مغلوب ساختن پیشی جستن: آمریکا و عوامل عنوان به 2 شهرستانها

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد که او ارسال خواهد شد ماموران فدرال به شیکاگو و Albuquerque, N. M., برای کمک به مبارزه با افزایش جرم و جنایت و گفت: “این خونریزی باید پایان یابد. این خونریزی به پایان خواهد رسید.”

ظاهر می شود در یک رویداد با بالا فدرال اجرای قانون مقامات و اعضای خانواده قربانیان جرم و جنایت تهمت به طور مستقیم در هدف در کسانی که باید حمایت هدایت بودجه از اجرای قانون به تلاش های دیگر است.

او مقصر افزایش اخیر خشونت ها در برخی از شهرستانها که رهبران تایید شده از جمله مراحل و گفت که او برنامه ریزی شده برای افزایش فدرال اجرای قانون حضور به کاهش جرم و جنایت.

“در هفته های اخیر شده است وجود دارد و رادیکال جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و حل ما اداره پلیس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=59mLsEMSfKA]

“شدید سیاستمداران باید پیوست این ضد پلیس جنگهای صلیبی و خستگی ناپذیر تخطئه ما اجرای قانون, قهرمانان,” او گفت:. “نگاه به آن از هر نظر تلاش برای تعطیل پلیس در جوامع خود منجر به تکان دهنده انفجار حوادث قتل, قتل و جرایم خشونت.”

با کمتر از چهار ماه تا روز انتخابات برنده شده است و هشدار داد که خشونت بدتر خواهد شد اگر خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن انتخاب شده است در ماه نوامبر و دموکرات ها باید فرصتی برای ایجاد پلیس تغییرات آنها را تایید و پس از کشتن جورج فلوید و در سراسر کشور تظاهرات خواستار نژادی عدالت است.

جرم و جنایت آغاز شد موجی در برخی از شهرستانها مانند شیکاگو و نیویورک و فیلادلفیا در هنگام اقامت در خانه سفارشات برداشته.

جنایی-عدالت کارشناسان به دنبال پاسخ باید اشاره به بی سابقه لحظه ای — یک بیماری همه گیر است که بیش از کشته 142,000 آمریکایی, تاریخی بیکاری یک جرم حساب بیش از نژاد و خشونت پلیس و استرس و حتی آب و هوا.

در مقایسه با دیگر سالها, جرم, در سال 2020 پایین است به طور کلی.

طرح تهمت چهارشنبه اعلام کرد گسترش یک برنامه که با ارسال صدها نفر از ماموران فدرال به Kansas City, Mo. پس از 4 سال تیراندازی مرگ برای کمک به سرکوب یک رکورد در افزایش خشونت است.

ارسال ماموران فدرال برای کمک به محلات غیر معمول نیست. دادستان کل ویلیام Barr اعلام کرد مشابه تلاش در دسامبر به مدت هفت شهرستانها با خونتان خشونت است.

اما این تلاش شامل حداقل 100 Department of Homeland Security تحقیقات ماموران که به طور کلی انجام قاچاق مواد مخدر و سوءاستفاده تحقیقات در علاوه بر این به پرسنل تحت وزارت دادگستری چتر.

از استقرار حداقل در ابتدا متمرکز خواهد شد در شیکاگو و آلبوکرک که در آن بر گفت: وزارت دادگستری را افزایش می دهد تعدادی از ماموران اف بی آی ایالات متحده مارشال خدمات اداره مبارزه با مواد مخدر و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.

میهن ماموران امنیتی در حال حاضر اعزام شده است و به پرتلند سنگ., و محلات دیگر برای محافظت از اموال فدرال و بناهای تاریخی به عنوان برگ برنده را محکوم کرده است تلاش های شورش و معترضان به دست کشیدن پایین مؤتلفه اساسنامه.

مقامات وجود دارد شکایت کرده اند که عوامل تشدید تنش ها در خیابان ها در حالی که ساکنان باید دولت را متهم به نقض حقوق قانونی خود.

وکلای مدافع برای اورگان استدلال شنبه به صورت یک سفارش محدود در برابر ماموران فدرال در یک بن بست است که برخی از کارشناسان حقوقی هشدار داده اند می تواند منجر به یک بحران قانون اساسی در انتخابات سال است.

یک قاضی فدرال شنیده وزارت امور خارجه و دولت آمریکا استدلال در یک طرح دعوی در دادگاه توسط اورگان دادستان کل الن روزنبلوم که متهم ماموران فدرال از دستگیری معترضان بدون علت احتمالی دستگاه های همزن آنها را دور در بینام و اتومبیل و با استفاده از نیروی بیش از حد برای سرکوب ناآرامی.

