اقتصادی ایالات متحده اسلاید است که به احتمال زیاد bottoming اما یک بازیابی می تواند سال

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کیت ساله برای واشنگتن پست

Fran Bednarek یک پرستار نشسته داخل اتاق اجاره ای در سانتا فه N. M. پس از از دست دادن کار از coronavirus همه گیر Bednarek در حال حاضر باید با استفاده از یک بانک مواد غذایی محلی برای دیدار با نیازهای خود را.

رابرت گارسیا که رابرت گارسیا همیشه دیدم در آینه بود دریایی که شروع به پریدن کرد از هلیکوپتر کسی که ساخته شده است خانه سوار یک هارلی و تا به حال مقدار زیادی از رفقا. در حال حاضر به لطف coronavirus بازتاب خود را نشان می دهد یک مرد به تنهایی در یک اتاق یک نفره در, سانتافه, N. M. خارج از کار به دنبال خارج و چه همسایگان در حال فکر کردن در زمانی که بانک مواد غذایی ارائه وعده های غذایی خود را.

“مردم آنها را به آینده و احساس می کنم این اضطراب آنها که نگاه من در راه های مختلف” گارسیا گفت. “مانند ‘چه’ اشتباه با این شخص که او را از وارد شدن مواد غذایی مانند که ؟ “

تا ماه مارس Fran Bednarek یک پرستار در سانتافه سفر به خانه افراد نیازمند و کمک به آنها را کشف کردن که چگونه به آن را نگه دارید با هم. در حال حاضر او از دست داده است تمام درآمد او گیر کرده است و بستگی به یک موسسه خیریه هفتگی جعبه شام یخ زده.

“من شده است به شدت مستقل همه زندگی من,” او گفت:. “من درخواست کمک نمی کند. من در حفظ و تفکر ‘آیا شما مطمئن هستید که من می تواند داشته باشد ؟ من نوع از احساس گناه احساس قادر به پرداخت my own way.”

نمی دانستند چگونه آنها را به وعده غذایی بعدی خود را کاملا تجربه جدید برای گارسیا Bednarek و بسیاری دیگر که از دست داده اند شغل خود را در فروپاشی اقتصادی باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس. سی درصد از خانواده های آمریکایی که در آن مردم از دست داده اند و درآمد به دلیل ویروس باید وعده های غذایی از دست رفته و یا با تکیه بر مواد غذایی جزوه در هفته های اخیر با توجه به بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی.

بسیاری از افرادی که به نگرانی در مورد گرفتن غذای کم درآمد در شروع است. حدود یک چهارم از مردم کمتر از $40,000 سال گفت: ویروس تحت فشار قرار دادند تا آنها را به وعده های غذایی پرش و یا به دنبال مواد غذایی رایگان, نظرسنجی در بر داشت.

اما بسیاری از مواد غذایی بانک مدیران — و خود را به مشتریان جدید — تعدادی از مردم یک گام تا درآمد نردبان در $40,000 به $90,000 محدوده که کوتاه هستند در مواد غذایی است. حدود 12 درصد از آمریکایی ها که در براکت درآمد گفت: آنها از دست رفته و یا کاهش اندازه وعده های غذایی در هفته های اخیر.

“ما یک گروه از افرادی که به طور ناگهانی در تلاش برای به دست آوردن مواد غذایی” سانتافه شهردار آلن وبر گفت. “آنها در حال افرادی که واقعا استفاده نشده به درخواست برای کمک به افرادی که به فکر آنها تا به حال یک دسته بسیار خوب در زندگی است.”

کیت ساله برای واشنگتن پست

رابرت گارسیا در مرکز شهر سانتا فه است.

چهره جدیدی از ناامنی غذایی مشهود است در سراسر یک کشور که در آن دهها میلیون نفر را از دست داده اند کار می کنند. صف خارج غذایی pantries کشیده اند و به صورت بلوک در لس آنجلس و نیویورک و پیتسبورگ. سی و شش درصد از آمریکایی ها گفت: در یک Axios/نظرسنجی ایپسوس در اواسط ماه مه است که دسترسی آنها به مواد غذایی و نیازهای خانواده کاهش یافته است, در هفته های اخیر.

