تایلر Oberheu کتاب در زندگی با تورت نمایش داده می شود در سال 2020 لندن نمایشگاه کتاب عنوان جدید ویترین

Category: وب وایر Comments: No comments

کتاب “Twist and Shout: بی دست و پا زندگی با تورت” (سبز پیچک; 2015) توسط تایلر Oberheu شده است دور در های مختلف نمایشگاه کتاب در ایالات متحده و در سراسر جهان است. این زمان از آن خواهد شد به نمایش گذاشته شده در سال 2020 لندن نمایشگاه کتاب (LBF) جدید عنوان ویترین در مارس 10-12, 2020 در المپیا لندن غرب کنزینگتون لندن, انگلستان است.
 
این LBF است چاپ و نشر کتاب نمایشگاه که جذب بیش از 25 ، 000 شرکت کنندگان از بیش از 135 کشور به عنوان 1,000+ غرفه داران از 60 کشور در سراسر جهان است. یکی از پیش بینی ترین بخش در LBF جدید عنوان ویترین #1 محل برای معرفی عناوین جدید به شرکت کنندگان. عنوان جدید ویترین فراهم می کند نویسندگان و ناشران با یک محل در طبقه نشان می دهد که در آن خود را به عنوان در دسترس حقوق را می توان توسط ناشران عوامل توزیع کنندگان و خوانندگان.
 
Oberheu کتاب “Twist and Shout: بی دست و پا زندگی با تورت” به نمایش گذاشته خواهد شد توسط ReadersMagnet در سال 2020 لندن نمایشگاه کتاب عنوان جدید ویترین.
 
این کتاب مجموعه ای از مقالات است که توصیف نویسنده از تجربیات با تورت خود را از طریق درمان های تشخیص داروها و فلسفه است. او همچنین در مصاحبه سه نفر را که نیز تا به حال تورت برای کتاب خود که هدف این است که برای آموزش خوانندگان با بسیاری از واریانس از اختلال عصبی است که توسط حرکات تکراری و یا ناخواسته برای تلفن های موبایل (تیک) است که نمی توان به راحتی کنترل می شود.
 
“من باور دارم که اگر هر کس می تواند درک آنچه یک فرد را تجربه است که همه ما می شود در یک مکانی بهتر” گفت: Oberheu. “هر کس یک تجربه متفاوت و یک مسیر متفاوت در این عجیب و غریب, پیچ خورده, واقعیت است که ما در زندگی می کنند.”
 
نوشتن “Twist and Shout: بی دست و پا زندگی با تورت” بیش از فقط ارائه Oberheu مهلت از تورت; چاپ و نشر آن را فراهم می کند با یک پلت فرم برای گسترش آگاهی و همراهان خود را صدا. و در حالی که نویسنده توضیح می دهد که واقعیت زندگی با اختلال او را کمک به مردم برای به دست آوردن خود, دفاع, مهارت.
 
سفارش این کتاب در آمازون و Barnes & Noble.
 
Twist and Shout: بی دست و پا زندگی با تورت
نوشته شده توسط: Tyler Oberheu
منتشر شده توسط: سبز پیچک
تاریخ انتشار: November 30, 2015
شومیز قیمت: $12.99
 
درباره نویسنده
 
فارغ التحصیل از دانشگاه با مدرک کارشناسی در نوشتن خلاق است. به دنبال اطلاع رسانی و سرگرمی هر کسی با ایده های عجیب و غریب که از من غیر منتظره ای بزرگ سر.
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>