مغلوب ساختن پیشی جستن به طرح بازگشایی ارشاد پس از اطمینان قانونگذاران

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را اعلام دستورالعمل های فدرال در بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات که سقوط اقتصاد در 6 p. m. در واشنگتن پس از اطمینان از قانونگذاران صبح روز پنج شنبه که coronavirus تست رو به بهبود است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را آشکار دستورالعمل جدید خود را در طول کنفرانس خبری روزانه. او شده است مشتاق به بازگشت آمریکایی ها به کار می کنند و به مدارس حتی به عنوان coronavirus شیوع هوا در ایالات متحده, که در آن بیش از 641,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 31,000 فوت کرده اند.

“ما در حال رفتن به صحبت کردن در مورد دستورالعمل شده اند که بسیار با دقت انجام می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد اضافه کرد که او را مختصر فرمانداران در طرح خود را در بعد از ظهر. “من فکر می کنم آنها خواهید بود بسیار خوشحال با آنچه که ما در حال انجام به پیروزی در این جنگ است.”


در تماس با سناتور زودتر پنج شنبه, نمایندگان مجلس از او خواست برای بهبود متحده ظرفیت آزمون برای عفونت قبل از هر گونه گسترده و تلاش برای بازگشایی اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها گفت که خود اداره بزاق تست و تشخیص برای تشخیص آنتی بادی بودند و نزدیک بودن به طور گسترده ای در دسترس دو نفر آشنا با تماس گفت.

در یک تبادل جمهوری خواه سناتور پت Toomey گفت: برخی از استان ها در خانه اش در ایالت پنسیلوانیا فقط یک کم تعداد موارد و مرگ اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت از سرگیری محدود فعالیت های اقتصادی در این مناطق حتی قبل از تست در دسترس است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سناتور به شدت او توافق کنند.

Toomey علنا گفته است که او فکر می کند وقت آن است که برای از سرگیری برخی فعالیت های اقتصادی مانند, هوای آزاد, پروژه های ساختمانی, اگر کارگران به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل پوشیدن ماسک و متوسط چک.

“ما در حال رفتن به قادر به صبر کردن برای تست به ما اعتماد به نفس کامل به جلو حرکت می کند — و که آورده شد تا” حزب جمهوری خواه و سناتور مایک براون از ایندیانا بود که در این تماس در مصاحبه ای گفت:. “نگاهی به پایین ترین مناطق با خطر شروع مجدد باز اقتصاد به دلیل وجود دارد هیچ راه دولت فدرال می تواند یک جایگزین برای یک زندگی اقتصاد است.”

دیگر قانونگذاران هشدار داد که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند جرقه موج دوم شیوع. سناتور دموکرات تام Carper دلاور هشدار رئیس جمهور به هدایت علم و خودداری از آرامش بخش قوانین تا زمانی که بحران abates.

مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر Carper برای نظرات خود و نقل مکان کرد به آینده مجلس یکی از مردم گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه به فاش کردن دستورالعمل های بعد از آن روز شنبه برای بخش هایی از این کشور را آغاز بازگشایی. اعلام فرصتی است برای رئیس جمهور به یک پیروزی دامان در مبارزه با کروناویروس که فرستاده است که اقتصاد ایالات متحده به اضمحلال رود. حدود 22 میلیون آمریکایی باید برای ثبت نرخ بیکاری در سه هفته گذشته به طور موثر پاک کردن یک دهه از ایجاد شغل است.

جان کندی یک سناتور جمهوری خواه از لوئیزیانا گفت: اقتصاد ایالات متحده می تواند سقوط اگر ملت باقی می ماند تا حد زیادی تعطیل. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که برخی از فرمانداران ممکن است قادر به استراحت و فاصله گرفتن قوانین در مناطق با چند نفر تا پایان ماه. زمان دستورالعمل های فدرال منقضی در 30 آوریل.

چند نمایندگان مجلس با تکرار نگرانی های مدیران کسب و کار مطرح شده با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که تست ظرفیت باید به طور چشمگیری گسترش یافته به منظور گرفتن افراد بدون علامت است که ممکن است گسترش ویروس. برخی از سناتوران نیز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که بدون به طور گسترده ای در دسترس دارو درمانی بسیاری از آمریکایی ها می ترسند برای رفتن به محل کار خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد او ممکن است در نظر یک اقدام اجرایی برای گسترش دسترسی به درمان های تجویزی. او برای هفته ها تبلیغ ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل درمانی برای کوروناویروس. دارو تجویز شده برای بسیاری از بیماران, اما آن را ندارد و در عین حال موثر در برابر بیماری ها و جامعه پزشکی نیست علنا حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید.

رئیس جمهور گفت: نمایندگان پنج کشور خواهد بود به زودی افتتاح, اما که هر دولت را در مورد آن متفاوت است. او گفت که ایالات خواهد بود مسئول برای مدیریت تست در حالی که این استدلال که ایالات متحده در آزمون هستند نسبت به کسانی که از کشورهای دیگر است.

استفان مور یک اقتصاددان محافظه کار که در پیوست یک شنبه کنفرانس تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: re-opening می تواند رخ می دهد در طول یک حزبی تقسیم استدلال که آبی متحده هستند راحت تر با دولت stay-at-home بخشنامه ها از قرمز متحده که به طور کلی کاهش جمعیت و کمتر ویروس موارد است.

“اگر شما به نقشه نگاه کنید که در آن بیماری است که اتفاق می افتد آن عمدتا در آبی متحده است. بسیاری از این کشورهای در حال رفتن به live free or die,” مور در مصاحبه ای گفت:.

اما طی تماس با قانونگذاران مجلس چند دموکرات خود را ابراز لطف تهمت مراحل را از او گرفته و اعضا در هر دو طرف گفت: بهبود اقتصادی می تواند انجام وظیفه ای دشوار است که نیاز به همکاری, به گفته یک مقام رسمی در تماس است.

آیووا جمهوری خواه چاک Grassley نگرانی در مورد گیاهان پردازش گوشت تعطیل و اثر موج دار شدن است که در مواد غذایی زنجیره تامین از جمله گاو و تولید گوشت خوک. Grassley گفت: در یک صدای جیر جیر از او پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن به موضوع “ویژه قابل توجه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین آمار چین گفت: آمریکا بدون دریافت اخطار از دولت چین در مورد تهدید ناشی از کوروناویروس. رئیس جمهور و عربستان متحدان بارها و بارها با اشاره به چین به عنوان تبه کار از شیوع بیماری به عنوان آنها به دنبال تغییر سرزنش دور از مغلوب ساختن پیشی جستن.

تنش بین تهمت و ایالات متحده بیش از زمانی که و چگونه به بازگشایی اقتصاد پخته بیش از این هفته. روز سه شنبه رئیس جمهور حمایت از اوایل ادعا می کنند که او “قدرت نهایی” برای بازگشایی این کشور پس از انتقاد گسترده از دانشمندان حقوقی و فرمانداران از جمله نیویورک اندرو کومو هشدار داد که از “بحران قانون اساسی مثل شما دیده نمی شود در دهه” اگر رئیس جمهور به دنبال بالابر اجتماعی-فاصله مورد نیاز بیش متحده اعتراض.

به عنوان تهمت خطاب به سناتورها کومو اعلام کرد که نیویورک خواهد ماند و تحت قفل پایین حداقل تا آوریل 15.

10 متمم قانون اساسی ذخایر متحده تمام قدرت است که به طور خاص اعطا شده به دولت فدرال است.

“آنها می دانند که آن زمان برای باز کردن و ما نمی خواهید برای تحت فشار قرار دادن کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه در کاخ سفید جلسه. “من قصد دارم برای قرار دادن هر گونه فشار بر روی هر یک فرماندار را باز کنید.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>