مغلوب ساختن پیشی جستن عهد جدید تلاش برای توقف برنامه DACA

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او را یک بار دیگر تلاش برای پایان دادن به یک برنامه طراحی شده برای محافظت از مهاجران جوان از اخراج یک روز پس از دیوان عالی کشور گفت: در اوایل تلاش به انجام این کار شد و رویه نامناسب.

در سپتامبر سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن از نقل مکان به فسخ دولت اوباما برنامه شناخته شده به عنوان اقدام معوق برای ورود دوران کودکی یا IF ساخت خوب در یک سال 2016 وعده انتخاباتی که در آن او به نام برنامه غیر قانونی اجرایی عفو.

روز پنج شنبه در دادگاه گفت: دولت تا به حال نه به دنبال قوانین مورد نیاز برای پایان دادن به برنامه اجازه می دهد آن را به باقی می ماند در محل در حال حاضر. تقسیم با تهمت و قضایی محافظه کاران قاضی جان رابرتز پیوست چهار لیبرال قضات در 5-4 رای پنج شنبه.

در یک صدای جیر جیر در صبح روز جمعه تهمت قول به دوباره سعی کنید.

“ما خواهد شد ارسال پیشرفته مقالات در مدت کوتاهی به منظور به درستی انجام حکم دادگاه عالی & درخواست از دیروز” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “دادگاه عالی خواسته ما به اکنون می توانید در DACA هیچ چیز از دست داده بود و یا به دست آورد. آنها punted,’ خیلی دوست دارم در یک بازی فوتبال [که امیدوارم آنها ایستادگی برای بزرگ ما پرچم آمریکا]. ما خواهد شد ارسال پیشرفته مقالات به زودی.”

در لحظات یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مهاجرت مقامات در وزارت امنیت داخلی توییتی که دولت مشتاق به end IF در راه است که خواهد شد جمع اوری با دادگاه است.

“ما بر روی آن در @DHSgov آقای رئیس جمهور!” نوشت: Kenneth Cuccinelli اقدام رئیس U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی.

دادگاه عالی یافت پنج شنبه که تهمت بود به خوبی در درون یک رئیس جمهور اقتدار قابل توجهی بیش از مهاجرت و مسئولیت حفظ امنیت ملی اما راه دولت بود و پایان دادن به این برنامه نیست دنبال روش مناسب. آنها گفت: دولت می تواند دوباره سعی کنید.

گروه هایی که پشتیبانی IF گفت: آنها باقی خواهد ماند گارد در برابر اقدام بیشتر با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آنچه مهم است به یاد داشته باشید: هیچ چیز تغییر کرده است از دیروز و تغییر نمی دهد مگر اینکه SCOTUS تصمیم می گیرد در غیر این صورت” مهاجرت حقوقی ارائه دهنده خدمات و حمایت گروه RAICES مستقر در تگزاس در توییتر نوشت. “ما بیدار و هوشیار و آماده برای مبارزه با هر چیزی که ممکن است می آیند.”

حارث آندراده, ملی, کارمند با Mi Familia Vota, یک سازمان است که با تمرکز بر نامزدی رای دهندگان گفت: رئیس جمهور صدای جیر جیر یک “بازنده درد سخن گفتن است.” آندراده نیز IF گیرنده.

“این تجدید نظر تاکتیک اجرا شد فقط زمان او را ترک کرده است به عنوان رئیس جمهور” او گفت:. “جنبش ما بهتر می داند ما باید عمیقا سازماندهی جوامع ما و در حال حاضر باید یک SCOTUS تصمیم در کنار ما به نگه داشتن ما DACA مزایای دست نخورده است.”

مگان Essaheb مدیر مهاجرت, حمایت برای واشنگتن-بر اساس غیر انتفاعی آمریکایی های آسیایی تبار پیشرفت و عدالت گفت که در حالی که تهمت می تواند هنوز هم خاتمه IF او همچنین می تواند انتخاب کنید برای حمایت از قانون فراهم می کند که وضعیت حقوقی به دریافت کنندگان همراه با 300,000 افرادی که وضعیت موقت و برآورد 11 میلیون است که در آمریکا بدون اجازه.

“اگر او بخواهد ظلم و ستم از آن خواهد شد بر روی او” Essaheb گفت.

