ایالات متحده عوامل در پورتلند تنظیم به جلو و عقب اما تنش تحمل

پرتلند سنگ. — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اورگان رهبران اعلام پیروزی پس از آن اعلام شد که ایالات متحده عوامل حراست یک دادگاه فدرال در طول تظاهرات خشونت آمیز در پورتلند به عقب باز خواهد گشت اما روشن نیست که توافق را کاهش می دهد تنش که منجر به بیش از دو ماه از تظاهرات.

اورگان دولتی کیت براون گفت: عوامل آمریکا و گمرک و حفاظت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک آغاز خواهد شد ترک این شهر مرکز در روز پنج شنبه.

اما وزیر برای وزارت امنیت داخلی چاد گرگ انرا مشخص کنید که در آن آنها خواهد رفت. او اصرار فدرال حضور خواهد ماند و در پورتلند تا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معتقد است این توافق کار و ایالتی اورگان پلیس و سربازان به طور موثر حفاظت از اموال فدرال.

ساعت پس از این توافق اعلام شد, معترضان و ماموران فدرال رو خاموش و دوباره پنج شنبه شب در خیابان های مرکز شهر در نزدیکی علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه به usf football روزنامه گزارش شده است.

هزاران نفر از تظاهرکنندگان معلوم شد نقشه کشی ده ها تن از عوامل در وزارت امنیت داخلی و گمرک و حفاظت مرزی لباس از دادگاه است. درگیری که کشیده به صبح روز پنجشنبه آورده گاز اشک آور و تاثیر مهمات و بازداشت های بیشتر.

بسیاری از تظاهرکنندگان مسالمت آمیز اما اعداد کوچکتر از فعالان پرتاب آتش بازی, شعله, سنگ ها و بلبرینگ در فدرال عوامل با استفاده از لیزر سبز برای نابینایان آنها و گسترش نقاشی های دیواری در دادگاه فدرال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه با ارسال این عوامل به پورتلند به عنوان اعتراض به نژادی و بی عدالتی به طور فزاینده ای هدف دولت آمریکا اموال از جمله با شکوه پورتلند دادگاه است. اما استقرار به نظر میرسد که اثر مخالف reinvigorating تظاهرکنندگان که گردد یک هدف جدید برای خلاص شدن از فدرال حضور.

این deescalation برنامه تماس برای خدمات مارشال ایالات متحده فدرال و خدمات حفاظتی عوامل به باقی می ماند در داخل حصار راه اندازی در سراسر فدرال دادگاه همراه با برخی از دولت پلیس به معترضان ، پلیس ایالتی نیز در خارج از حصار به نگه داشتن معترضان به عقب.

پس از معامله رسیده بود گرگ به خبرنگاران گفت: فدرال “اجرای قانون حضور در پورتلند باقی خواهد ماند در پورتلند که آیا آنها در حال اقامت در داخل دادگاه از درب و یا مکان های مختلف.”

Oregon State Police سرپرست تراویس همپتون گفت: آژانس خواهد استقرار یک تیم عملیات ویژه و برخی از لباس سربازان به دادگاه برای دو هفته چرخش است.

این سازمان امیدوار است تلاش های خود را اجازه خواهد داد که یک محافظ فلزی دادگاه حصار بود که به تازگی به لبه پنجره رساند تا با بتن بزرگراه موانع برداشته شود و “بازگرداندن ظاهر عادی در حالی که جلسه جامعه انتظارات و تعهدات ما برای حفاظت از اموال فدرال,” همپتون گفت. او افزود که سربازان اعزام به سایت اورگان ساکنان.

در موضع ارائه رایگان مواد غذایی برای معترضان در یک پارک در سراسر خیابان را از دادگاه تایلر اسمیت بدبختانه همبرگر بعد از ظهر چهارشنبه و گفت: او فکر مقابله به جلو و عقب در ایالات متحده عوامل یک “ایده عالی است.”

“من شده فکر کردن این نیاز به کار گرفته شده توسط دولت و یا شهرستان برای برخی از زمان” اسمیت گفت. سربازان دولت ممکن است یک نرمتر رویکرد با معترضان به این دلیل که سربازان از اورگان اسمیت گفت.

این توافق نامه همچنین خواستار دولت ایالات متحده برای پاک کردن نقاشی های دیواری از دادگاه است که اموال فدرال. پورتلند شهردار تد ویلر گفت: مقامات فدرال قبلا حاضر به پاک کردن دادگاه کمک به این تصور که کل شهر تحت محاصره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پیروزی در مدت کوتاهی پس از اعلام به tweeting که ماموران فدرال مانع پرتلند از “سوخته و ضرب و شتم به زمین است.”

درگیری بین معترضان و ماموران فدرال شده است محدود به حدود دو بلوک مربع در اطراف دادگاه و تحت تاثیر بقیه شهر است که بسیار بیشتر مقهور میان coronavirus بیماری همه گیر.

ویلر در ضمن همچنین مدعی پیروزی در توییتر ارسال.

“فدرال اشغال جامعه ما به ارمغان آورده است نوع جدیدی از ترس به خیابان های ما. ماموران فدرال نزدیک به کشته شدن یک تظاهرکننده و حضور آنها منجر به افزایش خشونت و خرابکاری در مرکز شهر هسته,” او گفت:.

مانند بسیاری دیگر از تظاهرات در سراسر کشور لمس کردن توسط پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس پورتلند تظاهرات به دنبال برجسته کردن و تماس برای پایان دادن به نژادی و بی عدالتی است. اما آنها تا به حال به طور فزاینده ای با تمرکز بر اموال فدرال حتی قبل از ایالات متحده عوامل وارد شده است.

قهوه ای شنبه هشدار داد که کاهش دید ماموران فدرال — و نهایی خود را خروج — نمی بلافاصله حل و فصل مناقشه در دادگاه.

“خشونت اموال تخریب که شامل سوزاندن سطل زباله و پرتاب سنگ است که باید متوقف شود” فرماندار آسوشیتدپرس گفت.

بسیاری از تظاهرکنندگان خواهان کاهش بودجه برای اداره پلیس پورتلند و عصبانی هستند که شهرستان ماموران با استفاده از گاز اشک آور معترضان را چندین بار قبل از اینکه ماموران فدرال وارد است. براون گفت: خروج از ماموران فدرال شد یک فرصت برای آدرس که خشم و شروع به بهبود در جامعه محور.

“این بود که یک تئاتر سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به فدرال نیروهای خود را به خیابان پورتلند. آن را در مورد برنده شدن امتیاز سیاسی با پایه خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra