مغلوب ساختن پیشی جستن پرده 3-فاز احیای طرح

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به فرمانداران نقشه راه دوشنبه برای دوره نقاهت بعد از اقتصادی درد coronavirus همه گیر تخمگذاری “یک مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به بازگرداندن فعالیت های طبیعی در مکان هایی که باید قوی تست و شاهد کاهش covid-19 موارد است.

“ما در حال شروع زندگی ما دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی اخبار روزانه توجیهی. “ما در حال شروع دوباره جوان سازی از اقتصاد ما دوباره.”

او افزود: “این یک فرایند تدریجی است.”

دستورالعمل جدید با هدف کاهش محدودیت در مناطق با انتقال از کم coronavirus در حالی که نگه داشتن خط در ضربه سخت تر مکان. آنها را روشن است که بازگشت به حالت عادی خواهد بود یک دور دیگر روند از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پیش بینی شده با مقامات فدرال هشدار داد که برخی از اجتماعی-فاصله اقدامات ممکن است نیاز به در محل باقی می ماند از طریق پایان سال برای جلوگیری از شیوع جدید. و آنها تا حد زیادی تقویت برنامه در حال حاضر تحت توسعه توسط فرمانداران که مسئولیت اصلی برای بهداشت عمومی در کشورهای خود را.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“شما در حال رفتن به عکس های خود را,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران پنج شنبه در یک کنفرانس تلفنی با توجه به ضبط صدا به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “ما در حال رفتن به ایستاده در کنار شما است.”

بر اساس این طرح مکان با کاهش عفونت و قوی تست آغاز خواهد شد سه فاز تدریجی بازگشایی کسب و کار و مدارس.

در فاز یک این طرح توصیه اکید اجتماعی فاصله برای همه مردم است. تجمعات بزرگتر از 10 نفر هستند اجتناب شود و غیر ضروری سفر دلسرد شده است.

در فاز دو مردم را تشویق به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله که در آن ممکن است و محدود کردن تجمعات به بیش از 50 نفر مگر اینکه اقدامات احتیاطی گرفته شده است. سفر می تواند از سر گرفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=HA8umQx8kos]

فاز سه پیش بینی بازگشت به حالت عادی برای بسیاری از آمریکایی ها با تمرکز بر شناسایی و جداسازی هر گونه عفونت های جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بخش هایی از کشور که کمتر ضربه خواهد بود قادر به ادامه به “فاز یک” خود دستورالعمل “به معنای واقعی کلمه به فردا.” اما او گفت که او نمی خواهند نیویورک و یا دیگر سخت-آمار مناطق به بازگشت بیش از حد به زودی.

کاخ سفید طرح همچنین آمده است که بیمارستان ها باید قادر به “درمان همه بیماران بدون مراقبت از بحران” و “قوی تست سیستم در محل برای در خطر مراقبت های بهداشتی کارگران” قبل از اقدام به یک مرحله به مرحله بازگشایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده به جای دولت فدرال “رفتن به سرب تست.”

“بسیار بهتر است برای شما برای انجام آن از بزرگ دولت فدرال,” او گفت: فرمانداران.

اما برخی از فرمانداران درخواست کرد به تهمت برای بیشتر تست کیت و لوازم با اشاره به کمبود تجهیزات کلیدی در کشورهای خود را.

مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک یک دموکرات گفت: دولت به تازگی “بزرگ ابوت ماشین آلات” با اشاره به شدت به دنبال بعد از اینکه سریع پاسخ آزمون طراحی و توسعه توسط آزمایشگاه ابوت-اما “دو هفته بعد ما ندارد و تست کیت به واقع از آنها استفاده کنید.”

“تست لوازم فراموش باقی می ماند یک چالش” بولاک گفت.

“ما در حال مبارزه با آزمایش در مقیاس بزرگ” کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام جمهوریخواه گفت: ABC را در نظر. “شما واقعا نمی توانید به بازگشت به کار تا زمانی که ما تست های بیشتر.”

اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان مانند اکونومیست استفان مور باید او را تشویق به عمل به سرعت هشدار “یک مینی رکود بزرگ اگر ما نگه داشتن اقتصاد تعطیل.”

“این یک نتیجه فاجعه بار برای کشور ما است. دوره” مور گفت: او به توصیه رئیس جمهور. “ما نمی توانیم از 30 میلیون نفر در این کشور بیکار و یا شما در حال رفتن به اجتماعی هرج و مرج است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که مردم می خواهند به بازگشت به تماشای بازی های فوتبال و پر کردن رستوران. “این اتفاق می افتد و آن را به تواند نسبتا به سرعت” او پیش بینی کرد.

گالری: شیوع کروناویروس در ایالات متحده

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/417virus/]

حرکت در آمد همان روز که دولت گزارش داد که 5.2 میلیون بیشتر آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته چهار هفته در مجموع به 22 میلیون — به راحتی بدترین کشش آمریکا زیان کار در ضبط. تلفات ترجمه برای حدود یک در هفت کارگران آمریکایی.

بسیاری از آمریکایی ها باید chafed در آسیب به معیشت خود را. به خصوص در مناطق روستایی و دیگر نقاط کشور است که باید دیده نمی شود عمده شیوع برخی از آنها به نام فرمانداران به بازگشایی اقتصاد خود را.

رهبران کسب و کار و فرمانداران اما هشدار داده اند که بیشتر تست و دنده محافظ مورد نیاز قبل از آنها می توانید شروع به بلند کردن مستندات و محدودیت های دیگر که باید همه اما خفه اقتصاد است. کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که کاهش محدودیت های بیش از حد به زودی می تواند اجازه می دهد ویروس برای آمدن طوفان بازگشت.

دو در سه آمریکایی ابراز نگرانی می کند که محدودیت های در نظر گرفته شده به سرعت گسترش ویروس می تواند کاهش سرعت بیش از حد با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو منتشر شد پنج شنبه.

در سراسر جهان

در سراسر جهان شیوع آلوده بیش از 2.1 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 143,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز هر چند این اعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر است. مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 33,100 با بیش از 670,000 تایید عفونت اواخر پنج شنبه.

گسترش این ویروس در حال کاهش است در مکان هایی همچون ایتالیا و اسپانیا و فرانسه اما افزایش و یا ادامه در سطح بالا در بریتانیا, روسیه و ترکیه, مقامات گفت.

بسیاری از کشورهای اروپایی نیز دیده می شود سنگین زیان کار اما جاهایی مثل آلمان و فرانسه با استفاده از یارانه های دولتی برای نگه داشتن میلیون ها نفر از مردم در payman به جای اجازه دادن به آنها را در بیکاری است. رهبران سیاسی در این قاره هنوز در تلاش برای پیدا کردن یک تعادل بین کشور خود سلامت و ثروت خود را.

ایتالیا سخت است-آمار لمباردی منطقه است فشار به راه اندازی مجدد تولید که در سراسر کشور مستند به پایان می رسد در اوایل ماه مه در حالی که بریتانیا با تقریبا 14,000 مرده گسترده آن در سراسر کشور مستند به مدت حداقل سه هفته بیشتر.

مقامات سوئیس اعلام کرد که مبهوت سری از reopenings. “خانم ها و آقایان, انتقال آغاز شده است” خانه و وزیر بهداشت آلن Berset گفت. “ما می خواهیم برای رفتن به همان سرعتی که ممکن است و به عنوان آرام به عنوان لازم است.”

نیویورک, کشنده ترین نقطه داغ در ایالات متحده گزارش شده بیشتر نشانه های دلگرم کننده با افت روزانه تعداد مرگ و میر در سطح ایالت و کلی تعداد از مردم در بیمارستان است.

“ما کنترل وحش. ما به ارمغان آورد و میزان گسترش پایین” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. هنوز هم او تمدید دولت مستند از طریق حداقل مارس 15 و شهر نیویورک است تا پوشش 11,000 خالی اتاق های هتل به قرنطینه زندگی مردم در شلوغ ساختمان های آپارتمانی.

فرمانداران وزن در

فرمانداران هر دو طرف روشن ساخته است که آنها را به حرکت در سرعت خود را.

دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی از حزب دموکرات گفت: دستورالعمل کشوری “به نظر می رسد برای ایجاد حس.”

“ما در روز شاید هفته دور از خط شروع و سپس شما باید به 14 روز کاهش موارد کاهش علائم و بیمارستان ظرفیت وجود دارد که در این صورت شما باید دوباره بجای اول برگشتن,” او گفت:.

لیبریا ند لمانت کانکتیکات آن را به نام “یک برنامه خوب” اشاره کرد که آن را به سمت چپ تمام اختیار به استانداران است. “من خوش آمدید که راهنمایی. بنابراین من فکر می کنم ما در مسیر صحیح است.”

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد با احتیاط شناور ایده بازگشایی بخش هایی از دولت خود را, اما گفت, تست ظرفیت و تماس با ردیابی نیاز خواهد بود به طور قابل ملاحظه ای یافت و تا قبل از محدودیت می تواند با خیال راحت برداشته.

“همه خواهد فراموش شود بسیار به سرعت اگر ما را به یک مرحله سریعتر از ما باید, و سپس ما را به یک وضعیت که در آن ما تا به حال مردم در حال مرگ مانند مگس” عدالت به خبرنگاران گفت:.

فرمانداران به سهم خود شده اند و در حال حرکت به جلو با برنامه های خود را برای, چگونه با خیال راحت به احیای فعالیت طبیعی. هفت میانه فرمانداران پنج شنبه اعلام کرد که آنها را هماهنگ در بازگشایی اقتصاد خود را. مشابه پیمان اعلام شد و پیش از آن در هفته در شرق و شمال شرق.

نیروی کار اعضای

تهمت نیز برگزار می شود کنفرانس تلفنی روز شنبه با قانونگذاران او به نام جدید کنگره مشورتی کارگروه احیای اقتصاد است.

