تایسون مواد غذایی برای افزایش ویروس تست در ایالات متحده گیاهان گوشت

Tyson Foods می گوید این برنامه برای مدیریت هزاران نفر از coronavirus آزمون هر هفته در ایالات متحده و امکانات در گسترش تلاش برای حفاظت از کارگران و حفظ گیاهان در حال اجرا است.

این اسپرینگدیل بر اساس شرکت است که فرآیندهای حدود 20 ٪ از تمام گوشت گاو و مرغ در ایالات متحده به طور تصادفی به آزمون کارکنان که هیچ نشانه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با علائم. کارگران را نیز آزمایش می شود اگر آنها در نزدیکی کسی که تست مثبت یا نمایش داده می شود علائم.

آزمون در بالای سلامت روزانه نمایش زمانی که کارگران می رسند تایسون 140 ایالات متحده امکانات تولید این شرکت خبر داد.

تایسون گفت: آن اضافه خواهد شد نزدیک به 200 نفر از پرستاران به 400 نفر تیم پزشکی برای انجام آزمون. آن را نیز استخدام یک افسر ارشد پزشکی. تایسون توسعه و تست برنامه با ماتریس پزشکی یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده 24,000 تایسون 120,000 ایالات متحده کارگران را تحسین حرکت می کند و گفت: دیگر شرکت پردازش گوشت باید دنبال تایسون منجر شود.

بسته بندی گوشت می آمد گیاهان شده اند به خصوص مستعد ابتلا به کروناویروس چرا که کارگران اغلب ایستاده شانه به شانه کنده کاری تا گوشت.

در ایالات متحده به تنهایی حداقل 16,210 بسته بندی گوشت می آمد کارگران آلوده شده اند و یا در معرض ویروس و 93 فوت کرده اند, ایالات مواد غذایی و تجاری کارگران گفت. ماه گذشته خانواده سه تایسون کارگران در آیووا که درگذشت از covid-19 شکایت این شرکت گفت: آن را آگاهانه قرار دادن کارکنان در معرض خطر در اوایل روز از این بیماری همه گیر.

تایسون معرفی کرده است بسیاری از اقدامات برای جلوگیری از این ویروس پس از آن. در ماه آوریل آن را خریداری 150 حرارتی متوسط اسکنر برای بررسی کارگران زمانی که آنها می رسند. توزیع ماسک و چهره سپر قرار داده و تقسیم بین کارگران است. آن را آزمایش کرده است حدود یک سوم از کارگران آن است. این شرکت معتقد است که کمتر از 1 درصد از کارگران آن در حال حاضر فعال موارد covid-19.

اسکات بروکس, یک معاون ارشد رئیس جمهور است که منجر تایسون coronavirus پاسخ اشاره کرد که تست تمام کارگران در یک کارخانه فقط یک بار می دهد یک تصویر لحظهای از آن لحظه خاص است. ثابت تصادفی تست خواهد داد این شرکت یک تصویر واضح تر از آنچه در جریان است. این شرکت را تنظیم تعداد تست های هر هفته بر اساس جامعه ویروس سطوح و عوامل دیگر.

“این احساس خوبی است که ما واقعا در حال رفتن به قادر به گرفتن پیش از این, موضوع,” او گفت:.

تایسون نمی گویند که دقیقا چه مقدار تلاش و هزینه خواهد شد اگر چه این شرکت گفت: در حال حاضر آن را صرف صدها میلیون دلار برای مبارزه با ویروس. سواب آزمون آن با استفاده از به طور معمول برای فروش بین $100 و 150 دلار. بروکس گفت: نتایج در دسترس خواهد بود در دو تا سه روز.

گسترش آزمایش محدود به ایالات متحده در حال حاضر. تایسون همچنین گیاهان در تایلند, چین, هلند, استرالیا و جاهای دیگر.

تایسون اعلام ممکن است کمک به کاهش نگرانی های مصرف کنندگان در مورد گوشت حتی اگر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و دیگر مقامات بهداشت عمومی می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که covid-19 می تواند انتقال از طریق مواد غذایی است.

هنوز چین به طور موقت به حالت تعلیق واردات از یک تایسون مرغ گیاهی در آرکانزاس در ماه گذشته با توجه به coronavirus نگرانی. تایسون نمی خواهد حدس و گمان در مورد اینکه آیا افزایش تست خواهد متقاعد کردن چین برای از سرگیری واردات می باشد.

هکتور گونزالس تایسون, معاون ارشد رئیس جمهور از منابع انسانی و گفت که او فکر می کند بسیاری از تغییرات تایسون ساخته شده است — مانند مبهوت کارمند ورود و معافیت به مردم بیشتر فضا باقی خواهد ماند حتی بعد از ویروس فروکش.

“آنها فقط کسب و کار ما بهتر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra