چرخان آسیب مورد بررسی در جنسبرو

Category: آرکانساس Comments: No comments

جنسبرو — گریم بل کردم کلمه شنبه که کارخانه خود را در آتش بود تا او با عجله در SUV خود را و دیدم آتش نشانان unfurling یک شلنگ.

لحظاتی بعد او متوجه بسیاری از Camfil شمالی خلیج ساختمان — که در آن تمام استیل-برش و جوش می گیرد-از دست رفته بود, مانند آن نابود شده بود در انفجار بمب.

نبود آتش و یا یک بمب که ویران هوا-فیلتر کارخانه. مقصر بود یک گردباد است که بسته بندی شده باد به 165 مایل در ساعت ساخته شده و حضور خود را شناخته شده در جنسبرو در حالی که غرب آرکانزاس, شهرستان مانند سایر نقاط کشور در برخورد با تلاطم شیوع ویروس.

“این فقط به شما نشان می دهد آنچه در طبیعت می تواند انجام دهد گفت:” انگلستان متولد بل که تا به حال قبل از هرگز زندگی را از طریق چرخان. “منظورم این است چگونه می توانید یک گردباد انجام این کار به یک کارخانه ؟ آن را مانند چیزی از یک فیلم. نه تنها این, اما آن اتفاق افتاده است در وسط یک بیماری همه گیر.”

گالری: عکس های هوایی از جنسبرو گردباد آسیب

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/330tornado/]

شنبه گردباد خرد ساختمان, ریز ممه آوار ریخته و آن را در نزدیکی یک باند در جنسبرو فرودگاه شهری. و آن را غرق خیلی بیشتر از یک واحد کارخانه. طوفان سختی در امان هر چیزی را با یک سقف بود که در راه خود را که آیا یک خرده فروش بزرگ و یا یک طبقه خانه با نمای سایدینگ وینیل.

احساس رهایی باقی مانده در مورد شهر روز دوشنبه به دلیل هیچ زندگی از دست داده بودند در طوفان است که ایجاد می شود بسیار زیاد صدمه به اموال.

در همه 22 نفر مجروح شدند از گردباد و حداقل 458 خانه های آسیب دیده از جمله 149 که اکثرا یا به طور کامل نابود شده گفت: Marvin روز شهرستان قاضی از شهرستان Craighead که جزئیات بیشتر تا به روز آمار از صلیب سرخ آمریکا در یک کنفرانس خبری جمعه در تالار شهر پس از دومین روز کامل پاکسازی.

شمال شرق آرکانزاس فصل از صلیب سرخ آمریکا تا به حال فقط در نظر سنجی 80 درصد از گزارش آسیب های بعد از ظهر دوشنبه پس از آن انتظار می رود به افزایش امروز بعد گفت.

22 صدمات آن نیست تهدید کننده زندگی و صفر و میر اعداد است که مقامات محلی باید نسبت به کسب و کار بسته شدن و اجتماعی فاصله در طول covid-19 شیوع. چند تن از کسانی که تحت تاثیر گردباد تکرار همان روحیه است.

هیچ کس مجروح شد که Camfil کارخانه نابود شد مثلا به این دلیل که کارکنان وجود ندارد, بل گفت. که نمی توانست مورد طول معمولی شنبه.

“ما می اید قطعا تا به حال تلفات آن را به حال شده است در یک روز عادی” بل گفت. آتش او اضافه کرد تبدیل به یک چاره اندیشی موقت است. آن بیرون آمدن از یک لوله گاز اما هیچ چیز در اطراف آن است که می تواند آتش بگیرد. این همه پاره پاره دور توسط گردباد, او گفت:. آتش نشان به کار گرفته شده در آن به راحتی.

خرده فروشان آمار

بازار در لاک پشت نهر و خرده فروشان در سراسر خیابان در امتداد شرق کوهستانی رانندگی نیز به طور مستقیم آمار EF3-دارای گردباد. یک EF5 گردباد است که بادها بیش از 200 مایل در ساعت است که قوی ترین.

Craighead County Sheriff مارتی بوید گفت: تقاطع ایست کوهستانی و گرگ قرمز چهار راه که در آن بازار واقع شده است که “بدون شک” یکی از شلوغ ترین نقاط شهر که دارای جمعیت بیش از 75 ، 000.

کسب و کار بسته و مردم در انتخاب به ماندن در خانه امان “بسیاری از زندگی,” او گفت:.

املاک خرده فروشی در امان نمی شد.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=iWqaWMyIwD0]

پاکسازی خدمه بودند در دست پنج شنبه از بین بردن باقی مانده و امنیتی واحد شد تماشای این فروشگاه ها که تا به حال کامل روبرو است. چند به طور کامل مواجه نگردند فروشگاه ها هنوز در حال خمیازه سوراخ که در آن پنجره ها و درهای شیشه ای قبلا بوده است.

در حالی که بسیاری از آنچه باقی مانده بود روی زمین پاکسازی شده بود و دور تن باقی مانده باقی مانده 48 ساعت پس از طوفان است.

عایق هنوز درهم در, درختان, شاخه های بزرگ پهن بود در بالای یک ایستگاه گاز تاج و twisted metal هنوز dangled در سراسر عرض است.

“ما گام های بزرگ در تمیز کردن,” بوید گفت. “با توجه به آب و هوای خوب ما بسیاری انجام شده امروز. ما در حال تلاش برای استفاده از هر اونس روز روشن به همه چیز انجام می شود.”