برخی از نگاه به کنگره

پرداختن به مهاجرت غیر قانونی بود و در قلب اول رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی و او بسیار از صرف سه سال گذشته کار به تعمیرات اساسی ملت سیستم مهاجرت در تلاش برای کاهش تعداد مهاجران غیر قانونی در ایالات متحده است.

تصمیم به end IF یک جزء از این تلاش است. در محل قرار داده و با یک فرمان اجرایی از رئیس جمهور, باراک اوباما, برنامه اجازه می دهد تا حدود 800000 مهاجران جوان-که آورده بودند به ایالات متحده به طور غیر قانونی به عنوان کودکان — به زندگی و کار از نظر قانونی و بدون تهدید فوری اخراج.

نظرسنجی ها نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها پشتیبانی اجازه می دهد مهاجران جوان شناخته شده به عنوان خیال باقی بماند. اما رئیس جمهور مشاوران از جمله استفان میلر معمار مهاجرت خود را در دستور کار خواسته اند که رئیس جمهور به دنبال از طریق و بر این وعده خود را محافظه کار و حامیان.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او قصد دارد دوباره به دنبال پایان دادن به DACA حمایت ارسال یک پیام روشن به کاپیتول هیل که در آن قانونگذاران اذعان کرد که اقدام قوه مقننه مورد نیاز خواهد بود به طور دائم آدرس سرنوشت مهاجران.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور قول داده است به مراقبت از IF به مراتب بهتر از دموکرات ها تا کنون بود.

“ما می خواهیم برای پیدا کردن یک دلسوز راه برای انجام این کار” McEnany گفت.

“ما در حال رفتن به حرکت به سرعت به عنوان ما می توانید به گزینه های قرار داده در مقابل رئیس جمهور” Cuccinelli گفت: Fox & Friends.

“که هنوز هم برگ باز کردن راه حل مناسب است که دیوان عالی کشور ذکر شده و آن این است که کنگره گام تا بشقاب” او گفت:.

“این کمک های مالی مهلت بدیهی است که برای این خیال که من فکر می کنم بسیار مهم است و لازم است” سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا گفت: از حاکم. “اما من همچنین می دانیم که آن را پس از آن به ما یادآوری می کند که آن را در دامان کسانی از ما در اینجا در کنگره است.”

اما سربازان از جنگ اخیر بیش از مهاجرت ابراز شک و تردید است که عمیقا تقسیم قانونگذاران می تواند رسیدن به اجماع گسترده ای در قوانین مهاجرت در ماه های قبل از انتخابات پاییز. تلاش های مکرر برای مذاکره مهاجرت معامله بین قانونگذاران دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن در سه سال گذشته را همه فرو ریخت.

در حالی که برخی از جمهوری خواهان تأکید کرد که در حال حاضر زمان برای کنگره برای روشن کردن سیستم مهاجرت مجلس نانسی پلوسی روشن ساخته است که دموکرات ها انجام شد با قانون قبل از تعطیلات تابستان بود و علاقه کمی در جلسه مذاکرات خواسته به صندوق مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی وعده داده شده مرز دیوار به عنوان بخشی از هر گونه جامع تعمیرات اساسی مهاجرت.

سناتور., دیک دوربین از ایالت ایلینوی شماره 2 حزب دموکرات در سنا گفت: تعمیرات اساسی مهاجرت بود “ارزش امتحان کنید-من در تلاش برای 20 سال” — و او نمی خواست “به پیاده روی به دور از هر فرصت است.” در نامه ای به ناروا امضا شده توسط دوربین و 40 دیگر سناتورهای دموکرات, Durbin خواست رئیس جمهور به end IF.

“ما باید اطمینان حاصل شود این جوان و با استعداد مهاجران را مجبور به توقف کار در زمانی که نیاز به خدمات خود را عمومی بیشتر شده است هرگز. و ما باید به آنها این شانس را سزاوار آنها برای تبدیل شدن به شهروندان آمریکایی,” سناتور نوشت.

اما برخی از جمهوریخواهان بودند خوشبین نیست.

“اصلاحات جامع مهاجرت هرگز کار کرده حداقل نه در زمان من بوده ام در اینجا” سناتور. John Cornyn R-تگزاس به خبرنگاران گفت: پنج شنبه. “بنابراین من فکر می کنم آنچه که ما باید انجام دهیم این است به شکل از چگونه به آن را در قطعات نیش اندازه و مقابله با آن تدریجی. من فکر می کنم اگر ما که در DACA موضوع-از آنجا که از طبیعت دلسوز از وضعیت اسفبار خود — من فکر می کنم ما باید یک فرصت بهتر.”

