از لحاظ سیاسی در زمانی که ایالات متحده کمک های نظامی بود که نکردن به آن کشور است.

در یکی دیگر از Zeldin جیر که تهمت ارسال شده به این کنگره گفت: خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا و قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-n. y. باید “از خود gavels” و “حزب دموکرات باید از قدرت حذف شده در Nov خود را فاسد, تقلب عجله استیضاح, ربودن کنگره برای دلجویی از یک رادیکال فعال لیبرال پایه است.”

بر احساس گرما

بر توانایی محافظت از وزارت دادگستری از مغلوب ساختن پیشی جستن نفوذ نگرانی از منتقدان زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد Barr نامزدی.

پس از آن منتقدان می گویند بر همه اما ثابت کرد ترس خود را. بر نظارت اداری-نقد و بررسی-تبدیل-جنایی تحقیق در ریشه های 2016 روسیه بررسی یک تحقیق که برنده شده بود خواستار ماه.

بر بررسی و تصمیم گرفت به دنبال جنایی ارجاع در مورد رئیس جمهور بودجه مبارزات انتخاباتی نقض در مورد اوکراین معاملات است که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح سال گذشته است. و Barr خلاصه یافته های این مشاور ویژه تحقیق به رهبری رابرت مولر در یک شیوه ای است که منتقدان می گویند مناسب بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان جمعه که خود را در حال اجرا در تفسیر سنگ مورد بود و بر کار سخت تر اما او هیچ نشانه ای که او را به عقب.

کاخ سفید ساخته شده روشن است که تهمت باقی مانده مصر در مورد پیوستن به بار درخواست که او را متوقف به tweeting در مورد وزارت دادگستری.

“او کاملا احترام می گذارد دادستان کل. و او قدردانی خود را از خدمات. و آنها را به یک رابطه خوب” معاون دبیر مطبوعاتی هوگان Gidley به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “به عنوان رئیس جمهور گفت: او همچنین می داند که گاهی اوقات آنچه که او می گوید می تواند تاثیر دادستان کل توانایی انجام کار او اما رئیس جمهور هنوز هم حق دارد برای دفاع از خود و او با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان شما به خوبی می دانید برای دریافت پیام خود را به طور مستقیم به مردم آمریکا.”

جمهوری خواهان در کاپیتول هیل بازی کردن شانس یک بار خروج. اما در چند روز گذشته برخی از رئيس جمهور در نزدیک ترین متحدان عربستان اجازه داده شده است نسبت ناروا می دانم که آنها فکر می کنم بر حق فرد برای رهبری وزارت دادگستری. مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز خشم بسیار در Barr انتظاری با توجه به سه مقامات کاخ سفید و جمهوریخواهان نزدیک به بال غربی.

Barr سخنگوی گفت: سه شنبه شب که دادستان کل حال “هیچ برنامه ای برای استعفا.”

مقامات سابق به نام Barr از پست خود پس از آنچه آنها را به عنوان یک فرسایش وزارت دادگستری تاریخی استقلال.

“وزارت دادگستری نبوده است اما این کار بسیار سخت به بالاتر از سوء ظن برای آشکار صداقت و تعصب و تهاجم سیاسی به آن گفت:” دونالد Ayer بود که معاون دادستان کل تحت George H. W. Bush و موفق شد توسط Barr. “آنچه در حال حاضر در جریان است که در حال پاره کردن.”

“من به یاد داشته باشید هر چیزی شبیه به این است که تا کنون اتفاق افتاده است” آیر گفت.

بر خدمت در دوم خود را از روی لئامت دادن به عنوان دادستان کل به دنبال رنگ خود را به عنوان یک رهبر مستقل است که نه تعظیم به فشار سیاسی است.

اما دموکرات ها بارها و بارها او را متهم کرد از اقدام بیشتر شبیه رئیس جمهور شخصی وکیل از دادستان کل.

بر سرخوردگی با مغلوب ساختن پیشی جستن که او با ابلاغ به سران کاخ سفید و مشاوران و رشد کرده است در هفته های اخیر. او گفت: کسانی که نزدیک به او را که او احساس مجبور به صحبت های عمومی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از صدور حکم از سنگ.

پس از سنگ برگشت بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری دادستان به نام Barr به استعفا در نامه ای منتشر شد یکشنبه اصرار دارد که بر تصمیم به دخالت در سنگ مورد مخدوش وزارت شهرت.

برخی از دموکرات ها به نام برای بار برای استعفا و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومر به نام در وزارت دادگستری بازرس کل برای باز کردن یک بررسی بر نقش در صدور حکم برگشت.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صدای جیر جیر و Barr در ادامه به ماندن در شغل خود “من فکر می کنم او در معرض خطر ابتلا به “پسر بچه ای که گریه گرگ’ خاک” گفت: Matthew Miller سابق وزارت دادگستری سخنگوی رئیس جمهور در دولت باراک اوباما.

“او در حال حاضر گفت: رئیس جمهور نظر خود را ساخته شده کار غیر ممکن است و رئیس جمهور نگه داشته و اظهار نظر و پس از آن او ظاهرا به مردم گفت که او با توجه به استعفا اگر رئیس جمهور متوقف نمی. بنابراین اگر رئیس جمهور متوقف نمی شود در حال حاضر و او را ترک نمی کند, او به نظر می رسد feckless و مانور.”

اطلاعات در این مقاله این بود که با کمک آیلین سالیوان از نیویورک تایمز; توسط John Wagner مت Zapotosky و Devlin بارت از واشنگتن پست; و توسط جاناتان Lemire مایکل بالسامو مری کلر Jalonick جیل Colvin و Zeke میلر از آسوشیتد پرس.

تام Fitton رئیس جمهور قضایی سازمان دیده بان در گروه دفاتر در واشنگتن سپتامبر. 22, 2016. این سازمان غیر انتفاعی است و بیش از 20 فعال دعاوی مربوط نامزد دموکرات هیلاری کلینتون, و متمرکز در کلینتون پس از تشکیل آن در سال 1994. (جاستین T. Gellerson/نیویورک تایمز)

تشکر. مایک جانسون (R-لا.) گوش به عنوان تشکر. لی Zeldin (R-n. y.) صحبت می کند به خبرنگاران در طول یک استراحت در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن در روز چهارشنبه ، 29, 2020. (الهام Schukar/نیویورک تایمز)”>
عکس NYTNS
تشکر. مایک جانسون (R-لا.) گوش به عنوان تشکر. لی Zeldin (R-n. y.) صحبت می کند به خبرنگاران در طول یک استراحت در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن در روز چهارشنبه ، 29, 2020. (الهام Schukar/نیویورک تایمز)

یک بخش در 02/20/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de