ستاره, حمل و نقل, یک جنسبرو مبتنی بر نفت تخلیه کسب و کار خود را به حال, حسابداری دفتر نابود شده توسط tornado. سه کارمند شد در داخل ساختمان دیگری در ایست هایلند اموال صاحب Al Heringer گفت: از جمله یکی غیر فعال مردی بود که در یک صندلی چرخدار.

Heringer گفت او شروع به رانندگی به سمت کسب و کار پس از او شنیده ام که یک گردباد در حال پاره پاره از طریق این منطقه است. در حالی که در مسیر او یک تماس از یکی از کارکنان خود را که به او گفتم “جلو ساختمان از بین رفته است!”

Heringer گفت: او می ترسید بدترین اما احساس آرامش زمانی که او وارد رغم دیدن حدود 20 درصد از ساختمان متعلق به او هنوز ایستاده است.

“خداوند خوب و پر برکت ما,” او گفت: در حالی که خدمه بود رفتن را از طریق باقی مانده برای دیدن آنچه که می تواند نجات داد. “ما دوباره عملیاتی شود به زودی این است که مرد در بالا.”

برت بارت بود یکی از کارکنان بسیاری از Marck صنایع بازیافت شرکت که به نام ایست هایلند محل به حذف برخی از فلزات باقی مانده است. او گفت: 18 سال مشغول به کار بود در داخل در نزدیکی سالاد مرغ جوجه رستوران که گردباد لمس کردن. آن را پرت او فیات به ساختمان دیگری جای خود غلت بزنید آن را مانند یک سافتبال.

او و همکاران او فرار و مخفی داخل حمام تا زمانی که طوفان به تصویب رسید. بارت گفت: این یک تجربه ترسناک برای دخترش و یکی که می توانست بدتر برای بسیاری از مردم در حال گسترش covid-19 ویروس محدود نمی شود رستوران ها به منظقه و تحویل-تنها وضعیت.

“او هنوز هم کمی متزلزل بود و بسیاری از ما” بارت گفت. “این معجزه است که هر کس رفت از آن را OK.”

کسب و کار به عنوان معمول

آخرالزمانی صحنه در Camfil چیزی بود که بل هرگز تصور او تا کنون شاهد. گردباد نیست یک تهدید در انگلستان که در آن او است و از زندگی بیشتر عمر خود را. بل یک معاون رئیس جمهور از سوئد-بر اساس هوا-فیلتر تولید کننده. او مسئول جنسبرو تسهیلات و نظارت همه شرکت عملیات در شمال و جنوب امریکا. Camfil تولید $75 میلیون ارزش هوا-تجهیزات تصفیه آب و تصفیه در هر سال است.

این شرکت تا به حال برای رسیدگی s

lowed تحویل همه در حالی که داشتن کارکنان از خانه کار می کنند. در حال حاضر این شرکت در حال رفتن به مجبور به مقابله با موقت حرکت و همچنین به عنوان یک بازسازی از آن جنسبرو تسهیلات, او گفت:.

این شرکت در حال حاضر به دنبال ساخت یک مرکز جدید به صورت محلی. گردباد ممکن است “سرعت بخشیدن به طرح” بل گفت.

“ما خوش شانس” او ادامه داد. “ما اولویت شماره 1 مردم است نه پول.”

آسیب در جنسبرو نمی تواند از اخلال در کنار دولت.

در وجود هر دو این ویروس شیوع و گردباد امروز در منطقه 53 خانه رواناب بین دکتر کول پک و دریاچه شهر شهردار جان میلیگان را جلو رفتن به عنوان برنامه ریزی شده گفت: Craighead County Clerk Kade هالیدی.

او گفت: مقامات محلی در حال حاضر به حال مشورت با دولت های انتخاباتی و تصمیم گیری ساخته شده بود به “تحکیم” حوزه و دو رای گیری ، تصمیم بر آن شد پس از آن که “ما هنوز در طرف مقابل از این بیماری همه گیر” تا انتخابات نیاز به اتفاق می افتد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است هالیدی گفت. گردباد تغییر نکرد که.

این یک مثال دیگر از کسب و کار به طور معمول در جنسبرو با وجود شرایطی که دارد به عنوان پیش بینی نشده به آنها دشوار است گفت: شهردار هارولد پرین که خطاب به رسانه ها در کنار روز دوشنبه.

در میان کسانی که خانه هایشان آسیب دیده دوشنبه شد سه آتش نشان. پرین با اشاره به این که “ما خانواده زده شد و همچنین دیگران” و که سطح کمک از مناطق همجوار و افزایش فعالیت های داوطلبانه در پی طوفان شده اند “کاملا باور نکردنی است.”

روز تصریح کرد شهردار پیام.

“ما مراقبت از خود ما,” او گفت:. “این که فقط ما هستند. … [این] رفتن به ما را فلج. این نیست که ما هستیم. ما آن را کردم.”

یک منطقه مسکونی ویران گردباد دیده می شود دوشنبه در جنسبرو. (Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe) “>
عکس از توماس Metthe
یک منطقه مسکونی ویران گردباد دیده می شود دوشنبه در جنسبرو. (Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)

اتحادیه اقیانوس آرام خدمه کار دوشنبه در محل که در آن گردباد زدم قطار آن را به عنوان ساخته شده راه خود را از طریق جنسبرو. (Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe) “>
عکس از توماس Metthe
اتحادیه اقیانوس آرام خدمه کار دوشنبه در محل که در آن گردباد زدم قطار آن را به عنوان ساخته شده راه خود را از طریق جنسبرو. (Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)

مترو در 03/31/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>