مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف اتومبیل نیویورک صادرات

چند بار در ماه, کشتی مملو از اتومبیل استفاده می شود ترک بنادر اطراف نیویورک محدود برای فروش در کارائیب و غرب آفریقا و خاورمیانه است. آن شلوغ کسب و کار شروع می شود که با dealerships خودرو و شامل حراج شرکت کنندگان حامل حمل و نقل و خطوط حمل و نقل.

ده ها هزار نفر از اتومبیل را راه خود را در خارج از کشور در هر سال از طریق این secondhand تجارت که به ندرت می شود بیشتر توجه کنید. اما این صنعت به طور ناگهانی به زمین را متوقف کند — خسارت های ناخواسته از رئیس جمهور تهمت را سرکوب می گوید که مانع تلاش برای اخراج مهاجران مستند نشده.

به عنوان بخشی از یک قایق از محدودیت های اعلام شده در این ماه وزارت امنیت داخلی گفت: وسایل نقلیه با ایالت نیویورک عنوان خواهد در صورت تاخیر قبل از آنها می تواند صادر می شود. تغییر آمد و در همان زمان به عنوان یک تغییر کردم که بسیار گسترده تر توجه: دولت فدرال نیز شروع محرومیت نیویورک ساکنان از اعتماد مسافر از قبیل جهانی ورود.

مقامات گره خورده است اقدامات خود را به دولت در عبور از چراغ سبز قانون که اجازه می دهد تا مهاجران مستند نشده برای به دست آوردن گواهی نامه ی رانندگی و بلوک های سازمان های فدرال از به دست آوردن دسترسی به دولت در موتور خودرو پایگاه داده. مقامات گمرک گفت: آنها نیاز است که دسترسی به منظور بررسی خودروهای مالکیت.

“به دلیل انسداد توسط نیویورک, آنها معرفی برای خود — و من مطمئن هستم که آنها فکر نمی کنم در این مورد — در نتیجه از مقدار فروش کندتر از وسایل نقلیه خود را در” کنت T. Cuccinelli سرپرست معاون وزیر امنیت داخلی گفت: پس از تغییر اعلام شد در فوریه. 5.

در واقع رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو و مردم در این صنعت گفت: خودرو, صادرات, تجارت نمی کند. آن را متوقف کرده است.

کشتی بازداشت شده در بندر ظروف تخلیه و خودرو را در ذخیره سازی.

تغییر است و آمار کسانی که خرید و فروش در نجات وسایل نقلیه — وسایل نقلیه غیر قابل جراحی به فروش می رسد برای قراضه — به عنوان به خوبی به عنوان گران قیمت عتیقه و کلاسیک, ماشین های خریداری شده توسط در خارج از کشور جمع آوری شده است. امید مردم به کشتی وسایل نقلیه خود را به خارج از کشور به عنوان بخشی از یک حرکت دیده می شود برنامه های خود را مانع بیش از حد.

پر رونق نجات صنعت خودرو ریشه گرفته در منطقه نیویورک به دلیل نزدیکی به بنادر از جمله بندر نیوآرک-الیزابت در نیوجرسی و بزرگ مزایده فروش خودرو از نمایندگی های محلی.

لوئیس Spano, که, شرکت, قرمز, قلاب, حمل و نقل, Inc., صادرات نجات وسایل نقلیه به هائیتی که اغلب بسته بندی شده با خشک کالا و لباس گفت: او در حال حاضر مجبور به ترک صدها نفر از وسایل نقلیه در بروکلین. او آموخته است که از تغییر به عنوان او آماده برای بارگذاری یک کشتی در قرمز قلاب ترمینال کانتینر با 80.000 دلار ارزش از وسایل نقلیه.

“هنگامی که بمب کاهش یافته است بر ما چه می خواهید انجام دهید ؟ ما هرگز لود آنها,” او گفت:.

او گفت: تعدادی از کسب و کار منطقه تحت تاثیر قرار خواهد و به خصوص خطوط حمل و نقل است که تمرکز در صادرات است. آقای Spano گفت که او فکر نمی کنم entreaties از صاحبان کسب و کار کوچک می تواند تاثیر بن بست بین نیویورک و واشنگتن است. “آن را بزرگتر از ما, عسل,” او گفت:. “آن بزرگتر از ما.”

تیم o’day رئیس جمهور ایالات متحده عملیات برای بیمه خودرو, مزایده یک شرکت بزرگ است که در نزدیکی شیکاگو و فرآیندهای بیش از 100 ، 000 وسایل نقلیه یک سال در نیویورک گفت: این شرکت به تازگی شروع به ارزیابی تاثیر.

“ما آموخته اند که سیاست تغییر است محدود و متوقف خریداران ما توانایی به سرعت صادرات وسایل نقلیه با نیویورک اسناد مالکیت” او گفت:.

اگر بن بست همچنان ادامه دارد, حمل و نقل, خطوط متخصص در صادرات وسایل نقلیه احتمالا کاهش تعداد تماس های تلفنی به نیویورک به جای تمرکز بر روی پورت ها در کشورهای دیگر برای دیدار با تقاضا برای اتومبیل استفاده می شود در خارج از کشور.

