ایالات متحده coronavirus موارد پیش افتادن آن از چین, ایتالیا,

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کارکنان بیمارستان انجام آزمایشات coronavirus در ایندین ولز کالیفرنیا.

عکس: لوسی نیکلسون/ایسنا

ایالات متحده پیشی گیرد و چین به عنوان کشوری با بیشترین موارد در دنیای رمان coronavirus مارک یک نقطه عطف جدید در مبارزه با جهانی همه گیر.

چین برگزار شده بود نقطه بالا پس مرگبار ویروس شروع به گسترش وجود دارد در ماه دسامبر.

وجود دارد 85,991 تایید عفونت در سراسر امریکا با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اولین مورد در ایالات متحده آمریکا—یک مرد در ایالت واشنگتن بود که به تازگی از سفر به ووهان, چین گزارش شده در Jan. 21. ظرف شش هفته در ایالات متحده شروع به خروش در عفونت های جدید و اولین بار در کشور مرگ و میر.

نیویورک مرکز بیماری همه گیر در ایالات متحده با آن 37,802 عفونت های حسابداری برای حدود نیمی از تمام موارد در کشور و ده ها هزار نفر بیشتر از هر دولت دیگر. شهر نیویورک مترو منطقه برای 35 ٪ از تمام موارد جدید در ایالات متحده دبورا Birx واکنش هماهنگ کننده کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: در جلسه پنج شنبه.

در مقابل 19 متحده باید کمتر از 200 مورد تأیید دکتر Birx گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به برنامه ریزی برای صدور دستورالعمل طبقه بندی استان ها در سراسر کشور به عنوان در معرض خطر متوسط خطر و یا کم خطر با هدف کمک به دولت و مقامات محلی تصمیم می گیرید که آیا برای سفت شدن و یا استراحت اجتماعی-فاصله اقدامات طراحی شده برای کمک به کاهش عفونت.

مقامات دولتی تا کنون تصویب یک درهم آمیخته از قوانین برای مبارزه با گسترش ویروس و شهرستانها باید به دنبال راه هایی برای کاهش ازدحام در پارک مسیرهای پیاده روی و فضاهای باز. شیکاگو مقامات بسته در شهرستان لیک فرانت دنباله و سواحل شنبه در حالی که اداره پلیس نیویورک بسیج برای سرکوب اجتماعی.

چین روز پنجشنبه گفت: این امر نزدیک مرزهای خود را به تقریبا همه خارجی ها و به شدت بریده بریده پروازهای بین المللی در تلاش برای جلوگیری از سرگیری سریع-پخش coronavirus از خارج از کشور.

نزدیک پتو محدودیت های بین المللی در سفر به چین آمده پس از ماه که در آن پکن علنا مخالف مشابه محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای دیگر در سفر از چین که در آن همه گیر برای اولین بار منفجر شد.

این کشور گزارش شده است پایدار کاهش در تعداد جدید در داخل کشور مقاربتی در هفته های اخیر حتی به عنوان عفونت افزایش یافته است در میان مردم ورود از خارج از کشور. چین تا به حال 81,782 مجموع عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. مقامات بهداشت وارد شده و هیچ محلی جدید عفونت در روز سه شنبه و چهارشنبه در مقایسه با 114 جدید وارداتی موارد بیش از آن دو روز است.

ایالات متحده تنها کسری از جمعیت چین در حال حاضر با بیش از 330 میلیون نفر در مقایسه با 1.4 میلیارد دلار در چین است.

آخرین Coronavirus

  • عفونت پیشی بگیرد 533,000 در سطح جهان; بیش از 24 ، 000 فوت کرده اند.
  • ایالات متحده می شود, کشور با بیشترین موارد تایید شده در رابطه با عفونت شکوه 85,000, از جمله بیش از 1200 مرگ و میر.
  • یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.
  • چین را نزدیک مرزهای خود را به تقریبا همه خارجی ها.

جهان گسترده ای وجود دارد بیش از 533,000 موارد جمعه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. تست جدید کروناویروس نشده است یکنواخت در سراسر ایالات متحده و یا در سطح جهانی که بر کل صورت می شمارد.

بیمارستان ها در ایالات متحده در نقاط داغ از جمله نیویورک و سیاتل گذشت یک نقطه اوج به عنوان یک خروش بی امان در مورد برخی از نیروهای به حرکت بیماران به مناطق امکانات منحرف آمبولانس ها و فروشگاه بدن در یخچال کامیون. مرگ و میر در ایالات متحده از جدید کروناویروس در صدر 1,296 فریدا.

یک فرد را به اتاق اورژانس در المهرست بیمارستان در کوئینز نیویورک.

عکس: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

مربوط تصویری

تاریخی 2 تریلیون دلار نجات بیل حرکت می کند به خانه coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 1,000 و این ویروس طول می کشد خاموش در کشورهای فقیر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Alex Edelman/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اقتصاد نیز زور زدن زیر وزن این بیماری همه گیر به عنوان کارفرمایان در اخراج کارگران و مقامات دولتی به منظور کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید. یک رکورد 3.28 میلیون کارگران ایالات متحده کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به مراتب بیش از رکورد قبلی از 695,000 مجموعه در اکتبر سال 1982.

کنگره با هدف به خانواده ها و کسب و کار مالی سپر در برابر بدترین خرید اینترنتی با بزرگترین بسته محرک اقتصادی در حافظه اخیر است. خانه است که انتظار می رود به در نظر گرفتن این قانون در حال حاضر مورد تایید سنا در روز جمعه. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نشان داد که دولت را به سهام در شرکت هواپیمایی حامل در ازای میلیاردها مستقیم کمک های مالی به این شرکت به عنوان بخشی از بسته محرک به گفته افراد آشنا با این موضوع.

سهام ایالات متحده افزایش یافت پنج شنبه به عنوان سرمایه گذار خوش بینی بیش از بسته محرک اقتصادی به نظر می رسد بیشتر از بد, شغل داده است.

در سراسر اقیانوس اطلس سران اتحادیه اروپا توافق کردند در اواخر شنبه به گزینه های آماده برای بیشتر اقتصادی گام برای پاسخ به بحران اما متعهد خاص اقدام جدید. پس از یک متمرد تلفنی و ملاقات زد که ساعت بیش از برنامه رهبران گفت: وزرای مالی منطقۀ یورو در حال حاضر باید پیشنهادات ممکن است در مراحل بعدی در عرض دو هفته.

بانک مرکزی اروپا در ضمن با ارسال یک سیگنال قوی برای سرمایه گذاران است که این امر به شدت مدیون حمایت کشورهای منطقه یورو مبارزه با کروناویروس با شروع خریدهای زیر €750 میلیارد دلار خرید اوراق قرضه برنامه و بیان کرد که نمی شود آن را محدود زودتر محدودیت در آن اوراق قرضه بخرد.

یک مرد سوار در نزدیکی در ورودی به یک جامعه مسکونی در پکن.

عکس: گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در حالی که ایتالیا همچنان به عنوان کانون مبارزه با بیماری همه گیر در این قاره با 80,589 تایید موارد عفونت در اسپانیا افزایش یافته است 10 برابر در دوران ملی خود را مستند به 57,786. این کشور مرگ و میر از این بیماری تنفسی پیشی گرفتن چین در روز چهارشنبه و در حال حاضر در 4,365. فقط ایتالیا بالاتر تلفات با 8,215 مرگ و میر.

بیش از 24,082 مردم درگذشت جهان پس از ابتلا به ذات الریه-باعث ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. حدود یک چهارم از افراد بیمار بهبود یافته اند.

افزایش تعداد مورد در سطح جهانی به رهبری, مقامات دولتی به گسترش در سراسر کشور مستندات و به صدا هشدار به افرادی که در ادامه به سفر و یا جمع با وجود اقامت در خانه سفارشات و بسته شدن از رستوران ها و مکانهای دیگر.

اسپانیا گفت: این امر خود به گسترش مستند 15 روز دیگر به مارس 12. لبنان همچنین طول آن در سراسر کشور مستند به مارس 12 و اعمال گسترده جدید منع رفت و آمد شبانه در سراسر کشور است.

شروع شنبه مقامات چینی را تعلیق برای ورود خارجی ها در حال حاضر برگزاری منظم ویزا و اجازه اقامت و توقف یک نوار ویزا-سفر رایگان و حمل و نقل برنامه های, با توجه به بیانیه مشترک صادر شده در اواخر روز پنجشنبه توسط چین وزارت امور خارجه و ملی خود اداره مهاجرت.

استثنا خواهد بود ساخته شده برای دیپلمات های خارجی و خدمه حمل و نقل بین المللی, در میان دیگران ، خارجی ها به دنبال ورود به تجارت خاص علوم انسانی و مقاصد همچنین می توانید درخواست برای ویزای آن را گفت.

“تعلیق یک اقدام موقت است که چین مجبور است به را در نور از وقوع وضعیت و شیوه های دیگر کشورها” بیانیه ای گفت:.

چینی دیپلمات حال برپا هماهنگ کمپین اصرار دولت های دیگر به محدود کردن سفر به چین گفت: این قبیل اقدامات شدند از خط با سازمان بهداشت جهانی راهنمایی. شکایت خود را در, نرم, اما به همه گیر در زمان برگزاری در سراسر جهان به دلیل کاهش عفونت های جدید در چین ارائه پکن با شبح موج دوم سرایت آورده مسافران است.

مربوط به پوشش

  • Coronavirus برگ های مسن آمریکایی ها قطع
  • بیمارستان ظرفیت عبور نقطه اوج در ایالات متحده Coronavirus نقاط داغ
  • اروپا مردد اقتصادی عراق برای مبارزه با کروناویروس به عنوان ایالات متحده بحث همچنان ادامه دارد
  • کروناویروس و جدید محل کار: حقوق ، مسئولیت های خود
  • جدید کروناویروس آزمون تلاش می کند به کاهش خطر برای سلامت کارگران با اجازه دادن به بیماران سواب خودشان

در یک جداگانه اعلام چین عمران-حمل و نقل هوایی تنظیم کننده گفت: این امر کلاه فراوانی بین المللی مسافر در مسیرهای داخل و خارج از کشور شروع یکشنبه. خطوط هوایی خارجی می تواند به حفظ یک هفتگی در مسیر خود به چین و شرکت های هواپیمایی می توانید نگه داشتن یک مجله هفتگی مسیر به هر یک از کشورهایی که به آنها ارائه پروازهای مسافری داخلی اداره حمل و نقل هوایی چین گفت.

CAAC گفت: از آن می تواند بیشتر و سفارش خطوط هوایی به بریده بریده پرواز بسته به موقعیت و گفت: شرکت های هواپیمایی به ارائه برنامه های پرواز برای پیشبرد تصویب.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

نوشتن به Talal انصاری در [email protected] جنیفر Calfas در [email protected] و چون هان وانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>