گالری: پورتلند تظاهرات

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/723portland/]

مقامات فدرال باید مورد مناقشه کسانی که اتهامات.

اتهام ضرب و جرح

مقامات فدرال باید در دفاع از خود پاسخ گفته مقامات در اورگان بوده است تمایلی به کار با آنها را برای جلوگیری از خرابکاری علیه آمریکا دادگاه و خشونت علیه فدرال افسران.

اقدام امنیت کارگردان Christopher Wolf گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که عوامل حمله شده است با لیزر, خفاش ها, آتش بازی, بطری و سلاح های دیگر.

در حالی که او گفت: سازمان های فدرال ساخته شده اند 43 بازداشت از تاریخ 4 او مورد اختلاف است که آنها انجام داده بودند توسط عوامل ناشناس اشاره کرد که در آنها کلمه “پلیس” بر روی لباس خود را.

این جلسه روز شنبه با تمرکز بر اقدامات بیش از 100 ماموران فدرال در پاسخ به اعتراضات در خارج از پورتلند را علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه است که یک هدف برای بیش از 50 شب از تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی فلوید پس از کشتن.

حرکت به صورت موقت سفارش محدود می پرسد ایالات متحده در منطقه قاضی مایکل مسامان به فرمان عوامل از Department of Homeland Security, U. s. آداب و رسوم و گشت مرزی فدرال خدمات حفاظتی و خدمات مارشال بلافاصله متوقف و بازداشت معترضان بدون علت احتمالی برای شناسایی خود و سازمان خود را قبل از دستگیری هر کسی به توضیح دهد که چرا بازداشت در حال وقوع است.

در طول دادرسی — برگزار شد با ویدئو کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — دولت اذعان کرد که ماموران فدرال حق دارند برای دفاع در دادگاه اما استدلال کرد که آنها تا به حال تجاوز.

روزنبلوم گفت: او درخواست دادگاه به “اعلام آن قابل قبول نیست برای فدرال ماموران با استفاده از قانون اساسی و پلیس-دولت-نوع اعمال به بازداشت شهروندان اورگان بدون علت است.”

ایالات متحده استدلال

دیوید مورل یک وکیل برای دولت ایالات متحده به نام حرکت “فوق العاده” و به دادگاه گفت که آن را صرفا بر اساس “چند threadbare اعلامیه” از شاهدان و توییتر تصویری.

“هتفیلد دادگاه نمی, خسارت خود,” او گفت: تظاهرات “خطرناک و بی ثبات.”

روشن نیست که مسامان قاعده خواهد شد اما او به چالش دولت در مورد اینکه آیا آن را به حال ایستاده به درخواست برای سفارش محدود. قاضی اشاره کرد که در گذشته قانونی تصمیم گیری های مورد نیاز دولت برای ایجاد یک نوار بسیار بالا — “شبه-مستقل علاقه” — به منظور موفقیت شکایت دولت ایالات متحده.

وکلای مدافع برای اورگان ادعا که آنها ملاقات کرده بود که بار به دلیل اقدامات ماموران فدرال می تواند ارد Oregonians’ اعتماد در تمام اجرای قانون از جمله دولت و شهرستان افسران.

اما مورل دولت ایالات متحده وکیل مورد مناقشه است که گفت: موفق مناسب معمولا درگیر مسائل است که تحت تاثیر بسیاری از مردم “بسیار منحصر به فرد منافع” مانند بازداشت.

کت و شلوار یکی از چندین پرونده بیش از اجرای قانون پاسخ به پورتلند شد. امروز یک قاضی خواهد شنیدن استدلال در یک طرح دعوی در دادگاه توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به نمایندگی از روزنامه نگاران و ناظران حقوقی که می گویند آنها هدف قرار گرفتند و حمله توسط پلیس در حالی که مستند تظاهرات.

یک عکاس آزاد پوشش تظاهرات آسوشیتد پرس ارائه استشهاد که او مورد ضرب و شتم با باتوم در معرض مواد شیمیایی محرک و ضربه با گلوله های لاستیکی.

ایالات متحده قاضی مایکل سیمون قبلا حکم داد که روزنامه نگاران و ناظران حقوقی معاف از پورتلند پلیس سفارشات نیاز به معترضان برای متفرق کردن یک بار غیر قانونی مجمع اعلام شده است. فدرال وکلا می گویند روزنامه نگاران باید به ترک زمانی که دستور داد.

پیش از روز چهارشنبه جلسه حصار مطرح شد در اطراف پرتلند فدرال دادگاه که در آن معترضان و ماموران فدرال تا به حال درگیر شدند دوباره یک شبه به گفته پلیس. معترضان بارها و بارها سعی به فرار به داخل ساختمان و مجموعه آتش سوزی در اطراف آن و ماموران فدرال آنها را به عقب راندند با گاز اشک آور و نارنجک پلیس گفت:.

