دو wildflowers و گرمسیری تاک

Category: آرکانساس Comments: No comments

رمز و راز گیاهان برای هفته 8 ژوئن 2020

ایستاده سرو – Ipomopsis rubra

فوق العاده دوسالانه wildflower در فلوکس خانواده است. فصل اول آن شروع می شود با یک کم رشد روزت از شاخ و برگ

و فصل دوم آن soars به سمت بالا با قد بلند و خوشه از قرمز-نارنجی شکوفه که از بالا باز و پیشرفت رو به پایین.

سپس این مجموعه دانه و می میرد اما خود بکارد بنابراین شما باید آن را به آینده را برای سال. شما می توانید deadhead اول ساقه و شکوفه دیگری دریافت کنید اگر شما تا تمایل.

سپس اجازه دهید که یک مجموعه دانه. اگر شما شروع به برخی از در بهار آن را نمی ممکن است شکوفه تا سال بعد اما سقوط کاشت دانه می تواند به شما گل تابستان است. اما کاشت برخی از دانه دو سال اجرا خواهد شد اطمینان از شکوفه هر سال است. Hummingbirds و زنبور عسل این گیاه است. آن گل های زیبایی در, دوستان من باغ در Paron آرکانزاس زمانی که من آنجا بودم چیدن تمشک.

سفید استبرق – Asclepias variegata

سفید گل استبرق نیز معمولا به نام باسترک اروپایی استبرق. در حالی که بسیاری از ما آشنا هستند با رنگ نارنجی روشن پروانه علف های هرز گیاه

در واقع وجود دارد بسیار متنوع تعداد استبرق گیاهانی که به خوبی در باغ ما. این تنوع تمایل به انجام بهتر در لبه از جنگل که در آن می توانید کمی سایه بعد از ظهر. آن را یک شیری شیره نشان دهنده ترین milkweeds (نارنجی پروانه علف هرز است که تنها گونه های بدون شیری sap). شکوفه در حال سفید خالص در خارج متمایل به رنگ ارغوانی با مراکز.

Variegata با نام مخفف بی رنگ شکوفه نمی متنوع شاخ و برگ. در حالی که پادشاهان ممکن است این یکی از آن است که یک منبع غذایی مهم برای پادشاهان بر خلاف برخی از دیگران است, اما آن را بسیار محبوب است با سایر پروانه ها و زنبورها. پس از گل milkweeds شکل یک قایق رانی-شکل دانه در غلاف. اجازه دهید آنها را برای دریافت دانه برای بیشتر گیاهان.

صورتی Trumpet vine – Podranea ricasoliana

گرمسیری تاک بومی آفریقای جنوبی در bignoniacea خانواده مربوط به بومی ما ترومپت creeper

و کراس تاک.

آن است که معمولا به فروش می رسد برای ما باغ و نه آن است که دارای زمستان هاردی در آرکانزاس اما ممکن است دوباره از ریشه سیستم اگر از آن محافظت شده است. من را دیده اند منطقه 9 به عنوان شمالی آن طیف وسیعی از سرسختی اما یک منبع می گوید که هاردی به 10 درجه است. آن است که متحمل به خشکی و استفاده گسترده در فلوریدا. آن شروع می شود گل در پاییز و (که در آن هاردی) خواهد بلوم از طریق زمستان و بهار است. من این عکس را در ماه فوریه در کاستاریکا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>