مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی منظور از بین بردن آزار ایرانی gunboats

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دستور داده است تا نیروی دریایی به “شلیک کردن و نابود کردن” هر ایرانی gunboats که آزار و اذیت آمریکا کشتی, بخشنامه می آید که یک هفته پس از نیروی دریایی گزارش داد یک گروه از ایران با قایق های ساخته شده “خطرناک و آزار رویکرد” به آمریکا کشتی ها در خلیج فارس.

تهمت نیست استناد خاص ایران تحریک آمیز خود را صدای جیر جیر و یا ارائه جزئیات. ارشد مقامات پنتاگون به هیچ نشانه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال کارگردانی یک تغییر اساسی در سیاست نظامی در ایران.

“رئیس جمهور با صدور یک هشدار مهم به ایرانیان” دیوید Norquist معاون وزیر دفاع گفت: در پنتاگون در کنفرانس خبری که در مورد صدای جیر جیر. “چه او با تاکید بر این است که همه کشتی های ما حفظ حق دفاع از خود.” او به نام صدای جیر جیر “چیزی که بسیار مفید است.”

نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: او فکر می کند که ایرانیان درک آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای. او گفت: نیروی دریایی نیز می داند که اگر یک ایرانی در یک مبم “اسلحه دارد و شما از آن نقطه در من” است که می توان به عنوان یک بیان از دشمن قصد که ممکن است پاسخ داده شود با ایالات متحده نیروی.

در صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا.”

پرسید که آیا این صدای جیر جیر به معنی تکرار هفته گذشته حادثه در خلیج فارس نیاز به یک کشنده آمریکا پاسخ Hyten گفت: “من می خواهم به کاپیتان کشتی را که تعیین.” Hyten گفت: طبیعت از پاسخ “در مورد وضعیت بستگی دارد و آنچه که کاپیتان می بیند.”

چهارشنبه گذشته نیروی دریایی آمریکا گفت: پاسداران عروق بارها و بارها عبور کمان و sterns از چندین کشتی های آمریکایی در محدوده نزدیک و با سرعت بالا در شمال خلیج فارس. آمریکا عروق شامل USS Paul Hamilton و یک نیروی دریایی ناوشکن و ناو یو اس اس لوئیس B. دستگاه کشش یک کشتی است که در خدمت به عنوان یک شناور فرود پایه. کشتی بودند عامل با ارتش ایالات متحده آپاچی هلیکوپتر حمله در آبهای بین المللی بیانیه ای گفت:.

ژنرال ابوالفضل Shekarchi سخنگوی ایران نیروهای مسلح متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “قلدری” و گفت: رئیس جمهور آمریکا باید تمرکز بر مراقبت از ایالات متحده خدمات اعضای مبتلا به کوروناویروس. ارتش ایالات متحده تا به حال بیش از 2600 تایید موارد coronavirus که از هفته گذشته و حداقل دو تن را تسلیم به COVID-19 بیماری این ویروس باعث می شود.

“امروز آمریکایی ها باید انجام بهترین خود را به صرفه جویی در آن سربازان مبتلا به کروناویروس به جای قلدری دیگران” Shekarchi گفت: با توجه به ایران در نیمه رسمی خبرگزاری ایسنا.

مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, ایران در سپاه پاسداران گفت: آن را به حال قرار دادن جمهوری اسلامی اولین نظامی ماهواره به مدار به طور چشمگیری رونمایی آنچه کارشناسان به عنوان یک فضای مخفی برنامه. که راه اندازی نگرانی در میان کارشناسان در مورد اینکه آیا تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به ایران در توسعه موشک بالستیک قاره پیما. ایران در حال حاضر در کوتاه و ميان برد موشک است.

Hyten به خبرنگاران گفت: lranian حمل بار “رفت و یک راه بسیار طولانی است.” او گفت که خیلی زود به می گویند که آیا راه اندازی تا به حال با موفقیت قرار داده شده یک ماهواره در مدار است. “این فقط یک مثال دیگر از ایران بدگویی رفتار” Hyten گفت.

آمریکا کشتی های نیروی دریایی ایران و گارد نیروی دریایی عروق گاهی اوقات باید برخورد در خلیج فارس است که ایالات متحده در تماس غیر حرفه ای, اما آنها به ندرت تشدید و یا شامل یک تبادل آتش. تهران انداز سنگین حضور نیروهای آمریکایی وجود دارد به عنوان یک تهدید امنیتی.

در طول تاریخ و زمان آخرین چهارشنبه حادثه در خلیج فارس, نیروی دریایی ایالات متحده گفت: 11 ایرانی gunboats’ “خطرناک و تحریک آمیز اقدامات افزایش خطر اشتباه و برخورد و … بودند و نه مطابق با تعهدات خود تحت قوانین بین المللی به عمل با توجه به ایمنی از دیگر کشتی ها در این منطقه است.”

با توجه به نیروی دریایی آمریکایی ها صادر هشدارهای متعدد از طریق پل به پل رادیو اخراج پنج انفجار کوتاه از کشتی شاخ و دوربرد acoustic noise maker دستگاه های اما بدون دریافت پاسخ فوری بیانیه ای گفت:. پس از حدود یک ساعت ایران و عروق در پاسخ به این پل به پل رادیو نمایش داده شد و سپس مانور دور.

ایران ادعا کرد که ایالات متحده باعث شده است که قسمت.

آمریکا فرماندهان آموزش دیده به ظریف و دقیق تماس قضاوت در مورد چگونه برای پاسخ به حوادث در دریا. به جای فورا متوسل به استفاده از نیروی مرگبار فرماندهان در حال انتظار برای عمل بر اساس شرایط خاص از جمله تهدید به خود خدمه و پایبندی به قوانین بین المللی جنگ. به طور کلی همانطور که در مورد گذشته چهار حادثه کشتی های جنگی را موضوع هشدارهای مختلف از جمله از طریق پل به پل رادیو قبل از مصرف بیشتر اقدام مستقیم.

تنش بین ملت ها افزایش یافت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انصراف از بین المللی هسته ای بین تهران و قدرت های جهانی در سال 2018 و reimposed فلج کننده تحریم ها علیه ایران است. در ماه مه گذشته به ایالات متحده فرستاده شده بیش از هزاران سرباز از جمله دوربرد و بمب افکن و یک ناو هواپیمابر به خاورمیانه در پاسخ به آنچه که آن را به نام رو به رشد تهدید ایران به حمله به منافع آمریکا در منطقه است.

تنش مشخصی زمانی که نیروهای آمریکایی کشته شدند ایران را قوی ترین ژنرال قاسم سلیمانی در ژانویه. ایران در پاسخ با یک موشک بالستیک حمله به یک پایگاه در غرب عراق را که نیروهای ایالات متحده حضور داشتند. هیچ آمریکایی کشته شدند اما بیش از 100 رنج می برد خفیف مغزی صدمات ناشی از انفجار. همچنین ایران مورد حمایت عربستان در عراق همچنان تهدیدی برای نیروهای آمریکایی وجود دارد.

این داستان در اصل منتشر شد در 9:39 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>