شهردار تد ویلر را گفت که او را به شرکت در تظاهرات بودند که انتظار می رود چهارشنبه شب و در آنجا خواهد بود “نوعی از گفت و گو” با تظاهر کنندگان.

ویلر شده آوازی در مخالفت با ماموران فدرال حضور در پرتلند — اما او هنوز هم دریافت انتقادات از طرف بسیاری. برخی از جمله همکار اعضای شورای متهم کرده اند او را از reining در پلیس محلی که با استفاده از گاز اشک آور قبل از ماموران فدرال وارد است. دیگران از جمله رهبران کسب و کار را محکوم کرده اند او را برای گرفتن وضعیت تحت کنترل است.

به عنوان اخبار ویلر را برنامه ریزی شده ظاهر گسترش یک گروه است که برجسته در تظاهرات شمال غربی اقیانوس آرام جوانان جبهه آزادی گفت: شهردار به دور ماندن.

شهردار شیکاگو

در شیکاگو دموکراتیک شهردار لری پلیسی بود که در ابتدا لعنتی اخبار بیشتر فدرال آمريکا گفت: باراک اوباما را نظارت اضافی عوامل پیوستن موجود فدرال اجرای قانون دفاتر.

“اگر این عوامل در اینجا در واقع به همکاری در حمایت از تفنگ خشونت و موارد اتصال به زیرساخت های موجود از ماموران فدرال در تلاش برای بازی پلیس در خیابان های ما پس از آن که چیزی متفاوت,” او گفت: در حالی که همچنین متهم رئیس جمهور از تلاش برای منحرف کردن اذهان از موشکافی فدرال پاسخ به همه گیر.

کاخ سفید طرح ظهور روز پس از مرکز شهر اعتراض بیش از یک مجسمه کریستف کلمب تفویض به یک هرج و مرج صحنه پلیس نوسانی باطوم و تظاهرکنندگان پرتاب بطری آب یخ زده آتش بازی و سایر پرتابه در افسران.

سپس روز سه شنبه در یکی دیگر از محله اسپری گلوله از یک ماشین در حال عبور از یک عضو باند جنازه زخمی شدن 15 نفر و ارسال ده ها تن در حال اجرا برای زندگی خود را.

تنش در این شهرستان صعود به سطح است که اگر نه بی سابقه است و احساس در یک زمان طولانی است.

در نیومکزیکو دموکراتیک مقامات منتخب به حال هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر ارسال در ماموران فدرال با وزیر بهداشت ، مارتین هاینریش خواستار Bernalillo County Sheriff مانی گونزالس به استعفا برای حضور در کاخ سفید به رویداد.

“به جای همکاری با آلبوکرک اداره پلیس کلانتر دعوت رئیس جمهور stormtroopers به آلبوکرک” هاینریش در بیانیه ای گفت.

تمایز کشیده

گرگ جلب تمایز بین ماموریت در پرتلند — برای محافظت از اموال فدرال-و موج در کانزاس, شهرستان, شیکاگو و آلبوکرک برای کمک به توقف خشونت است.

آلبوکرک و شیکاگو اخذ خواهد شد میلیون ها دلار برای افسران و وزارت دادگستری خواهد بازپرداخت شیکاگو 3.5 میلیون دلار برای اجرای قانون محلی کار در فدرال نیروی کار.

در شهر کانزاس بالا دادستان فدرال گفت: هر گونه عوامل درگیر در یک عملیات به منظور کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز در منطقه خواهد شد به وضوح قابل شناسایی در هنگام دستگیری.

“این عوامل نمی تواند گشت زنی در خیابان” آمریکا وکیل تیموتی پادگان گفت. “آنها نمی جایگزین و یا غصب قدرت محلی افسران.”

عملیات افسانه — به نام بعد از 4 سال افسانه Taliferro بود که به ضرب گلوله در حالی که خواب در شهر کانزاس آپارتمان ماه گذشته — اعلام شد جولای 8.

“من و تنها کودک است که مبارزه را از طریق عمل جراحی قلب باز در 4 ماه رفته است به دلیل بی معنی تفنگ خشونت” افسانه مادر شارون پاول گفت: در کاخ سفید است. “کودکان قرار است برای آینده ما و پسر ما را ندارد آن را به مهد کودک.”

در اظهارات Barr به دنبال جلب تمایز بین عمل افسانه و دولت فدرال در واکنش به ناآرامی های مدنی در پورتلند. در دادگاه براده مقامات فدرال نامیده اند که استقرار “عملیات سخت کوش شجاعت” و گفت: 114 افسران از اجزای مختلف از امنیت و خدمات مارشال ایالات متحده درگیر در حفاظت از فدرال امکانات.