تشکر. کوین مک کارتی از کالیفرنیا رهبر اقلیت گفت که مخالفت با حکم دادگاه و “این فقط reemphasizes که مجلس نمایندگان و سنا نیاز به انجام کار خود را.”

IF در حال حاضر یخ زده

برای بیش از دو سال DACA برنامه شده است در اصل یخ زده — افرادی که تا به حال اعمال شده قبل از سپتامبر 2017 هنوز محافظت از اخراج و اجازه کار قانونی است. اما متقاضیان جدید به برنامه ممنوع شد در حالی که دادگاه تصمیم گرفت که آیا این برنامه می تواند ادامه.

پس از حکم پنج شنبه, متحدان رئیس جمهور خواست او را نمی دهد.

“DACA بود و استفاده غیر قانونی از اختیارات اجرایی از شروع. به وضوح غیر قانونی سیاست باید معکوس به منظور بازگرداندن حکومت قانون” گفت: رزماری جنکس مدیر روابط دولت برای NumbersUSA یک گروه است که فشار برای کاهش مهاجرت است.

“تصمیم دادگاه به نیاز دولت به پرش از طریق اضافی رویه hoops به فسخ غیر قانونی برنامه ای است که ایجاد شده بدون پریدن را از طریق همان کسانی که حلقه باعث می شود هیچ حس,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگفت که دولت او خواهد شماره یک نظم جدید فسخ DACA برنامه و هنوز معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد در ضمن. حامیان این برنامه خواست تهمت به رها کردن تلاش های خود را برای از بین بردن آن.

“رئیس جمهور تهمت باید چشم پوشی از هر گونه تلاش بیشتر برای باد کردن برنامه DACA قبل از انتخابات و کنگره باید دست به کار حق دور به طور دائم آدرس وضعیت IF گیرنده و گسترده تر Dreamer جمعیت گفت:” ترزا کاردینال قهوه ای, مدیر مهاجرت و مرزی سیاست در مرکز سیاست دو حزبی.

به جای رئیس جمهور به نظر می رسد به دنبال راهکار او استفاده می شود که دادگاه مسدود شده و تلاش های خود را برای اعمال ممنوعیت سفر در اوایل دولت او. پس از دو نسخه از بان کی مون رد شد دیوان عالی کشور تایید شده نسخه سوم که باقی مانده است در اثر.

هزاران نفر در برزخ

در بیانیه روز شنبه یک مقام ارشد در خدمات مهاجرت و شهروندی که اداره DACA برنامه تکرار تمایل خود را برای دیدن این برنامه به پایان.

“این واقعیت باقی می ماند که تحت IF صدها نفر از هزاران نفر از بیگانگان غیر قانونی همچنان باقی می ماند در کشور ما در نقض قوانین تصویب شده توسط کنگره و به دست گرفتن مشاغل آمریکایی ها نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه گفت:” جوزف Edlow معاون مدیر سیاست در آژانس.

در حال حاضر مهاجران هستند که بخشی از IF های خود را حفظ حمایت وجود دارد اما ده ها هزار نفر دیگر که می توانست ثبت نام اگر برنده نشده بود متوقف برنامه سه سال پیش.

مهاجرت موسسه سیاست های حزبی فکر می کنم تانک تخمین می زند که در مورد 66,000 مهاجران دیدار با شرط سنی 15 تا پیوستن به برنامه اما نشده است قادر به انجام این کار به این دلیل که دولت تنها شده است تجدید دو سال مجوز برای کسانی که در حال حاضر ثبت نام.

خدمات مهاجرت و شهروندی نیست نشانه های این که آیا آن را قبول هر گونه برنامه های کاربردی جدید. هنوز pro-DACA سازمان در حال تشویق کسانی که واجد شرایط برای فایل برای اولین بار برنامه های کاربردی.

اطلاعات اين مقاله ارائه شده توسط Michael D. برشی و امیلی کوکران از نیویورک تایمز; و توسط آسترید Galvan دب Riechmann لیزا Mascaro و Deepti Hajela از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>