دو دور از طوفان قوی انتظار می رود در دولت; ‘بدترین است,’ پیش بینی می گویند

Category: آرکانساس Comments: No comments

پیش بینی هشدار می دهند حداقل دو دور از آب و هوایی شدید برای آرکانزاس روز یکشنبه آوردن شانس برای گردباد مخرب باد و تگرگ های بزرگ.

دور اول این است که انتظار می رود به حرکت به دولت از تگزاس در اوایل بعد از ظهر با طوفان شدید علاقه ترین در جنوب و شرق استان ها, با توجه به خدمات ملی آب و هوا جلسه. دور دوم را به نفع غربی و مرکزی بخش از آرکانزاس اواخر بعد از ظهر و اوایل شب است.

گفت: پیش بینی اولیه تهدیدات آورده با هر آب و هوایی شدید در یکشنبه, گردباد, تگرگ های بزرگ و مخرب باد.

باران پیش بینی شده است در کنار این طوفان با بارش به طور متوسط تا یک اینچ و نیم با برخی از مناطق به همان اندازه به عنوان دو اینچ از بارش باران. موضعی فلش سیل ممکن است با توجه به آژانس.

پیش بینی انتظار باران برای پایان امشب هر چند بادهای قوی را توسعه در سراسر بسیاری از آرکانزاس’ شمالی شرقی و نیمه.

از آب و هوا خدمات صادر شدید رعد و برق هشدار برای بخش هایی از جنوب شرقی آرکانزاس که تمام شده در 7:45 صبح و اعلام کرد چند قابل توجهی مشاوره های آب و هوا. هیچ آسیب شدید گزارش شده بود در این دولت توسط آژانس طوفان مرکز پیش بینی که از 9:15 a. m., با این حال.

“متاسفانه بدترین و در عین حال آمده است” آژانس نوشت.

علاوه بر این پیش بینی گفت: زیر متوسط درجه حرارت در حال انتظار برای شروع این هفته و برای چند روز گذشته. در حالی که خدمات آب و هوا پیش بینی گسترده ای از یخ بر روی کوه اوزارک صبح روز چهارشنبه فراست خواهد بود که ممکن است در بخش هایی از شمال و مرکز آرکانزاس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>