در واشنگتن دی سی در حرم مقدس قلب عبادت تبدیل کلیسای کاتولیک در شهرستان ماونت پلزنت محله به یک توزیع مواد غذایی مرکز که در آن دستکش و نقاب داوطلبان آماده شدن صدها سبد لوبیا و روغن و برنج و هویج.

در St. Louis, کتابخانه های عمومی تبدیل شده اند و نه شاخه به درایو-از طریق مواد غذایی وانت.

در سانتافه تعداد زیادی از مردم از دریافت غذا از آشپزخانه فرشتگان غیر انتفاعی است که کمک به گارسیا و Bednarek تا شات با 27 درصد در شش هفته گذشته گفت: Jeanette Iskat سازمان مشتری خدمات مدیریت.

شده است وجود دارد بنابراین مقدار تقاضا — شهردار می گوید سانتافه توزیع تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از پوند از مواد غذایی به عنوان آن را از یک سال پیش — که مواد غذایی انبار مواد غذایی بانک تا به حال برای ایجاد یک درایو-از طریق مرکز توزیع در پارکینگ توقیف بازار.

این ایده که یک طبقه متوسط وجود می تواند جست و خیز کردن به یک مبارزه برای امرار معاش تقریبا یک شبه متزلزل شده بسیاری از افرادی که مشاغل از دست رفته و یا دستمزد به دلیل در سراسر کشور فشار برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“من همیشه خود به اندازه کافی و من آموخته بود به مراقبت از خودم” گفت: T’cha-Mi’iko Cosgrove, 73 هنرمند بود که تحصیل در این موسسه آمریکایی, هندی, هنر در سانتافه زمانی که ویروس آمار بسته شدن خوابگاه و سالن ناهار خوری. در حال حاضر با هیچ کار و هیچ مدرسه و درآمد او متکی بر مواد غذایی جزوات با هیچ پایانی در چشم.

“من نمی دانم که در آن من و یا آنچه من انجام,” او گفت:. “اما من نه وحشت. امروز من نه تنها فکر کردن در مورد آن است.”

کیت ساله برای واشنگتن پست

T’cha-Mi’iko Cosgrove یک دانشجو در موسسه آمریکایی, هندی, هنر در مدرسه خود را در سانتافه.

تا مارس, گارسیا, 58 مشغول به کار به عنوان نگهبان در یک کالج دانشگاه, اما این ویروس بسته به کالج و گارسیا را بیمار. قبل از او آن را می دانستند گارسیا نمی تواند پرداخت اجاره و یا خرید مواد غذایی. تنها درآمد ناتوانی در پرداخت ناشی از تصادف موتورسیکلت و یک صدمه به گردن او رنج می برد در ارتش.

“من در یک محل ناشناخته جایی که من لازم نیست که هر یک از دوستان گفت:” گارسیا که در امنیت فرفره اما فقط برای چند روز در هفته است. “من فقط این احساس مردم در حال نگاه کردن به من. من در حفظ و تفکر من نه آن شخص.”

Bednarek تا به حال به متوقف کردن کار به عنوان یک پرستار از آنجا که به عنوان یک زن 63 ساله با ریه مسائل او می تواند دیگر مراجعه افراد بیمار در خانه های خود. هیچ بازدیدکننده داشته است هیچ درآمد. او پرداخت می شود, زمان زد پس از 20 ساعت و او تا به حال هیچ پس انداز.

با هیچ پول در آینده او هنوز هم بدهکار $800 در اجاره به علاوه 200 دلار در ماه برای او دارو دیابت, به علاوه وام خودرو و بیمه بهداشت و درمان. سپس او آموخته است که او تا به حال سرطان پستان نیاز به گسترده درمان گران. او تبدیل به آشپزخانه فرشتگان برای مواد غذایی است.

“به عنوان یک پرستار من به مردم کمک اتصال با بانک های مواد غذایی, اما برای خودم من حتی نمی دانند که چگونه به درخواست برای کمک به,” او گفت که او دشوار است اما این پرتاب ، “من شده است به طوری جدا شده است. من در تماس با هر کسی.”

او برای ثبت تامین اجتماعی — او امیدوار بود به صبر چند سال به حداکثر رساندن او مزایای — اما $1,500 او در حال حاضر می شود از دولت نمی آیند نزدیک به پوشش او مهره. سرطان بنیاد جدید مکزیک پرداخت دو ماه از اجاره و آنیتا Salas یادبود صندوق کمک می کند که زنان مبتلا به سرطان پستان پرداخت صورتحساب خود را, خود را تحت پوشش بیمه درمانی تا اکتبر.

