Tyson Foods می گوید 2 مرده پس از شیوع ویروس در آیووا گیاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

DES MOINES, آیووا — دو نفر از کارکنان کشته شده اند پس از شیوع کروناویروس است که بیمار نمرات Tyson Foods کارگران در گوشت خوک گیاه در جنوب شرقی آیووا شرکت گفت.

مرگ کارگران در تایسون گیاه در کلمبوس تقاطع اول شناخته می شود مربوط به شیوع در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در آیووا.

این شرکت اعلام کرد که آن را “عمیقا غمگین از دست دادن دو اعضای تیم” و خانواده خود را در آن افکار و نماز است.

این کارخانه شده است idled از آوریل 6, زمانی که تایسون اعلام کرد که بیش از دو دوجین کارگران آلوده شدند. این شرکت روز دوشنبه گفت که آن را ادامه خواهد داد این کارخانه را تعلیق این هفته پس از بیشتر کارگران آزمایش مثبت است.

لوییزا شهرستان یک منطقه روستایی از 11,000 ساکنان چهارشنبه اعلام کرد که تایسون کارگران به حساب 148 166 coronavirus موارد در این شهرستان است. آیووا وزارت بهداشت سخنگوی قبلا قرار داده و تعداد تایسون کارگران آلوده در 166.

رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز گفت: آزمایش گیاه 1,400 کارگران بود و در ادامه این هفته است. دولت با ارسال سریع-دستگاه تست به شهرستان و به اندازه کافی مواد برای تست 900 بیشتر کارکنان و دیگران با آنها تماس داشتند, او گفت:.

هدف این است که برای درک دامنه شیوع به عنوان تایسون با این نسخهها کار برای بازگشایی این کارخانه در اوایل هفته آینده رینولدز گفت.

فرماندار گفت: او مشغول به کار بود با مقامات فدرال و رهبران کسب و کار اضافی برای جلوگیری از شیوع بیماری در آیووا گیاهان پردازش.

آیووا حق بیمه گوشت گیاه در تاما نیز به حالت تعلیق تولید در این هفته پس از چند آن 850 کارگران آزمایش مثبت است.

رینولدز گفت که او خواستار شد رهبران 18 عمده گیاهان مواد غذایی را چگونه ارزیابی همه گیر مؤثر است محل کار خود را و چگونه به دولت کمک می کند.

او نیز تا به حال یک تماس برنامه ریزی شده با ایالات متحده کشاورزی منشی سانی پردو و پژوهنده با مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری “برای دیدن اگر آنها می تواند برخی از کمک.”

رینولدز گفت که او می خواست برای کمک به شناسایی گیاهان آلوده کارکنان “قبل از آن شروع می شود به قابل توجهی تبدیل شده و واقعا مشکل ساز برای تسهیلات به نگه دارید تا و در حال اجرا است.” او اشاره کرد که این گیاهان نشان دهنده بخش مهمی از مواد غذایی کشور از عرضه است.

“ما در حال انجام همه از بالا به مطمئن شوید که ما می تواند همچنان به محافظت از تمام کارکنان خود اما همچنین مطمئن شوید که ما می توانیم حفاظت از این مهم ضروری زیرساخت به عنوان” رینولدز گفت.

رینولدز گفت: سازمان های دولتی در “تماس مداوم” با گیاهان و کمک به اطمینان حاصل شود که آنها در حال اجرای ایمنی کارگر حمایت.

دانشگاه ایالتی آیووا اقتصاددانان پیش بینی پنج شنبه که این بیماری همه گیر را “عظیم” تاثیر در آیووا کشاورزی و صنعت باعث میلیاردها دلار ضرر و زیان است. سخت ترین ضربه می تواند اتانول و گراز کشاورزی به عنوان سوخت تقاضا قطره و بسته بندی گیاهان و رستوران از دست دادن کسب و کار آنها هشدار داد.

آیووا گزارش اضافی 96 ساکنان تست مثبت برای covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس برای کل 1,995 پس از اولین مورد گزارش شده است. دولت تایید هفتم شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات یک خانه بازنشستگی در ویلتون.

اضافی چهار گزارش مرگ و میر افزایش آیووا مرگ و میر به 53 و زمان بستری شدن در بیمارستان علامت تا 171.

دولت بزرگترین بیمارستان دانشگاه آیووا بیمارستان ها و درمانگاه در شهرستان آیووا اجرا قوانین جدید محرومیت بازدید کنندگان برای بیماران بسیار محدود استثنا. کودکان از جمله دو درمان برای covid-19, می توانید یک بازدید کننده در روز است.

بیمارستان افسر ارشد پزشکی ترزا کشور گفت: اعمال محدودیت های دشوار اما لازم تماس برای محافظت از کارگران و بیماران است. او گفت: این بیمارستان در حال حاضر شنیدن از کوچکتر منطقه ای بیمارستان بودند که تقریبا کامل و به زودی ممکن است نیاز به کمک و درمان بیماران.

عفونت در تولید مواد غذایی گیاهان کمک به نژادی و قومی و نابرابری در میان آیووا ساکنان تست مثبت برای covid-19 گفت: وزارت بهداشت معاون سارا Reisetter. گیاهان استخدام تعداد زیادی از لاتین تبارها و مهاجران است.

اسپانیایی و لاتین به حساب 17.4 درصد از آیووا تایید موارد در مقایسه با حدود 6.2 درصد از دولت جمعیت. سیاه پوستان بیش از 9 درصد از افراد آلوده در مقایسه با 4 ٪ از جمعیت.

Reisetter ذکر شده در شرایط بهداشتی اساسی و تراکم مسکن به عنوان کمک به کسانی که نرخ.

“ما همچنین می دانیم که ما باید اعداد بزرگتر از این جمعیت که کار در کسب و کار شده اند که دستور به” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>