دو REITs نمی تواند ملاقات و تماس حاشیه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد Invesco وام مسکن سرمایه قادر به پاسخگویی به تماس حاشیه از وام دهندگان آخرین نشانه ای از ناراحتی در املاک و مستغلات تجاری جهان با سرعت در حال تخلیه ساختمان.

تماس حاشیه برگزار هنگامی که وثیقه مورد استفاده قرار گیرد برای تضمین وام قطره در ارزش و بانک خواستار پول بیشتر. اگر وام گیرنده نمی تواند در دیدار با تماس انحلال می تواند به مرحله بعدی بروید.

در روز سه شنبه آتلانتا-بر اساس Invesco وام مسکن گفت: آن را به حال شده است قادر به برآورده تماس حاشیه بعد از ظهر دیروز و خواهد بود قادر به انجام این کار در آینده با توجه به شیوع کروناویروس.

“این شرکت نمی تواند پیش بینی کند که آیا آن تامین مالی پیمانکاران را وارد کنید به تحمل توافق گفت:” Invesco وام مسکن است که سرمایه گذاری در مسکن برای دفاتر خرده فروشان و هتل ها.

نیویورک-بر اساس AG وام مسکن سرمایه گذاری اعتماد دیر شده بود حل و فصل margin call جمعه گذشته و قادر خواهد بود برای دیدار آینده حاشیه, تماس, شرکت فاش دیروز.


در اوایل این هفته سرمایه گذار املاک و مستغلات تام باراک هشدار داد “اثر دومینو” از حاشیه و تماس ها و پیش فرض roiling تجاری املاک و مستغلات به عنوان هتل ها و قمار خانه ها و برج های اداری در حال خالی.

فدرال رزرو ارائه کرده است به خیس خوردن تا کسب و کار کوچک وام شرکت ها و اوراق قرضه شهرداری ها و انواع دیگر بدهی به بانک ها باقی می ماند حلال. آن را گرفته هر مرحله حداقل تا کنون به خرید رهن تجاری یا مرتبط با اوراق بهادار. انجام این کار می تواند دشوار سیاسی و نه فقط به خاطر اینکه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی قرار گرفتن در معرض به املاک و مستغلات.

“اگر شما نجات تجاری املاک و مستغلات است که مانند توزیع پول به طور مستقیم به شرکت هایی مانند استون” گفت: یک تحلیلگر وال استریت با اشاره به غول سرمایه گذاری در سهام خصوصی و شرکت املاک و مستغلات مالک.

REITs مانند Invesco وام مسکن و AG محبوب با سرمایه گذاران فردی که خود را سنگین سود سهام. زمانی که سود سهام در REITs به نام به سوال سهام خود مخزن. Invesco وام سهام از دست داده و بیش از نیمی از ارزش خود را امروز.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>