انگلستان پلیس تماس حمله با چاقو ‘مربوط به تروریسم’

Category: آرکانساس Comments: No comments

لندن — چندین نفر مجروح شدند در یک حمله با چاقو در یک پارک در شهر خواندن در روز شنبه رسانه های بریتانیا گفت: پلیس درمان آن به عنوان “تروریسم مرتبط است.”

انجمن مطبوعات خبرگزاری ها و آسمان خبر به نقل از منابع امنیتی عنوان کرد و گفت تروریسم مشکوک شد و در اوایل شب حمله در شهر Forbury باغ پارک. پلیس گفت: چند نفر گرفته شد به بیمارستان اما نه تایید گزارش های رسانه ها که سه نفر کشته شده بودند.

پلیس گفت: یک نفر دستگیر شد و در بازداشت است.

بریتانیا وزیر کشور گفت که او “عمیقا نگران” است و نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “افکار با تمام کسانی که تحت تاثیر این حادثه هولناک در خواندن.”

محلی تیمز دره نیروی پلیس توییتی که افسران نامیده می شدند به این شهر Forbury باغ حدود 7 p. m. در آن گفت که “تعداد زیادی از مردم آسیب پایدار و به بیمارستان منتقل شد” و یک مرد دستگیر شد و در صحنه است.

سلطنتی برکشایر بیمارستان گفت: این درمان دو از تلفات این حادثه.

شاهدان گزارش دادند که پلیس و هلیکوپتر فرود در پارک در خواندن یک شهر در حدود 200 ، 000 ساکنان 40 مایلی غرب لندن است. پلیس مسدود کردن چندین جاده در مرکز شهرستان و عکس ها نشان داد دو آمبولانس هوایی در این نزدیکی هست.

مربی شخصی لارنس مخمر گفت: پارک پر بود از گروه های اجتماعی در این چمن که “یکی تنها فرد راه می رفت از طریق ناگهان فریاد زد: برخی از کلمات نامفهوم و رفت و در اطراف یک گروه بزرگ از حدود 10 تلاش برای چاقو زدن به آنها را.”

“او با چاقو به سه نفر از آنها به شدت در گردن و زیر بازوها و سپس برگشتند و شروع به در حال اجرا به سمت من و ما تبدیل شده و شروع به در حال اجرا,” او گفت:.

دبیر خانه Priti Patel, بریتانیا, وزیر کشور, ارسال شده در توییتر: “عمیقا از شنیدن گزارش از حادثه در خواندن. افکار من با همه درگیر از جمله پلیس و پاسخ گوی اضطراری در صحنه است.”

این حادثه ساعت پس از یک زندگی ماده تظاهرات صورت گرفت در Forbury باغ اما پلیس وجود دارد گفت: “هیچ نشانه ای” است که این حمله در ارتباط بود به اعتراض.

Nieema حسن, یکی از سازمان دهندگان از روز شنبه در اعتراض گفت: تظاهرکنندگان ترک کرده بود در زمان خشونت رخ داده است. در پست های رسانه های اجتماعی او گفت که او بود “دعا برای افرادی که مبتلا هستند. من امیدوارم که آنها خوب است.”

بریتانیا رسمی تهدید تروریسم سطح می ایستد در “قابل توجهی” سطح متوسط پنج پله مقیاس معنای حمله به احتمال زیاد است.

آن را قبلا ایستاده بود یک درجه بالاتر در “قابل توجهی” برای چندین سال. این کشور شده است در برخورد با یک سری از حملات خشونت آمیز در سال های اخیر از جمله یک بمب گذاری انتحاری در یک کنسرت آریانا گراند در منچستر در سال 2017 که به کشته شدن 22 نفر و دو مرگبار خودرو و حملات چاقو در لندن در همان سال است.

هواپیمایی کارگر کارلوس گارسیا پاسکوال بود در راه رفتن به خانه اش در نزدیکی Forbury باغ زمانی که وسایل نقلیه اضطراری و افسران پلیس فرود آمد. او گفت: آن را “هرج و مرج” به عنوان پلیس فریاد زد و مردم را به ترک این منطقه است.

“ما نمی دانیم که اگر آن را یک وضعیت مانند مانند در لندن اتفاق افتاد چند سال پیش که در آن حمله بودند در شل” او گفت:. “Forbury باغ صلح آمیز بسیاری از خانواده ها وجود دارد با بچه های خود را به بازی پیک نیک. به درک که اتفاق افتاده در Forbury باغ است که واقعا سخت به این باور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>