اما بدون غذا تحویل Bednarek گفت: “من فقط نمی خورند.”

کیت ساله برای واشنگتن پست

تا ماه مارس Fran Bednarek سفر به خانه های مردم در نیاز به کمک. در حال حاضر او از دست داده است تمام درآمد خود را.

انتظار

آخرین وعده غذایی Ketzar فلرس و خوزه Vilanova تا به حال پس از شغل خود تبخیر شد بلغور جو دوسر و آب. آنها تا به حال $38 چپ در حساب بانکی خود را.

Vilanova آموزش دیده زمین نقشه بردار مشغول به کار بود به عنوان یک croupier در یک کازینو در کنددو یک منطقه رفت و آمد مکرر در نزدیکی قدیمی سان خوان در پورتوریکو. فلورس شده بود یک معلم مهد کودک برای سال های بسیاری است. اما همه گیر تعطیل تقریبا همه چیز. پورتوریکو در محدودیت بودند به خصوص تنگ, از آنجا که جزیره رهبران ترسید یک بدون کنترل گسترش ویروس می تواند ستمگري مراقبت های بهداشتی و سیستم به شدت آسیب دیده از طوفان ماریا در سال 2017.

Flores, 47 و Vilanova, 50, حال چراغ جامد طبقه متوسط زندگی با درآمد حدود $40,000 یک سال دو بار این جزیره به طور متوسط. با هیچ پول در آینده آنها منفجر طریق فروشگاه های خود را.

سه هفته به قرنطینه فلورس به شوهرش و 16-year-old son آرماندو آخرین غذا از شربت خانه خود را نادیده گرفته چنگال را در خود معده.

“شما نوشیدن آب و آن از بین می رود,” او گفت:. “این احساس از بین می رود.”

اما ذهن غالب بیش از ماده فقط برای مدت طولانی. برای اولین بار در زندگی خود فلرس کاربردی برای مواد غذایی تمبر. سرسختانه, خوش بینانه, او سعی به تظاهر او احساس نمی ننگ از فقر است. بیکار افکار او گفت: فاسد روح است.

“همیشه وجود دارد کسی بدتر و آنها سزاوار افکار ما,” او گفت:.

فلورس و Vilanova نگهداری to-do list مخفی در کمد آشپزخانه:

1: تماس با بیکاری ،

2. بررسی وضعیت مواد غذایی کمک نرم افزار.

3. ببینید اگر فدرال محرک بررسی وارد شدند.

اگر هر یک از کسانی که از طریق آنها می تواند دوباره پر کردن منابع خود را. اما هیچ جنبش است.

در روز پس از آنها به پایان رسید بلغور جو دوسر یکی از دوستان که تا به حال بررسی در مورد اینکه آیا زن و شوهر کار پیدا کرده بود به نام دوباره. او پرسید: فلورس و Vilanova برای دیدار با او در پارکینگ یک Walgreens.

هنگامی که آنها وارد, زن, مادر آرماندو آن ایستاده بود و با کمک مالی از خود کلیسا — غذاهای گرم در کف ظروف حک شده با: آیات کتاب مقدس در جوهر بنفش: “من می توانم همه چیز را در مسیح که مرا تقویت.”

کمک بیشتری دنبال کرد. قوطی از گوشت گاو corned. جعبه های غلات. عمه Jemima به مخلوط نان شیرین و پهن. چیزهایی که او دیابتی باید از خوردن نیست.

زن و شوهر پذیرفته کمک برای دو هفته اما سپس تصمیم گرفت که دیگر نمی تواند تحمل وزن در وجدان خود از پذیرش آنچه که دیگران ممکن است نیاز بیشتر به شدت.

اما پنج هفته به قرنطینه پول تا به حال وارد نشده است.

خانواده می خورد و دو وعده غذا در روز به جای سه. صبحانه یک تخم مرغ آب پز یا دو نوشابه کراکر و cafe con leche. فلورس تقسیم اهدا وعده های غذایی به قطعات و باعث می شود آنها را برای روز گذشته است.

“مامی, شما نمی خواهید به خوردن؟” آرماندو خواسته فلورس یک روز در شام به او مدال دیگر دو قاشق از برنج و ژامبون برای هر یک از مردان است. او در خدمت خودش یک قاشق مربا خوری.

