حقیقت این است که یک ماده از دیدگاه و انتخاب

Category: وب وایر Comments: No comments

کن Ungerecht افزایش می دهد سوال در واقعیت چیزی به عنوان پیچیده به عنوان یک بالاتر بودن فرمانده حرکت جهان است. از لحظاتی که صرف ذهن انسان را نمی تواند درک به اتفاقاتی که منطقی ترین ترجیح می دهند را انتخاب کنید به چشم پوشی او دقت می رود آنها را به مطالعه در زیر میکروسکوپ ساخته شده از علم و ایمان است.
 
دنیا از مادی پدیده و فهیم باور “اصول الهی” مطالعه حقیقت است که جدا از یک ذهن به عنوان آن را فرو خود را در کلمات انقلابی مهم است. در آن مطالعه آن آمده است که صلح تنها می توان در پذیرش وجود قدرت الهی. چگونه می تواند تمامیت انسان همیشه بر این باورند که وجود دارد این است که واقعا عالی خدا که نگه می دارد که جهان را در دست خود را هنوز آشکار نیست خود را در راه است که می تواند به راحتی اعتبار?
 
کن برجسته همه پاسخ خود را در فکری کتاب های ساخته شده از وفادار, پیشنهادات, روش های علمی و راه حل های ریاضی. ماوراء الطبیعه است که با توجه به زندگی و دلایلی است که اثبات آن است که در این عرصه تا آنجا که از آن خارج شده است.
 
تلو تلو خوردن به این پیچیده آرایه تعریف حقیقت و مطمئن شوید که شما حق به دست آوردن چشم انداز به طور کامل درک کن Ungerecht را “اصول الهی.” از یک صفحه به بعد شما به چالش کشیده خواهد شد به درک چیزهایی که شما ممکن است پیدا کردن عاقلانه به اذعان اما همچنین شما می خواهد یاد بگیرند به قبول که انتخاب شده است هنوز و همیشه خواهد بود مال شما.
 
“اصول الهی”
نوشته شده توسط کن Ungerecht
منتشر شده توسط خود را آنلاین روزنامه
تاریخ انتشار: مارس 2019
شومیز: $9.95
کتاب: $3.99
وب سایت: kenungerecht.com/

درباره نویسنده:
کن Ungerecht صرف سی سال از عمر خود را به عنوان یک مهندس در زمینه ارتباطات الکترونیکی در Baltimore, Maryland. در طول راه او را به کشف خود واقعی شور شد تلاش برای ترکیب عشق خود را برای علم است که در حال توسعه یک درک بهتر از ماهیت واقعی روح انسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>