“من بالاترین اولویت در این کارگروه خواهد بود برای اطمینان از دولت فدرال تلاش برای بازگشایی اقتصاد ما هستند هر دو حزب داده محور و مبتنی بر تخصص حرفه ای بهداشت عمومی گفت:” دموکرات ایالت و سناتور ” مارک وارنر از ویرجینیا است.

دیگر از میت رامنی هر جمهوری خواه مجلس سنا-از جمله آرکانزاس’ جان Boozman از راجرز و تام پنبه از Dardanelle — نامگذاری شد به نیروی کار. در خانه کنار در کنگره ایالات متحده تپه فرانسوی, یک جمهوری خواه از سنگ بود تنها Arkansan برای جلب یک قرار ملاقات.

“[I]f صبح امروز در تماس با [تهمت] هر نشانه ای قوی وجود دارد حمایت هر دو حزب در میان همکاران من برای استراتژی که خم دو از مبرم ترین منحنی: این افزایش در coronavirus موارد و خیره کننده افزایش بیکاری” هیل گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “آمریکایی ها به دنبال بازگشت به ریتم معمول زندگی و من خوشبین هستم که این کار گروه را کمک به شناسایی راه هایی برای انجام این کار با خیال راحت.”

به طور جداگانه شش Arkansans در میان کسانی که به نام بزرگ اقتصادی آمریکا احیای صنعت, گروه, کاخ سفید نیروی کار اعلام کرد که به توصیه رئیس جمهور در راه برای بازگشایی اقتصاد به عنوان همه گیر فروکش.

آنها داگ McMillon از Walmart, Inc.; رئیس بانک Tyson Foods, Inc.; رونی کامرون از Mountaire مزارع; Darrin ویلیامز از جنوب Bancorp; John Roberts سوم J. B. شکار خدمات حمل و نقل, Inc.; و وارن استفنز از Stephens, Inc.

FACEBOOK اقدامات

Facebook گفت: آن آغاز خواهد شد هشدار به کاربران در صورتی که با تعامل مضر اطلاعات غلط در مورد coronavirus بخشی از یک سری از مراحل تهاجمی برای مبارزه با آنچه مقامات بهداشتی باید به عنوان یک جهانی “infodemic.”

پیام — که به نظر می رسد کاربران اخبار — به طور مستقیم با مردم به رسمی و معتبر اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی در تلاش برای اطمینان حاصل شود که خطرناک اسطوره ها در مورد این بیماری ریشه های خود را و چگونه آن را درمان است ادامه ندهید به تکثیر یا در شبکه های اجتماعی سایت و یا در دنیای واقعی است.

“ما می خواهیم برای اتصال به افرادی که ممکن است باید با تعامل مضر اطلاعات غلط در مورد ویروس با حقیقت از منابع معتبر در مورد آنها را ببینید و یا شنیدن این ادعا دوباره از Facebook,” مرد روزن شرکت معاون رئیس جمهور برای یکپارچگی و گفت: در یک پست وبلاگ. او گفت: هشدارهای به نظر می رسد برای کسانی که “دوست داشت واکنش نشان داد و یا اظهار نظر” در چنین محتوا.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Zeke Miller, Alan Suderman کوین Freking جیل Colvin, سوزان Haigh, پل وبر آلن Suderman آنتونی Izaguirre مایک Catalini کریستوفر Rugaber و لری Hinnant از آسوشیتد پرس; توسط تونی Romm جاش Dawsey, Seung Min Kim و Felicia Sonmez از واشنگتن پست; و توسط فرانک Lockwood از Arkansas Democrat-Gazette.

بخش هایی از ایالات متحده آمریکا که کمتر ضربه خواهد بود قادر به ادامه به “فاز یک” بازگشایی دستورالعمل “به معنای واقعی کلمه فردا” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه. او گفت که او نمی خواست مناطق با تعداد زیاد coronavirus موارد برای باز کردن بیش از حد به زودی. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/417virus/.
(AP/الکس Brandon)”>
عکس AP
بخش هایی از ایالات متحده آمریکا که کمتر ضربه خواهد بود قادر به ادامه به “فاز یک” بازگشایی دستورالعمل “به معنای واقعی کلمه فردا” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه. او گفت که او نمی خواست مناطق با تعداد زیاد coronavirus موارد برای باز کردن بیش از حد به زودی. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/417virus/.
(AP/الکس Brandon)

بستگان غمگین برای بندیکت Somi Vilakasi روز پنج شنبه در مراسم دفن در Nasrec پارک یادبود خارج ژوهانسبورگ. Vilakasi یک سوتو کافی شاپ, مدیر, درگذشت یکشنبه در ژوهانسبورگ بیمارستان از عوارض ناشی از covid-19 عفونت است.
(AP/جروم تاخیر)

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: 18-صفحه: رهنمود در کاهش اجتماعی-فاصله احتیاطی منتشر شد پنج شنبه در نظر گرفته شده است “برای اطمینان از این است که در امن ترین راه ممکن است.”
(AP/الکس Brandon)

یک بخش در 04/17/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>