رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار است استیضاح را پشت سر گذاشت اما او هم یکی دیگر از نبرد آینده با حزب دموکرات که شده دم برای تقریبا یک سال: دسترسی به اظهارنامه مالیاتی خود را.

مبارزه در حال حاضر در حال پخش است در دادگاه از جمله دیوان عالی کشور استدلال برای 31 مارس است. آمریکا ادعا می کنند که آنها نیاز به فضولی رایگان مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی به عنوان بخشی از نظارت گمرکی برای تعیین اینکه آیا او شکسته هر گونه قوانین مالیاتی است وابستگی مالی به دولت های خارجی و یا درست بودن حسابرسی شده توسط سرویس درآمد داخلی.

هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها می توانند اسناد و مدارک آنها به دنبال قبل از ماه نوامبر انتخابات بسیار کمتر که آیا مالیات براده و دیگر سوابق مالی ممکن است نشان می دهد هر چیزی را از لحاظ سیاسی آسیب رساندن به رئیس جمهور.


“این برای ما مهم است به مطبوعات که در آن لازم است به عنوان سخت به عنوان ممکن است برای به دست آوردن همه چیز را ASAP” گفت: نماینده رجا Krishnamoorthi یک ایلینوی از حزب دموکرات که عضو هر دو مجلس نظارت و هوش کمیته. “من فکر می کنم در این نقطه من می شود جای تعجب نیست اگر ما شروع برای تسریع امداد رسانی در بسیاری از این مسائل است. واضح تهمت تیم در حال رفتن به سعی کنید به طرح دعوی همه چیز به مرگ است.”

پرونده مالیاتی تعقیب و گریز یکی از اصلی ترین موضوعات برای دموکرات ها به عنوان آنها را در نظر بگیرید که آیا به دنبال اضافی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن پس از توافق-کنترل سنا تبرئه او را در دو مقاله از استیضاح ناشی از تلاش خود را به اوکراین به دنبال آسیب رساندن به اطلاعات بر روی یک رقیب سیاسی. خواهد شد که اتفاق می افتند در وسط یک مبارزه انتخاباتی است که در آن هر دو طرف خواهد شد مبارزه برای کنترل کاخ سفید و کنگره است.

“کنگره تحقیق مسئولیت نمی کند و با پایان این دادگاه گفت:” سناتور دیک دوربین, ایلینوی از حزب دموکرات در حالی که اذعان که حزب دموکرات باید چند گزینه در مقایسه با خانه خود و همکاران.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با استناد به خود را تبرئه توسط سنا به عنوان دفاع به عنوان او به طور کامل درگیر در انتخابات مبارزه است. اما در یک free wheeling, جشن سخنرانی در کاخ سفید دوشنبه تهمت پیشنهاد او بود در انتظار دموکرات ها برای حفظ آینده پس از او.

“اگر آنها پیدا کردن که من اتفاق می افتد به راه رفتن در سراسر خیابان و شاید در برابر نور و یا چیزی “بیایید استیضاح او’,” او گفت:.

وجود حداقل پنج مورد دادگاه در مورد تهمت مالیاتی و سوابق مالی. دیوان عالی کشور است که انتظار می رود برای تصمیم گیری تا پایان ماه ژوئن در سه مورد آن را بشنوند در ماه مارس است.

دادگاه عالی خواهد شنیدن استدلال در مورد اینکه آیا تهمت می توانید نگه داشتن خانه نظارت و کمیته اصلاحات از گرفتن سوابق از حسابداران Ncmec ایالات متحده آمریکا LLP و اینکه آیا او می تواند به جلوگیری از خدمات مالی و خانه هوش کمیته از اخذ پرونده های مالی خود را از Deutsche Bank AG و یکی از سرمایه های مالی Corp.

این روشن نیست که در این دو خانه مورد اینکه آیا تهمت های شخصی اظهارنامه مالیاتی را به تبدیل بیش از. احضاریه به Ncmec نمی کند به صراحت درخواست برای بازگشت در حالی که دویچه بانک گفته است که نمی آنها را.

