دو شاهد در تحقیق گفت: به ترک پست

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه سرنگون دو مقامات دولتی که علیه او شهادت خود را در طول جلسات استیضاح.

ابتدا خبر آمد که تهمت برداشته سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman امنیت ملی و دستیار که نقشی محوری در دموکراتها استیضاح مورد. او همراهی خارج از کاخ سفید پیچیده جمعه با توجه به وکیل خود گفت که او می خواست به ترک در اقدامی تلافی جویانه برای “گفتن حقیقت است.”

“حق هزینه داد. سرهنگ الکساندر Vindman کار خود را حرفه ای و حفظ حریم خصوصی خود,” David ماشین کار یک وکیل برای Vindman در بیانیه ای گفت:.

ارتش در بیانیه ای گفت که Vindman و دو برادر سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman که او نیز خواسته شد به ترک شغل خود به عنوان یک کاخ سفید وکیل در جمعه شده بود reassigned به ارتش.

هر دو برادر که تورهای در کاخ سفید برنامه ریزی شده بود به تا آخرین تیر خود را حفظ کنید صفوف ارتش و در حال حاضر بازگشت به خدمت ، الکساندر Vindman بود که انتظار این حرکت و آغاز شده بود از بین بردن وسایل شخصی گفته شد او را به پنتاگون قبل از حرکت ملی به دانشکده جنگ در ماه جولای به عنوان اصل برنامه ریزی شده با توجه به یک فرد نزدیک به این وضعیت است. یوگنی Vindman که می رود توسط یوجین گفته شد او را گزارش به دفتر ژنرال ارتش وکیل.

بعد آمد کلمه ای که گوردون Sondland تهمت سفیر اتحادیه اروپا نیز بود.

گالری: استیضاح شاهد Vindman اخراج

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/28vindman/]

“من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا” Sondland در بیانیه ای گفت.

Sondland شاهد در مجلس استیضاح پرس و جو گفتن محققان که “هر کس در حلقه” در مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به مطبوعات اوکراین برای سیاسی متهم تحقیقات. او گفت: قانونگذاران چگونه او آمد به درک که وجود دارد “در عوض” اتصال مورد نظر کاخ سفید دیدار اوکراین و رهبر آن اعلام کرد که این کشور خواهد انجام تحقیقات به رئیس جمهور می خواست. او گفت: کسانی که خود را از مفروضات و هیچ دستور مستقیم از رئیس جمهور.

“من سپاسگزار به رئیس جمهور تهمت داشتن به من این فرصت را برای خدمت به کار [مایک] Pompeo خود را برای پشتیبانی سازگار و استثنایی و حرفه ای اختصاص داده شده در ایالات متحده ماموریت به اتحادیه اروپا” Sondland اضافه شده در این بیانیه است.

الکساندر Vindman وکیل صادر شده یک صفحه بیانیه ای که متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از گرفتن انتقام از مشتری خود را.

“او آنچه هر عضو ما نظامی است که متهم به انجام هر روز: او به پیروی از دستورات او اطاعت سوگند خود را و او در خدمت کشور خود حتی در هنگام انجام این کار بود مملو از خطر و شخصی خطر” Pressman گفت. “و برای آن که مرد قدرتمند ترین در جهان — رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست — تصمیم به انتقام دقیق.”

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید” David ماشین کار وکیل در بیانیه ای گفت:. “سرهنگ سرهنگ Vindman خواسته شده بود به ترک برای گفتن حقیقت. افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند است.”

کاخ سفید پاسخ نمی دهند به Pressman اتهام.

“ما نمی دیدگاهها برای پرسنل امور” گفت: جان Ullyot سخنگوی شورای امنیت ملی به سیاست خارجی بازو کاخ سفید که در آن Vindman شد یک کارشناس در اوکراین است.

Vindman وضعیت شده بود نامشخص از او شهادت داد که او فکر نمی کنم آن را “مناسب” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به “خواست که یک دولت خارجی بررسی” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر خود را با تماس با شرکت انرژی Burisma در اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او خوشحال بود نه با او.

“شما فکر می کنم من قرار بود با او؟” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جنوب چمن کاخ سفید. “من نه. … آنها در حال رفتن به آن تصمیم گیری.”

Vindman a 20-year ارتش کهنه به تن لباس خود را پر از مدال از جمله قلب بنفش زمانی که او به نظر می رسد در اواخر سال گذشته برای یک سخنرانی تلویزیونی جلسه استیضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان پرسش های مطرح شده در مورد مهاجر و وفاداری به ایالات متحده — پدر و مادر خود فرار اتحاد جماهیر شوروی زمانی که او یک کودک بود-و اشاره کرد که او دریافت کرده بود را ارائه می دهد به کار برای دولت اوکراین ارائه می دهد Vindman گفت که او به سرعت رد کرد.

“من یک آمریکایی” او یقین اظهار داشت.

