حیوانات دو مرگ در اسمیتسونیان, زیست شناسی حفاظت, موسسه

Category: وب وایر Comments: No comments

مراقبت از حیوانات کارکنان در اسمیتسونیان, زیست شناسی حفاظت موسسه (SCBI) در ماتم از دست دادن دو گونه های نادر—یک یوزپلنگ و یک Eld آهویی. 10-year-old یوزپلنگ به یک زن به نام Miti بود انسانی معدوم برای نارسایی کلیوی. Hoofstock پاسداران کشف Rhudy 4-ماه-پیر Eld آهویی مرحوم در محوطه خود او پس از فرار به یک مانع و شکست خود را گردن.

Miti وارد SCBI در سال 2013 از لبه های فسیلی حیات وحش در مرکز تگزاس است. در SCBI, Miti کمک 11 بازمانده توله—یک اتفاق بسیار نادر است—به گونه بقا است. او به هنگام تولد به شش توله Nov. 12, 2013 و پنج توله 28 مارس 2017 پاسداران توصیف Miti به عنوان مادر استثنایی. دو لیتر مهم هستند زیرا آنها مشخص نسل دوم از یوزپلنگ دنیا در SCBI گسترش شاخه های پرورش تسهیلات یوزپلنگ درخت خانواده. SCBI به 26 یوزپلنگ—14 نفر مرد و 12 نفر. این بخشی از یوزپلنگ پرورش مرکز ائتلاف—یک گروه از 10 یوزپلنگ مراکز پرورش سراسر ایالات متحده که با هدف ایجاد و حفظ پایدار آمریکای شمالی یوزپلنگ جمعیت.

Miti شروع به نشان دادن نشانه هایی از بیماری Feb. 26. نگهبانان متوجه شده است که او نمی خوردن همه از او به طور منظم در رژیم غذایی سیگنالینگ کاهش اشتها. در مارس 7, Miti نشان داد که تا حد زیادی کاهش اشتها و بی حال بود. چرا که او به سرعت در حال کاهش بیماری و عدم پاسخ به درمان و مراقبت و تست های آزمایشگاهی است که پشتیبانی از نارسایی کلیه دامپزشکان و پاسداران انتخاب شد به انسانی euthanize Miti. کامل کالبد گشايی گزارش که می تواند به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد علت زمینه ای از نارسایی کلیه است که انتظار می رود در هفته های آینده. متوسط امید به زندگی برای یک یوزپلنگ در انسان مراقبت از 8 تا 12 سال است. یوزپلنگ طول عمر در طبیعت است 6 تا 8 سال است.

یوزپلنگ زندگی می کنند جدا شده جمعیت بیشتر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. بسیاری از پایگاه های خود را در شرق و جنوب آفریقا پارک. با توجه به انسان, جنگ, شکار و زیستگاه و شکار-پایه از دست دادن وجود دارد تنها حدود 7,500 10,000 یوزپلنگ در سمت چپ وحشی. اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت در نظر یوزپلنگ در معرض انقراض است.

Rhudy متولد شد Oct. 28 سال 2019 در SCBI. اولیه کالبد گشايی گزارش نشان داد شواهد از گردن شکستگی که نشان می دهد که چیزی ممکن است spooked Rhudy و باعث شد او را برای اجرا به محوطه را مانع. حداکثر ثبت عمر یک مرد Eld آهویی در انسان مراقبت بود 16 سال است. زنان زندگی می کنند تا 20 سال در انسان مراقبت از. Eld آهویی را طول عمر در طبیعت ناشناخته است.

SCBI به نه مرد و 17 زن Eld آهویی. دانشمندان در حال تحصیل خود را تولید و ایجاد خود حفظ جمعیت در مراقبت های انسان با کمک حیوانات پاسداران. SCBI یکی از سه نهاد در شمال امریکا معتبر توسط انجمن باغ وحش ها و آکواریوم پرورش و اصلاح نژاد گونه های در معرض خطر. در این بخش حدود 1500 حیوانات باقی مانده در حال شکار خود را پنهان و چشمگیر شاخ و مرتع, زیستگاه در جنوب شرقی آسیا است و به شدت تکه تکه. به عنوان یک نتیجه, آنها در خطر از همخونی و از دست دادن تنوع ژنتیکی—ساخت يک جمعيت سالم در انسان مراقبت های مهم برای گونه های بقا است.

که مقر آن در فرانت رویال, ویرجینیا, SCBI تسهیل و ترویج دامپزشکی و تحقیقات باروری و همچنین حفاظت از محیط زیست برنامه های مستقر در مقابل سلطنتی به موزه ملی باغ وحش و در زمینه تحقیقات ایستگاه و سایت های آموزشی در سراسر جهان است. آن دانشمندان در حال رهبران در استفاده از پیشرفته پزشکی روش از جمله فن آوری کمک باروری و ژرم پلاسم انجماد, برای افزایش جمعیت و تنوع ژنتیکی گونه های در معرض خطر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>