مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه $484 میلیارد ویروس بسته نجات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا $484 میلیارد هزینه بسته بندی که شامل پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک, آخرین پیشنهاد توسط واشنگتن قانونگذاران برای نجات اقتصاد ویران coronavirus بیماری همه گیر.

“بزرگ برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای کارگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی. “این یک پیروزی فوق العاده ای.”

قانون جدید خواهد احیای یک کسب و کار کوچک وام برنامه که از پول پس از غرق تقاضا ارائه ده ها میلیارد دلار کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و ارائه 25 میلیارد دلار به گسترش ایالات متحده آزمایش عفونت با ویروس. پایدار کمبود تست صالح دولت پاسخ و تبدیل شدن به یک نقطه از تنش بین تهمت و فرمانداران ایالات متحده.


برجسته عمق سقوط اقتصادی مجلس در حال حاضر بحث در مورد مرحله بعدی از ویروس نجات قانون. وزارت کار گزارش روز شنبه که یکی دیگر از 4.4 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفته گذشته در مجموع پس از 14 مارس به 26.5 میلیون.

اما هیچ اقدام دیگری است که انتظار می رود حداقل تا ماه آینده با جمهوری خواهان و دموکرات ها هر چقدر بیشتر کمک به ارائه و جایی که آن را باید بروید. کنگره برنامه ریزی شده است تا در جلسه تا زمانی که ممکن است 4.

جدیدترین اندازه گیری شده است چهارمین coronavirus مربوط به هزینه های بسته از اوایل ماه مارس در مجموع تقریبا 3 تریلیون دلار — یک مقدار بی سابقه ای از کمک های فدرال است که به مراتب فراتر از مبالغ doled پس از سال 2008 بحران مالی است.

قانون می خواهد ارائه $320 میلیارد به وام های جدید زیر چک حفاظت از برنامه فراهم می کند که بخشایش وام به کسب و کار کوچک است که نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد به مدت هشت هفته. این مجموعه گذشته 30 میلیارد دلار از این وام برای بانک ها و اتحادیه های اعتباری با 10 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار در دارایی های, و یکی دیگر از 30 میلیارد دلار برای حتی موسسات کوچکتر.

اندازه گیری نیز شامل 60 میلیارد دلار وام و کمک های مالی جداگانه ای اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام و مزارع و مراتع واجد شرایط برای وام. بیمارستان ها می تواند دریافت 75 میلیارد دلار با بخش قابل توجهی هدف کسانی که در مناطق روستایی است.

بحث بر سر دور بعدی محرک به محور که آیا متحده باید فدرال اعتراض کردند. چند متحده که در حال حاضر در حال مبارزه با عمومی بالا کارمند هزینه های بازنشستگی روبرو هستند و حتی بیشتر از بودجه بحران با توجه به همه گیر پاسخ.

فرمانداران از هر دو احزاب سیاسی و کنگره دموکرات ها در خواست کرده است که کمک های دولت را شامل می شود در آینده کمک های بسته اما جمهوری خواهان در کنگره باید خودداری کردند. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در این هفته پیشنهاد کرد که دولت ها باید به دنبال حفاظت از ورشکستگی به جای دریافت فدرال کمک مالی بودجه.

“من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از ورشکستگی مسیر” مک کانل گفت: چهارشنبه همزمان هیو هویت رادیویی نشان می دهد. “آن را ذخیره برخی از شهرستانها وجود دارد هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس است.”

هویت اشاره کرده بود که آبی ایالات مانند کالیفرنیا و ایلینویز و کانکتیکات داده بود بیش از حد به کارکنان اتحادیه های کارگری و بنابراین نباید فدرال نجات پول است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه به او گفته بود به مک کانل سناتور و فرمانداران در مورد آنچه متحده باید اضافه کرد که “اگر ما می تواند کمک به کشورهای ما همیشه در حال رفتن برای کمک به متحده است.”

اما او همچنین توافق کردند با این تصور که برخی از دموکرات-اجرای متحده در حال حاضر مواجه با مشکلات بودجه قبل از ویروس رسید.

“جالب است که کشورهایی که دچار مشکل هستند اتفاق می افتد به آبی. جالب است شما می دانید اگر شما به اطراف نگاه کنید. منظورم این ایالات متحده است که به نظر می رسد که این مشکل اتفاق می افتد به دموکرات” او گفت:.

فرماندار نیویورک اندرو کومو یک دموکرات به نام مک کانل پیشنهاد “باطل” و “گنگ است.” نماینده پیتر کینگ یک Repubican از نیویورک گفت: اجازه متحده ورشکسته خواهد بود “شرم آور و غیرقابل دفاع.”

آخرین بسته نجات به تصویب مجلس روز پنج شنبه با یک اکثریت دو حزبی 338-5 رای البته تحت شرایط غیر معمول. قانونگذاران عینک ماسک در حالی که رأی خود و وارد خانه اتاق در گروه های کوچک به منظور حفظ اجتماعی فاصله احتیاطی.

سنا تایید اندازه گیری به اتفاق آرا روز سه شنبه پس از یک هفته بحث بین جمهوری خواهان و دموکرات ها بیش از اندازه و محدوده بسته است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>