مغلوب ساختن پیشی جستن به ثبت نام جهت نگه داشتن گوشت گیاهان پردازش باز

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضای یک فرمان اجرایی سهشنبه به معنای دفع کمبود مرغ و گوشت خوک و گوشت در آمریکا, قفسه های سوپر مارکت به دلیل coronavirus.

منظور استفاده خواهد شد دفاع تولید اقدام به طبقه بندی گوشت پردازش به عنوان زیرساخت های حیاتی برای حفظ تولید گیاهان باز است.

منظور از رهبران صنعت هشدار داد که مصرف کنندگان می توانید ببینید کمبود گوشت در چند روز پس از کارگران در عمده امکانات آزمایش مثبت برای ویروس. یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: دولت مشغول به کار بود برای جلوگیری از یک وضعیت که در آن اکثر گیاهان پردازش تعطیل برای یک دوره از زمان است که می تواند منجر به 80% کاهش در دسترس بودن گوشت در سوپر مارکت ها. رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد سفارش قبل از انتشار آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به خبرنگاران گفت که “وجود دارد مقدار زیادی از عرضه” اما زنجیره تامین برخورد کرده بود آنچه که او به نام “جاده مسدود کند. این نوع از موانع قانونی بیش از هر چیز دیگری,” او گفت:.

دو ملت بزرگترین خوک گیاهان پردازش در حال حاضر بسته شده است. گوشت پردازش غول تایسون مواد غذایی به حالت تعلیق عملیات در کارخانه خود را در واترلو, Iowa. و Smithfield غذاهای توقف تولید در کارخانه در Sioux Falls, South Dakota. 15 بزرگترین خوک-بسته بندی گیاهان حساب برای 60 ٪ از تمام گوشت فرآوری شده در کشور است.

اوباما سناتور. مایک دور از داکوتای جنوبی نوشته شده بود نامه ای به ناروا از او درخواست استفاده از DPA به اعلام عرضه مواد غذایی صنعت ضروری صنعت هشدار داد که مصرف کنندگان را به کمبود گوشت در چند روز شبیه به وحشت بیش از کاغذ توالت ویروس ایجاد شده در آن در اوایل روز است.

تایسون زد یک صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز و دیگر روزنامه های یکشنبه ترسیم دشواری تولید گوشت در حالی که بیش از 100 ، 000 کارگران امن و بستن برخی از گیاهان است.

“به عنوان گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ گیاهان هستند که مجبور به بستن حتی برای مدت کوتاه از زمان میلیون ها پوند از گوشت را ناپدید می شوند از زنجیره تامین” را بخوانید.

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده 1.3 میلیون مواد غذایی و خرده فروشی کارگران گفت: هفته گذشته که 13 متحده آمریکا مواد غذایی-فرآوری و بسته بندی گوشت می آمد اتحادیه کارگران در ایالات متحده کشته شده اند و حدود 5000 بیمار هستند یا شده اند در معرض این ویروس در حالی که کار در نزدیکی کسی که تست مثبت است.

Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس آلوده شده است, صدها نفر از کارگران در گوشت پردازش گیاهان و برخی از بزرگترین نزدیک و دیگران به سرعت تولید می باشد. در حالی که خروجی در گوشت گاو و مرغ گیاهان کاهش یافته گوشت خوک و گیاهان در میانه آمار شده اند به خصوص سخت است. از شیوع بیماری های ویروسی باید همچنان با وجود تلاش های گوشت شرکت ها برای نگه داشتن کارگران در خانه با پرداخت اگر آنها را تبدیل به بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>