در سوم دیوان عالی کشور مورد دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور به صراحت خواسته برای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی در میان دیگر سوابق مالی. تقاضا بخشی از یک پرونده جنایی به اینکه این سازمان نسبت ناروا و تحریف آن سوابق کسب و کار برای پوشش hush-پرداخت پول به ستاره فیلم Stormy Daniels و زمانی Playboy playmate Karen McDougal قبل از انتخابات 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow گفت که رئیس جمهور و تیم حقوقی پاسخ در دادگاه.

“ما در حال litigating این مسائل در دیوان عالی کشور” Sekulow گفت: در یک پیام به صورت متن.

دو دیگر موارد—طرح دعوی در دادگاه به ارمغان خانه راه و وسیله کمیته وادار وزارت خزانه داری به انتشار مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی فدرال و یک طرح دعوی در دادگاه مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر راه و روش برای جلوگیری از که از پنل خود ایالت نیویورک اظهارنامه مالیاتی—هنوز هم کار راه خود را از طریق دادگاه های پایین تر.

دموکرات ها باید یک اهرم در عین حال به جلو—درخواست نیویورک برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مالیات اسناد و مدارک.

تا کنون خانه راه و روش رئیس ریچارد نیل بوده است مردد به فشار برای ایالت نیویورک اسناد و مدارک. او گفت: او را با تمرکز بر گرفتن فدرال گرداند که او برای اولین بار درخواست آوریل گذشته. و ساخت که درخواست می تواند به تضعیف خود را در مورد چرا او نیاز IRS می گرداند.

سخنگوی نیل نمی پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا رئیس قصد دارد به دنبال اسناد و مدارک از نیویورک است.

و درخواست برای اظهارنامه مالیاتی دولت می تواند خود را قانونی سردرد. یک قاضی گفت: در ماه نوامبر که نیل باید به اطلاع دادگاه و رئیس جمهور اگر او قصد دارد به اسناد و نیویورک باید صبر کنید دو هفته قبل از تبدیل آنها به مغلوب ساختن پیشی جستن زمان به سعی کنید برای جلوگیری از انتقال.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که به شمارش در دیوان عالی کشور محافظه کار اکثریت به عایق کردن او از تحقیقات جنایی ناشی از پرداخت به دو زن که ادعا کرد که آنها تا به حال رابطه جنسی با او را قبل از او ، مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین در تلاش برای اطمینان حاصل شود که سه کمیته در حزب دموکرات کنترل خانه نمی دریافت اسناد و مدارک مالی آنها می تواند پس از آن انتشار عمومی است.

وزارت خزانه داری

دموکرات آگاه از خطر است که می تواند با از دست دادن در دیوان عالی کشور امیدوار هستند برای سرعت بخشیدن به یک مورد دیگر به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی از وزارت خزانه داری که یک قاضی فدرال به تازگی متوقف شد منتظر موارد مربوط به توان تصمیم گرفت.

“این مورد متوقف شده است به اندازه کافی طولانی” وکلای مجلس گفت که در ماه ژانویه تشکیل پرونده درخواست قاضی برای از سرگیری مورد توجه است. “درخواست امداد است و کمیته به جلو حرکت کند با فشار دادن آن قانونگذاری و نظارت پرس و جو و به انجام توابع آن در قانون اساسی در مدت زمان محدود باقی مانده در این کنگره است.”

اما خوش بینی کم است در میان دموکرات ها که آنها را برای به دست آوردن اسناد و مدارک قبل از انتخابات ماه نوامبر. سناتور ریچارد بلومنتال یک کانکتیکات دموکرات گفت که او با تکیه بر “مطبوعات آزاد” به بررسی رئيس جمهور.

“من نگران هستم” گفت: نماینده لوید Doggett یک تگزاس از حزب دموکرات. “شانس است که ما تا کنون آن را برمی گرداند در این کنگره بزرگ نیست.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de