آقای کومو که تا به حال هزینههای ممنوعیت جهانی ورود برنامه های کاربردی به عنوان “اخاذی” ملاقات هفته گذشته با آقای ترامپ بدون رسیدن به هر معامله. دادستان کل نیویورک شکایت کرد دولت فدرال برای دفتر چه می گوید اقدام تلافی جویانه در برابر دولت است.

یک سخنگوی ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی در بیانیه ای گفت که این سازمان در کنترل وسیله نقلیه شماره شناسایی در برابر دولت D. M. V. پرونده به منظور بررسی مالکیت و بررسی برای تقلب. شده است وجود دارد یک سابقه طولانی از حلقه سرقت صادرات اتومبیل به سرقت رفته از منطقه پورت.

“از آنجا که C. B. P. دیگر قادر خواهد بود به انجام این چک ها در برابر نیویورک گروه از وسایل نقلیه موتور سوابق صادرات وسایل نقلیه استفاده می شود با عنوان و ثبت نام در نیویورک ممکن است به طور قابل توجهی به تاخیر افتاد” سخنگوی گفت.

یک کومو رسمی دولت تردید در امنیت داخلی توجیهی برای اعمال محدودیت بر صادرات خودرو گفت: گمرک و حفاظت مرزی می تواند چک کنید اگر اتومبیل به سرقت رفته بودند با استفاده از یک پایگاه داده ملی است که به روز شده توسط نیویورک گروه از وسایل نقلیه موتور.

این تغییر به نظر می رسد بخشی از افزایش عملیات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تحت فشار قرار دادن نیویورک و جاهای دیگر با به اصطلاح پناهگاه سیاست. این اقدام مدیر گمرک ایالات متحده آمریکا مهاجرت و اجرای Matthew T. Albence شد برنامه ریزی برای صحبت در تروی, n. y., در روز پنج شنبه درباره ایمنی عمومی و چراغ سبز قانون است.

بیش از یک دوجین متحده ارائه مجوز رانندگی به مهاجران مستند نشده اما تنها در نیویورک محافظ آن خودرو موتور پایگاه داده از مهاجرت فدرال, سازمان های اجرای, به گفته مقامات دولت.

بسیاری از صادرکنندگان و دیگران در این صنعت شد و تمایلی به صحبت علنی در مورد این اختلال گفت: آنها می ترسید قصاص از آداب و رسوم آژانس زمانی که محدودیت در وسایل نقلیه با نیویورک عنوان شده است در نهایت برداشته.

اما آنها با استفاده از کلماتی مانند “فاجعه” و “کابوس” برای توصیف تاثیر است.

جولیا Sirkis که با این نسخهها کار به عنوان یک عامل در K حمل و نقل بین المللی شرکت ، یک فورواردر حمل و نقل در منهتن گفت که او تا به حال شده است فیلدینگ تماس از اشتباه مشتریان در هفته گذشته از ساکنان منطقه در حال حرکت در خارج از کشور که برنامه ریزی شده به کشتی اتومبیل خود را به یک مرد که تا به حال سفر از داکار, سنگال به خرید یک وسیله نقلیه استفاده می شود به خانه ارسال.

“بسیاری از مردم در تماس هستند چرا که آنها آن را باور ندارد. آن را برای تلفن های موبایل بسیار سورئال,” او گفت:. “

Dmitriy Shibarshin بازاریابی مدیر West Coast, حمل و نقل, یک ماشین بزرگ-شرکت حمل و نقل گفت: او ارائه مشاوره به مشتریان این شرکت که شامل ماشین های کلاسیک جمع برای خرید اتومبیل در نیویورک, و یا اگر آن را خیلی دیر برای کاهش ضرر و زیان خود را و فروش وسایل نقلیه خود را در حراج.

خانم Sirkis گفت: کسب و کارهای کوچک خواهد بود ضربه سخت توسط دولت فدرال موضع.

“جهانی ورود به طور معمول تحت تاثیر افرادی که پول. این تاثیر می گذارد افرادی که کم درآمد و متوسط,” او گفت:. “ماشین حمل و نقل — آن عمدتا بر مهاجران افرادی که در حال ارسال ماشین بازگشت به کشور خود در تلاش برای ایجاد چیزی.”

دور از نیویورک بیش از حد بسیاری پیدا کرده بود برنامه های خود مانع ناگهانی تغییر است.

آدم Grodkowski صاحب Pro Cartech در اولتان سوئیس تا به حال فقط یک مورد استفاده 2019 BMW در حراج برای $25,000 در نیویورک زمانی که تغییر آمد.

“من واقعا شگفت زده گفت:” آقای Grodkowski که برنامه ریزی شده بود به کشتی ماشین با غرب ساحل حمل و نقل به آلمان.

“آن ایستاده است و انتظار در یک انبار گفت:” آقای Grodkowski, که گفت که او تا به حال صف مکانیک و قطعات به خودرو در بازار, جایی که او امیدوار است آن را به فروش در حدود سه برابر قیمت حراج. “آن است که البته بسیار بد شانسی بزرگ برای من,” او گفت:. “این نا امید کننده است. من اینجا هستم تا در اروپا و ماشین گیر کرده در آمریکا”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید