مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور گیاهان گوشت به باز بماند

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به منظور گوشت-گیاهان پردازش به باز باقی می ماند که این ملت در برابر رشد مواد غذایی-اختلال در عرضه از شیوع کروناویروس یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد با استفاده از دفاع تولید عمل به سفارش شرکت ها برای باز بماند به عنوان زیرساخت های حیاتی و دولت ارائه خواهد شد اضافی دنده محافظ برای کارکنان و همچنین هدایت این منبع گفت.

سفارش مجموعه صحنه را برای مرحله نهایی مسابقات بین امریکا گوشت غول شده اند که با فشار دادن به بازگشایی گیاهان و برخی از مقامات محلی و اتحادیه های کارگری که خواستار تعطیلی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی آشفته برای آمریکایی ها برای بازگشت به کار و کمک به اقتصاد است.


مغلوب ساختن پیشی جستن نشان از اقدامات اجرایی در کاخ سفید روز سه شنبه گفت که او برنامه ریزی شده به منظور امضای یک هدف Tyson Foods’ مسئولیت که تا به حال تبدیل شدن به “یک بلوک جاده” برای این شرکت است. او نمی استادانه درست شده.

سفارش هر چند محدود خواهد بود به تایسون, این منبع اضافه کرد که آن را تحت تاثیر قرار بسیاری از گیاهان پردازش تامین گوشت مرغ و تخم مرغ و گوشت خوک.

سهام در تایسون و طیور تولید کننده Sanderson مزارع تمدید دستاوردهای پس از این اخبار در حالی که JBS جهان بالا تولید گوشت کمی تغییر بود.

JBS’ محلی واحد تایسون و Smithfield غذاهای نمی بلافاصله در پاسخ به تماس ها و ایمیل. شرکت کارگیل گفت: آن را نمی دهید به دلیل آن را تا به حال دیده نشده منظور اجرایی.

کاخ سفید تصمیم گرفت به حرکت در میان تخمین می زند که تا آنجا که 80% گوشت ایالات متحده آمریکا ظرفیت تولید می تواند خاموش شود.

یک اتحادیه به نمایندگی از کارگران کارخانه متهم دولت از عدم توسعه معنی دار الزامات ایمنی است که کمک کرده اند شامل اختلالات.

“ما فقط آرزو می کنم که این دولت مراقبت به همان اندازه در مورد زندگی مردم کار به عنوان آن را در مورد گوشت خوک و محصولات طیور گفت:” استوارت Appelbaum, رئيس جمهور از خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه.


Tyson Foods رئیس جان تایسون گفت: روز یکشنبه در یک پست وبلاگ که آمریکا مواد غذایی و زنجیره تامین “در حال شکستن است” با میلیون ها پوند از گوشت مجموعه ای به “ناپدید” به عنوان گیاهان نزدیک است.

بیماری ها در صنعت گوشت پردازش و تغییرات در تقاضا بعد از رستوران ها بسته شده اند اختلال در زنجیره تامین است. دامداران در حال آزادسازی شیر است که نمی توان به فروش می رسد به پردازنده های گوشتی عملیات شده اند شکستن تخم مرغ به کاهش منابع و برخی از میوه ها و سبزیجات فاسد در زمینه های میان نیروی کار و توزیع اختلالات.

بسیاری از آمریکایی های کم درآمد در ضمن شما شده اند در انتظار در صف های طولانی در بانک های مواد غذایی که باید گزارش نمایند.

خواسته در مورد این کشور در تامین مواد غذایی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از عرضه است.”

دفاع تولید قانون به دولت اجازه می دهد گسترده برق مستقیم تولید صنعتی در بحران. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا استناد قانون—یا تهدید به استناد آن به منظور افزایش عرضه پزشکی دنده از جمله هواکش ماسک و سواب برای تست برای عفونت کروناویروس.

کاخ سفید شده است بحث در مورد سفارش با بسته بندی گوشت می آمد مدیران برای تعیین آنچه آنها نیاز به کار با خیال راحت و باز بماند به منظور جلوگیری از کمبود آن فرد گفت.

پت Cipollone کاخ سفید مشاور عمومی مشغول به کار با شرکت های خصوصی برای طراحی فدرال دستور به حفظ گیاهان باز می کند و آنها را ویروس های اضافی تست ظرفیت و همچنین دنده محافظ.

مغلوب ساختن پیشی جستن عمل یک روز پس از آیووا آمریکا دو سناتور و فرماندار خواست دولت به استناد DPA به نگه داشتن گوشت های بسته بندی باز و بازگشایی امکانات بسته “را به عنوان به زودی به عنوان آن را ممکن است برای انجام این کار با خیال راحت.” آیووا تولید یک سوم از این کشور گوشت خوک عرضه با توجه به مقامات وزارت امور خارجه ،

این مقامات همچنین خواسته برای کمک های فدرال در euthanizing خوک و reimbursing گراز کشاورزان خود را برای ضرر و زیان ناشی از تعطیلی از امکانات پردازش.

در سراسر کشور حداقل 6,500 پردازش گوشت کارکنان شده اند تحت تاثیر این ویروس بدین معنی که هر دو تست مثبت برای این بیماری و یا رفت و به خود قرنطینه با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران بزرگترین بخش خصوصی اتحادیه. حداقل 20 از کارگران کشته شده اند.

حداقل 22 گیاهان گوشت بسته اند ظرف دو ماه گذشته کاهش گوشت خوک ظرفیت پردازش 25 درصد و گوشت پردازش ظرفیت 10 درصد با توجه به UFCW. کشاورزان حیوانات با هیچ جایی برای رفتن به عنوان یک نتیجه و وضعیت وخیم است که وزارت کشاورزی ایالات متحده است راه اندازی یک مرکز برای کمک به تولید کنندگان با “depopulation و دفع روش” برای حیوانات.

کارشناسان هشدار داده اند که این کشور می تواند در صورت گوشت تازه کمبود در چند هفته. موجودی می تواند برخی از کوسن اما کسانی که ذخایر محدود هستند.

کل آمریکا گوشت لوازم سرد-تجهیزات ذخیره سازی برابر با تقریبا دو هفته پس از تولید. با اکثر گیاه خاموش شدن ناگهانی مدت حدود 14 روز به دلایل ایمنی است که بیشتر تأکید بالقوه برای کسری.

و خاموش شدن ناگهانی اتفاق می افتد در زمانی که گوشت جهانی عرضه شد در حال حاضر ، چین جهان بالا گراز تولید شده است مبارزه با شیوع تب خوکی آفریقایی که نابود میلیون ها نفر از کشور از خوک ها.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>