تایسون به طور موقت می بندد نبراسکا گوشت گیاهی برای تمیز کردن

Category: آرکانساس Comments: No comments

داکوتای شهرستان Neb. — Tyson Foods روز پنجشنبه گفت که آن را به طور موقت تعلیق عملیات در نبراسکا گوشت پردازش گیاه است که به عنوان بزرگترین کارفرما برای همسایه Sioux City, Iowa, پس از افزایش coronavirus موارد در این منطقه است.

تایسون اعلام کرد در انتشار اخبار است که آن را خواهد دید داکوتای شهرستان گیاهی جمعه از طریق پنج شنبه برای انجام یک تمیز تسهیلات.

مقامات بهداشتی دولت در روزهای اخیر گزارش داده اند که صدها نفر از جدید کروناویروس موارد در هر دو نبراسکا, شهرستان داکوتای, که در آن گیاه واقع شده است و وودبری County, Iowa, که در آن سو شهر واقع شده است. تایسون که قبلا فاش کرد که برخی از کارگران در این کارخانه تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس اما آن است که چگونه بسیاری از. آرکانزاس بر اساس شرکت گفت: این غربالگری داکوتای شهرستان کارکنان این ویروس در این هفته با کمک گارد ملی نبراسکا.

داکوتای شهرستان مرکز یکی از بزرگترین گاو گیاهان پردازش در کشور به کارگیری در مورد 4,300 مردم است. حرکت زیر اخیر تعطیلی دیگر برای پردازش گوشت امکانات در سراسر کشور به دلیل coronavirus که به سرعت در حال گسترش در میان کارگران که اغلب ایستاده شانه به شانه در خطوط تولید.

همچنین پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته با صدور یک فرمان اجرایی که نیاز به پردازش گوشت گیاهان به باز بماند در طول coronavirus بحران است. منظور به طور گسترده ای دیده می شود که به پردازنده های حفاظت از مسئولیت برای کارگران که تبدیل به بیمار در کار است.

منظور به دنبال طرح دعوی در دادگاه متهم ویرجینیا مبتنی بر Smithfield مواد غذایی به اندازه کافی برای حفاظت از کارکنان در کارخانه خود در میلان, Missouri. یک شنوایی است که با توجه به برنامه ریزی شده بود برای پنج شنبه صبح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>