دو نوجوان صدمه دیده در جداگانه Little Rock, تیراندازی, پلیس می گویند

Category: آرکانساس Comments: No comments

لیتل راک پلیس در ارتباط اند از روز دوشنبه تیراندازی از دو نوجوان در منطقه آشر خیابان و سرهنگ گلن جاده ها است.

محققان برای اولین بار مواجه می شوند پاتریک مارتین, 19, از شروود در چی St. Vincent مرکز پزشکی که در آن او به آنها گفت که او تا به حال شده است در پا هدف گلوله پس از برخورد با سه غریبه در یک شورلت تاهو با توجه به گزارش پلیس.

مارتین گفت که او می خواهم انجام شده است حیاط کار در آشر با پسر عموی خود و آنها تا به حال تصمیم به راه رفتن به مایک مواد غذایی در نزدیکی افرا تقاطع خیابان این گزارش گفت:.

این SUV با سه مرد داخل کشیده تا در کنار آنها و جلو-صندلی مسافر نورد پایین پنجره را به آنها نشان داد یک عکس از یکی دیگر از مرد و پرسید که آیا آنها می دانستند که او مارتین بنا به گزارش پلیس گفت. عقب-صندلی های مسافری گفت: آنها می دانستند که مارتین “زد با” فرد در عکس و به او بگویید که آنها را به “او.”

مارتین گفت که او و پسر عموی خود را تکذیب کرد دانستن فرد و سپس شروع به راه رفتن دور. او به پلیس گفت که او شنیده ام یک صدا مانند یک تفنگ دشوار به دنبال سه عکس که یکی از آنها او را زده در پای چپ. مارتین گفت: پسر عموی خود را در حالی که او قادر به پایین کشیدن پرچم یک ماشین و با ماشین به بیمارستان است.

محققان بعد از ملاقات دوم گلوله قربانی ناشناس در این گزارش در باپتیست بهداشت و درمان مرکز پزشکی که 17 ساله بود که برای درمان زخم گلوله در پای راست خود را.

نوجوان پلیس گفت که او می خواهم فقط راه می رفت از الکساندر آپارتمان 6310 سرهنگ گلن جاده که در آن او شده است می خواهم از دیدن پسر عموی خود را زمانی که او شنیده ام سه شلیک شد. او گفت که او زد به نزدیکی Kroger و به نام پدر خود که او را به بیمارستان است.

محققان سه صرف پوسته پوسته در ورودی آپارتمان, گزارش متحده است. هیچ مظنون شده بود نام و بازداشت شده بود و در آن زمان از این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>