“این یک نوع متفاوت از عملیات بدیهی است که از نظر تاکتیکی تیم ما با استفاده از برای دفاع در برابر شورش و اوباش خشونت” Barr گفت: از عملیات افسانه است. “و ما قصد داریم به ادامه مقابله با اراذل و اوباش با خشونت. اما عملیات ما در حال بحث در مورد امروز بسیار متفاوت هستند. آنها کلاسیک مبارزه با جرم و جنایت.”

“هدف ما این است برای کمک به صرفه جویی در زندگی” Barr گفت.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط کالین طولانی جیل Colvin, کاتلین Foody مایکل بالسامو دان Babwin جیلیان Flaccus جاناتان Lemire سارا کلاین و بن فاکس از آسوشیتد پرس; و توسط مت Zapotosky از واشنگتن پست.

Federal officers surround a Black Lives Matter protester Wednesday outside the Mark O. Hatfield United States Courthouse in Portland, Ore. More photos at arkansasonline.com/723portland/.
(AP/Noah Berger)

فدرال افسران فراگیر سیاه زندگی موضوع معترض روز شنبه در خارج از علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه در پرتلند سنگ. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/723portland/.
(AP/نوح برگر)
Chicago Mayor Lori Lightfoot, who was critical of the initial plan to send federal agents into her city, said if the forces were there to work in partnership with existing enforcement offices, “not trying to play police in our streets, then that’s something different.”
(AP/Chicago Sun-Times/Pat Nabong)

شهردار شیکاگو لری Lightfoot که مهم اولیه برای ارسال طرح ماموران فدرال به شهر خود گفت: اگر نیروهای وجود دارد به کار در همکاری با موجود ادارات اجرای “نه تلاش برای بازی پلیس در خیابان های ما پس از آن که چیزی متفاوت است.”
(AP/شیکاگو سان تایمز/پت Nabong)
Attorney General William Barr arrives for an event on "Operation Legend: Combatting Violent Crime in American Cities," in the East Room of the White House, Wednesday, July 22, 2020, in Washington. (AP Photo/Evan Vucci)

دادستان کل ویلیام Barr می رسد برای یک رویداد در “عملیات افسانه: مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای آمریکا” در شرق کاخ سفید چهارشنبه, 22 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)
Attorney General William Barr arrives for an event on "Operation Legend: Combatting Violent Crime in American Cities," in the East Room of the White House, Wednesday, July 22, 2020, in Washington. (AP Photo/Evan Vucci)

دادستان کل ویلیام Barr می رسد برای یک رویداد در “عملیات افسانه: مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای آمریکا” در شرق کاخ سفید چهارشنبه, 22 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)
President Donald Trump speaks during an event on "Operation Legend: Combatting Violent Crime in American Cities," in the East Room of the White House, Wednesday, July 22, 2020, in Washington. (AP Photo/Evan Vucci)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک رویداد در “عملیات افسانه: مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای آمریکا” در شرق کاخ سفید چهارشنبه, 22 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)
Attorney General William Barr speaks during an event on "Operation Legend: Combatting Violent Crime in American Cities," in the East Room of the White House, Wednesday, July 22, 2020, in Washington. (AP Photo/Evan Vucci)

دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در طول یک رویداد در “عملیات افسانه: مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای آمریکا” در شرق کاخ سفید چهارشنبه, 22 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)
Attorney General William Barr speaks during an event on "Operation Legend: Combatting Violent Crime in American Cities," in the East Room of the White House, Wednesday, July 22, 2020, in Washington. (AP Photo/Evan Vucci)

دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در طول یک رویداد در “عملیات افسانه: مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای آمریکا” در شرق کاخ سفید چهارشنبه, 22 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)
LeGend Taliferro's mother Charron Powell speaks with Attorney General William Bar during an event on "Operation Legend: Combatting Violent Crime in American Cities," in the East Room of the White House, Wednesday, July 22, 2020, in Washington. (AP Photo/Evan Vucci)

افسانه Taliferro مادر Charron پاول صحبت با دادستان کل ویلیام بار در طول یک رویداد در “عملیات افسانه: مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای آمریکا” در شرق کاخ سفید چهارشنبه, 22 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)
President Donald Trump speaks during an event on "Operation Legend: Combatting Violent Crime in American Cities," in the East Room of the White House, Wednesday, July 22, 2020, in Washington. (AP Photo/Evan Vucci)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک رویداد در “عملیات افسانه: مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای آمریکا” در شرق کاخ سفید چهارشنبه, 22 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort