خطوط هوایی ایالات متحده به داش به صورت نقدی کمک های مالی و وام حتی با پتانسیل سهام دولت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شیکاگو/واشنگتن, مارس 26 (ایسنا) – خطوط هوایی ایالات متحده در حال آماده سازی به شیر دولت تا 25 میلیارد دلار در کمک های مالی برای پوشش حقوق و دستمزد در یک تیز سفر رکود باعث coronavirus حتی پس از دولت هشدار داد ممکن است سهام در بورس برای نجات وجوه مردم آشنا با این موضوع گفت.

پس از ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان تصویب هواپیمایی نجات رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های آن در اوایل روز جمعه شرکت های هواپیمایی برای دریافت پرداخت های اولیه در عرض 10 روز.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin می تواند تقاضای انصاف حکم و یا دیگر ابزارهای مالی به منظور “ارائه مناسب غرامت به دولت فدرال است.” یک سخنگوی وزارت خزانه داری کاهش یافته است به نظر در یک گزارش که Mnuchin خواهد تقاضای سهام.

شرکت های هواپیمایی می توانید بپرسید برای معادل حقوق و دستمزد خود را بین 1 آوریل و سپتامبر 30 سال گذشته با توجه به شرایط این لایحه به معنی برخی از خطوط هوایی بزرگ می تواند دریافت 4 میلیارد دلار یا بیشتر در کل.

خطوط هوایی دلتا به عنوان مثال پرداخت حدود 5.6 میلیارد دلار در حقوق و هزینه های مربوط به بیش از شش ماه از سال 2019 به حدود 91,000 کارکنان تمام وقت, با توجه به نظارتی براده.

با وجود چشم انداز حقوق و دستمزد, کمک های مالی, شرکت های هواپیمایی از جمله دلتا در حال حاضر نقل مکان کرد و به کاهش کارکنان, هزینه ها از طریق موقت و داوطلبانه و بدون مزد برگ و اوایل بازنشستگی.

بیش از 17,000 دلتا کارگران از جمله به عنوان خدمه پرواز در حال حاضر به صورت داوطلبانه پرداخت نشده برگ 30 در 60 و یا 90 روز و اجرایی اد Bastian خواسته است تا کارکنان را به کار فقط برای سه یا چهار روز در هفته بین ماه های آوریل و ژوئن به صرفه جویی در حدود 25 درصد در هزینه های حقوق و دستمزد با توجه به یادداشت دیده می شود خبر داد.

با عملیات به شدت کاهش خطوط هوایی’ بزرگترین هزینه در حال حاضر کارمند حقوق و دستمزد و کمک های مالی دولت به آنها حدود شش ماه به ارزیابی مجدد آیا مسافرت هوایی و تقاضا است که واقعا بازگشت.

صنعت تجارت گروه شرکت های هواپیمایی برای امریکا روز پنجشنبه گفته است که امیدوار است “دولت فدرال را در اسرع وقت انتشار این بودجه با محدودیت های کمی که ممکن است.”

گذشته از کمک های مالی شرکت های هواپیمایی بدون در دسترس دیگر گزینه های تامین مالی همچنین می توانید درخواست برای $25 میلیارد دلار در وام های تحت نجات بسته است.

برخی از خطوط هوایی که در ادامه به شیر بازارهای بدهی های این هفته در حالی که لابی واشنگتن برای کمک, باید گفته مقامات آمریکایی آنها ممکن است جست و خیز دولت وام به طور کامل به مردم گفت.

5 سال وام حمل بیشتر طاقت فرسا از کمک های مالی و تامین مالی خصوصی و می تواند بار ترازنامه فقط به عنوان شرکت در حال تلاش برای بهبود یافتن از بحران است.

همچنین شرکت ها را مجبور به محدود کردن پاداش جبران خدمات و تعلیق پرداخت سود سهام تا 12 ماه پس از وام پرداخت مجدد.

با کمک های مالی و محدودیت های اجرایی جبران خواهد رسید در مارس 24, 2022 و سود سهام و سهم buybacks می توانید رزومه در سپتامبر. 30, 2021. (گزارش شده توسط تریسی Rucinski و دیوید Shepardson ویرایش توسط Alistair بل)

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>