آمریکا وکیل مراحل پس از نظارت بر موارد تهمت متحدان

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — ایالات متحده وکیل که نظارت کلید تعقیب از متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رسیدگی به تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی است استعفا از پست خود در انتخابات روز جمعه گفت.

جفری برمن پله به آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک دادستان کل ویلیام Barr در بیانیه ای گفت.

Barr می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به معرفی جی کلیتون رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار به پست.

آمریکا وکیل در نیوجرسی کریگ Carpenito را به عنوان سرپرست ایالات متحده وکیل در منهتن آغاز در جولای 3, Barr گفت.

معلوم نیست چرا برمن ترک موقعیت پس از گذراندن بیش از دو سال است.

دفتر اتحاد محاکمه تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران از جمله تهمت سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن که در خدمت یک حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی و جرایم و نیز بررسی شده است جولیانی و همکاران خود را.

دادستان فدرال در نیویورک در حال بررسی جولیانی را معاملات کسب و کار از جمله این که آیا او موفق به ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی به گفته افراد آشنا با پروب. مردم مجاز به بحث در مورد بررسی علنا و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

برمن یک جمهوری خواه که کمک به رئيس جمهور در انتخابات کار کرده و برای همان شرکت حقوقی به عنوان جولیانی و قرار شد در کار خود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما ایالات متحده به عنوان وکیل او برنده بیش از برخی از منتقدان پس از او رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان.

برمن منصوب شد و پس از آن دادستان کل جف جلسات در ماه ژانویه 2018, ماه پس از سابق آمریکا وکیل Preet Bharara اخراج شد پس از امتناع از استعفا همراه با ده ها تن از دیگر دادستان فدرال منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

سه ماه بعد ماموران اف بی آی حمله کوهن دفاتر یک عمل رئیس جمهور را تقبیح به عنوان یک انگیزه های سیاسی witch hunt.

برمن گرفته است دست مستقیم در تحقیقات دیگر که خشم مغلوب ساختن پیشی جستن.

دفتر subpoenaed مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته برای طیف گسترده ای از اسناد به عنوان بخشی از بررسی های مختلف بالقوه جرایم از جمله ممکن است غیر قانونی کمک از خارجی ها به مراسم تحلیف حوادث.

و هفته قبل از سال 2018 دورۀ انتخابات برمن اعلام کرد تجارت خودی اتهامات علیه سرسخت تهمت حامی حزب جمهوری خواه در کنگره Chris Collins. کالینز که نماینده نیویورک غربی از سمت خود استعفا داد.

آسوشیتد پرس نویسنده تام هیز در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>