واکنش های متفاوت

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان تشویق Vindman را برداشت در حالی که دموکرات ها بودند مبهوت.

“کاخ سفید در حال اجرا است دو نفر برای یک ویژه امروز در دولت leakers,” Rep. پل Gosar R-Ariz., در توییتر نوشت.

یک حساب توییتر مورد استفاده توسط رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین TrumpWarRoom ادعا Vindman به بیرون درز اطلاعات به خلاف کاران که شکایت در مورد تهمت تماس مشتعل تحقیقات و “تبانی با حزب دموکرات برای شروع حزبی استیضاح کودتا.”

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی رسمی تیم موریسون شهادت داد که دیگران تا به حال ارائه شده نگرانی هایی است که Vindman ممکن است به بیرون درز چیزی. Vindman در خود کنگره شهادت محروم نشت هر گونه اطلاعات.

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر گفت: شلیک شد و مثال دیگر چگونه “کاخ سفید اجرا می شود به دور از حقیقت است.”

“سرهنگ سرهنگ Vindman زندگی می کردند تا به سوگند خود را به محافظت و دفاع از قانون اساسی ما” شومر در بیانیه ای گفت. “این اقدام نشانه ای از قدرت است. این فقط نشان می دهد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ضعف است.”

شومر گفت که پنتاگون به او اطمینان کرده بود که خبرچین “مانند LTC Vindman” محافظت می شود. “هر گونه اقدامات تلافی جویانه در برابر او و یا دیگران که آمد به جلو برای گفتن حقیقت در اشتباه هستند و باید دیده می شود برای چه هستند: یک فرمت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پوشش” او در توییتر نوشت.

سخنران نانسی پلوسی که هماهنگ خانه استیضاح گفت که او “حیرت زده” به شنیدن این که Vindman خواهد بود تحت فشار قرار دادند از کاخ سفید است. “این چنین شرم آور است,” او گفت. “آنچه که یک فرد وطن پرست. این بیش از حد می رود.”

هیلاری کلینتون در سال 2016 دموکرات نامزد ریاست جمهوری از دست داده است که به ناروا به یاد می آورد که چگونه Vindman گفت: در شهادت قبل از خانه استیضاح پنل که او اطمینان او نگران است که او خواهد بود “خوب برای گفتن حقیقت است.”

“این وحشتناک است که این دولت ممکن است او را به اشتباه” کلینتون گفت: در یک صدای جیر جیر.

حداقل یک جمهوریخواه پیوست و اعتراض. سناتور. سوزان کالینز از مین گفت: شهود باید برای دادن خانه مورد نیاز شهادت. “بدیهی است که من هستم و نه به نفع هر نوع مجازات در برابر هر کسی که جلو آمد با شواهد” او گفت: در مین با توجه به پورتلند پرس هرالد.

وزیر دفاع علامت Esper خواسته شد آنچه که پنتاگون را به اطمینان حاصل شود که Vindman چهره بدون مجازات. “ما محافظت از تمام خدمات ما عضو از قصاص و یا هر چیزی شبیه به آن” Esper گفت. “ما در حال حاضر خطاب که در سیاست و وسایل دیگر.”

Pressman گفت Vindman بود در میان یک تعداد انگشت شماری از مردان و زنانی که شجاعانه “قرار دادن ایمان خود را در کشور جلوتر از ترس” اما “پرداخت قیمت.”

‘رابطه’

با استیضاح بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن است که بحث که آیا به تغییرات اضافی در کاخ سفید کارکنان. برخی از مشاوران او هستند که او را تشویق به بخش راه با اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney; کسانی که مشاوران باید اشاره انگشت در Mulvaney برای نقش خود در یخ امنیتی کمک به اوکراین است که راه را برای استیضاح پرس و جو در خانه. Mulvaney بود دستور به توقف کمک های مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به چند مقامات دولت.

دیگر مشاوران در حال گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن است که او باید صبر کنید برای ایجاد تغییرات عمده تا بعد از انتخابات. برخی از مشاوران امیدوارم که Rep. علامت مراتع R-N. C. که بازنشستگی را از پیوستن به کاخ سفید به عنوان مشاور ارشد هر چند نه به عنوان رئیس ستاد. مراتع سفر جمعه با مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی یکی به کارولینای شمالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مناقشه حدس و گمان است که Mulvaney خواهد بود تحت فشار قرار دادند در حمایت از مراتع. “من رابطه خوبی با میک” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت:. “من رابطه خوبی با علامت. و این غلط است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Deb Riechmann بور طولانی نانسی Benac, Zeke Miller, Eric تاکر و باب برنز از آسوشیتد پرس; توسط جان Harney خبری بلومبرگ; و توسط پیتر بیکر, مگی Haberman و دنی حکیم از نیویورک تایمز.

الکساندر Vindman”>
عکس AP
الکساندر Vindman

گوردون Sondland “>
عکس AP
گوردون Sondland

یک بخش در 02/08/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید