مغلوب ساختن پیشی جستن به افزایش عرضه های پزشکی تولید برای Covid-19

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: صبح روز چهارشنبه که دولت باید بیشتر هواکش از آن در دسترس است برای کمک به مردم مبارزه با Covid-19. نیویورک در حال حاضر در رقابت با کشورهای دیگر به آنها را به خرید از تولید کنندگان از جمله جنرال الکتریک و فیلیپس.

جامعه از مراقبتهای پزشکی است و پیش بینی شده است که به عنوان بسیاری از 960,000 بیماران در این کشور خواهد شد و نیاز به هواکش در برخی از نقطه در طول شیوع بیماری است.

گروه تخمینی این کشور است 200,000 از ماشین آلات از جمله برخی از مدل های قدیمی تر که ممکن است ایده آل برای افراد مسن با توجه به آسوشیتد پرس.

“ما می توانیم بیشتر تخت” فرماندار گفت: “اما این به معنای واقعی کلمه عرضه هواکش در حال حاضر.”


دفاع تولید عمل می دهد و شاخه اجرایی دولت آمریکا طیف گسترده ای از قدرت برای نفوذ در کشور های صنعتی پایه برای دفاع ملی از جمله تولید کالاهای ضروری و مواد. دولت است به احتمال زیاد به استفاده از توانایی خود را برای هدایت کسب و کار خصوصی به افزایش در ایالات متحده تولید N95 ماسک و دیگر انتقادی تجهیزات پزشکی و دستگاه های.

بیمارستان و کارشناسان و سیاستگذاران خواسته دولت به استناد دفاع تولید عمل قبلا هشدار دولت برای هفته ها است که وجود دارد مهم عدم وجود هواکش و سایر لوازم به آدرس Covid-19.

“خوب, شما می دانید بیمارستان قرار است به هواکش بیش از حد” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از او پرسیده شد که چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای دولت به عمل می کنند. “این است که بسیار پیش بینی نشده چیزی. هیچ کس تا به حال به فکر این شماره است.”

Coronavirus شیوع تیره و تار پزشکی زنجیره تامین از آنجا که بسیاری از دستگاه ها و تجهیزات ساخته شده در چین که در آن بیماری نشات گرفته و یا با تعداد کمی از شرکت های.

جاناتان LaMantia کمک به این داستان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>