ارتش ایالات متحده تعلیق کلیدی مطالعه شهرستان طوفان حمایت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده متوقف شده است یک مطالعه چندین ساله از استراتژی ها و پروژه ها به منظور حفاظت از شهر نیویورک در منطقه در برابر فاجعه بار طوفان موج و افزایش دریاها.

محیط زیست و سیاست گذاران دریافت یک ایمیل از سپاه گفت که یک Feb. 27 جلسه شده بود لغو شده و این کار در این مطالعه بوده است به طور نامحدود به تعویق افتاد. “فعالیت های مربوط به New York, New Jersey بندر و شاخه های فرعی مطالعه به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی” آن گفت:.

محیط زیست و آب و هوا-تغییر فعالان را محکوم کرد تصمیم به کناره گیری از این سازمان مسئولیت.


برنامه ریزان بوده است به دنبال مبتنی بر طبیعت و مهندسی پروژه های طراحی شده برای محافظت از نیویورک-نیوجرسی ساحل از دریاها افزایش و هزینه آسیب است که می تواند ناشی از یک طوفان فاجعه بار گفت: Robert فرودنبرگ, معاون رئيس جمهور از انرژی و محیط زیست در برنامه های منطقه ای برنامه ریزی انجمن در نیویورک است.

“این یک ضربه ویرانگر به منطقه ما و توانایی خود را برای تبدیل شدن به انعطاف پذیر و دفاع از خود در برابر شدید طوفان” فرودنبرگ گفت. “بدون این که ما ادامه خواهد داد به یک بحث بدون عمل که در مورد استراتژی به دنبال. ما باقی خواهد ماند به عنوان آسیب پذیر به عنوان ما امروز با 2 میلیون نفر و یک multitrillion-دلار اقتصاد در معرض خطر سیل.”

سپاه بلافاصله پاسخ به ایمیل ها و تماس های تلفنی درخواست دهید.


$19 میلیون مطالعه توسط دولت ایالات متحده تامین نیویورک و نیوجرسی بود که حداقل شش سال است. آن آغاز شد و در سال 2016 چهار سال پس از طوفان سندی چکش سواحل شرق. این آب گرفتگی صدها نفر از خانه های, کشته و 72 نفر و باعث میلیاردها دلار از زیرساخت های آسیب.

سپاه تصمیم معاملات یک ضربه به یک پیشنهاد برای ساخت یک پنج مایل جمع شدن طوفان-افزایش مانع است که می تواند خاموش بندر نیویورک کشش از جزیره Rockaways به ساحل نیوجرسی.

برآورد هزینه های آن را کاهش یافته و به حدود 62 میلیارد دلار از $119 میلیارد و گفت: مالکوم بومن یک اقیانوس شناس در دانشگاه ایالتی نیویورک در استونی بروک که در دیدار با اعضای سپاه’ دفتر نیویورک در هفته گذشته. مشابه کوچکتر موانع را محافظت هلند, St. Petersburg, Russia, New Orleans, و دیگر شهرهای ساحلی.

هزینه این سد مانند سد در نیویورک و تاثیر بالقوه آن بر دریایی و رودخانه زندگی ساخته شده این طرح بحث برانگیز است. در عین حال هر دو طرفداران و مخالفان محکوم سپاه حرکت کرد و گفت آن را به منطقه آسیب پذیر است.

جسیکا Roff مدیر حمایت و تعامل برای محیط زیست گروه ice watch ltd که مخالف طوفان-افزایش سد گفت: سپاه تصمیم “نشان دهنده کاملا کناره گیری از مسئولیت های خود را.”

Oceanographers و کسانی که دفاع به آدرس تغییر آب و هوا می گویند که اثرات شنی می تواند تحت الشعاع قرار, آینده طوفان.

بومن که پشتیبانی از ساخت و ساز از طوفان-افزایش سد گفت: افزایش دریاها و تغییر آب و هوا را به مقامات نیروی بازگشایی پیشنهاد برای ساخت چنین پروژه.

“هر گونه راه حل است که نه پلاگین دو اقیانوس پورتال به بندر ضرب ناقص و تنها تسریع پایان این شهرستان به عنوان ما آن را می دانم” بومن گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>