“هیچ نگران نباشید من,” او گفت: “من هنوز کامل از آخرین وعده غذایی است.”

پسر او نمی گفتن یک کلمه.

هفته شش و هفت و هشت گذشت. نه یک کارفرما در پاسخ به Vilanova را درخواست. خانواده بیکاری پرداخت شد و هنوز در انتظار. هنوز هیچ کلمه ای در برنامه های خود برای تغذیه کمک.

اعضای خانواده به آنها دانه به رشد کدو, سبز, پیاز, گوجه فرنگی و خیار. یک دوست تماس های محلی و غیر انتفاعی و بدون گفتن فلرس و گروه تحویل جعبه از مواد غذایی کنسرو شده.

روز دیگر فلرس متوجه چیزی به عنوان او را در شلوار خود را. “من تا به حال به جلو drawstrings تنگ تر به کراوات اطراف کمر من,” او گفت:. “من می توانید آن را در شوهرم گردن بیش از حد.”

این بود که چگونه آنها می خواستم برای از دست دادن وزن است.

Spencer Platt

گتی ایماژ

مواد غذایی ارائه شده در خارج از بروکلین مسجد و مرکز فرهنگی در مارس در شهر نیویورک است. مرکز توزیع مواد غذایی از مواد غذایی محلی بانک ها و موسسات خیریه به هر کسی که در نیاز و کشیده شده به عنوان بسیاری از 2000 نفر در طول یک توزیع رویداد.

بازمانده

کنجکاو ساختار کشور عرضه مواد غذایی شبکه شده است مخدوش کننده و خسته کننده برای بسیاری از افرادی که تا به حال زمان سخت تر شدن وعده های غذایی در بهار امسال.

آن است که نه تنها farmworkers که معیشت خود را از دست داده اند. کشاورزان بیش از حد پیدا کرده اند خود را در پریشانی مالی — مرکب dispiriting واقعیت است که آنها تا به حال برای از بین بردن محصولات کشاورزی که هیچ خریداران.

هنک اسکات امیدوار فرزندان خود را در نهایت وارث مزرعه پدرش آغاز شده در سال 1963 در فلوریدای مرکزی در 30 مایلی شمال غربی اورلاندو. سپس coronavirus درهم زنجیره تامین ارائه شده است که یک بازار برای خود خیار.

فصل بهار زمانی است که اسکات به طور معمول نظارت ارتش هرفسترس که ارسال تن از cukes به ترشی خانه در تمام طول سواحل شرق. در این سال او به صرف زمان که شفاعت با طلبکاران و تقاضا برای هر نوع از مزرعه کمک.

تامین کنندگان خود “من می خواهم به شکل یک راه برای پرداخت آنها را قبل از آنها انجام کسب و کار با من در پاییز” گفت: Scott 64. “من به آنها می گوید من همیشه پرداخت صورتحساب من در گذشته است. من هرگز نمی پرداخت می شود و شما در نهایت. شما با من کار می کند, بنابراین من می توانید انجام دهید یکی دیگر از محصول بنابراین من می تواند به شما پرداخت کنم؟”

در این سال اسکات کارگران برداشت در اکثر 60 هکتار از 400 هکتار از خیار. بنابراین او دعوت داوطلبان از یک مسیحی گرسنگی امداد سازمان جامعه سنت اندرو به اینسو انسو جمع کردن به اندازه تولید به عنوان آنها می تواند و اهدای آن به بانک های مواد غذایی در این نزدیکی هست. اما آنها تنها می تواند حمل و نقل و توزیع بسیار است.

بقیه تا به حال به کشت و زرع بازگشت به زمین, تغذیه, هیچ کس, اضافه کردن به اسکات بالونی زیان — یک سناریو تبدیل شده است که همه بیش از حد معمول در سراسر کشور به دامداران کمپرسی میلیون ها گالن شیر و کارگران در گیاهان گوشت پردازش سقوط بیمار با covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus را وادار به بستن بسیاری از کارخانه ها.

“ما شده است که در دوران قبل از” اسکات گفت. “من فکر نمی کنم ما تا کنون بوده است در این یک معامله است. من فقط باید به شکل یک راه برای زنده ماندن کمی طولانی تر است.”

کریستوفر Millette

AP

حدود 50 خودرو در خط صبر کنید به صورت رایگان مواد غذایی در جعبه ممکن است در طول یک هفته سادگی در آغاز جدید کلیسا در فرویو شهرستان بهبهان.

بداهه

برای افرادی که زندگی می کردند و نزدیک به لبه حتی قبل از اینکه ویروس وارد این بیماری همه گیر به معنای یک شیرجه رفتن به یک سطح جدید از بداهه و وابستگی.

آبل Zavala آمد به ایالات متحده از مکزیک, قانونی است. خانواده اش را دنبال کرد. آنها حک شده از یک زندگی در قارچ مزارع پنسیلوانیا گوشه جنوب شرقی. اما این ویروس به معنای کوتاه ساعت در مزرعه برای همسرش گوادلوپ و 17-year-old daughter, جنیفر که مشغول به کار در مک دونالد.

سپس در اواسط ماه مه در گوادلوپ فوت مادر تا خانواده با هم مخلوط بودجه برای جنیفر و او را به رفتن به مکزیک.

که در سمت چپ Zavala, 45, در خانه کنت مربع — که صورتحساب خود را به عنوان قارچ پایتخت جهان — پخت و پز تخم مرغ و بیکن برای او 11 ساله پسر آبل جونیور

“مالی, آن را بسیار دشوار شده است او گفت:” در اسپانیایی. “اما ما سالم است که چه چیزی مهم است.”

کنار مزرعه کار توسط یک آسیب است که نیاز به عمل جراحی به تعویق افتاد توسط ویروس اضطراری — Zavala پا کرده است تا خود را از بازدیدکننده داشته است به مواد غذایی کمد بانک مواد غذایی محلی.

غذا کمد خدمت بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم آن را به عنوان قبل از coronavirus. در روزهای جمعه حدود 350 نفر بوده است صف بندی برای مواد غذایی جعبه. بیش از نیمی از مردم در حال حاضر به دنبال مواد غذایی هستند که برای اولین بار-تایمر بسیاری از آنها مهاجر farmworkers. برای مزارع قارچ, ویروس تاثیر بود تند و سریع: رستوران لغو سفارشات عمده ترک کشاورزان به اهدا و یا از بین بردن خود را تولید کند. کارگران شغل خود را از دست. برخی از آنها معلوم اجتماعی چهارم زندگی پس از آزمایش مثبت ترک آنها را بی خانمان.

“بحران بهداشت و درمان تبدیل شده است به یک بحران گرسنگی” گفت: Leah رینولدز مدیر کنت منطقه خدمات اجتماعی اجرا می شود که بانک غذایی.

الیز Amendola

AP

یک زن و پسر جوان ترک با یک جعبه از مواد غذایی در یک pop-up شربت خانه مواد غذایی در چلسی, Mass., در روز سه شنبه.

نگرانی

جستجو برای مواد غذایی برای خانواده اش چیزی جدید برای نائومی Wanzer. زندگی در نفقه پزشکی و دخترش غذا تمبر Wanzer استفاده می شود برای سفر به سه کلیساها و دیگر مواد غذایی pantries در پرنس ویلیام شهرستان در ویرجینیای شمالی هر روز به او غذا و پسر دختر و نوه.

اما بسیاری از کلیساها بسته اند خود را در برنامه های غذایی به این دلیل که ویروس ساخته شده است آن را دشوار است برای جمع آوری داوطلبان و استفاده از امکانات داخلی.

و با بسیاری از مردم بیشتر به دنبال مواد غذایی جزوات در حال حاضر کیسه های مواد غذایی Wanzer می کند دریافت نمی رفتن تا آنجا که آنها استفاده می شود به او گفت.

Wanzer, 46, می بیند تمام افراد جدید در حال انتظار برای مواد غذایی و شگفتی های او: “این افراد کمی در رفتن را از طریق آنچه که من از طریق رفت و در حال رشد نه داشتن یک مادر نداشتن پدر در مراقبت فاستر. من احساس می کنم خیلی بد برای هر کسی که آن را استفاده نمی شود. آن را ممکن است لرزش من کمی, این بیماری, اما من نیاز به نگرانی در مورد چیزهایی که تمام زندگی من است. این است که چگونه آن را احساس می کند.”

Cleve R. Wootson جونیور در فلوریدا باعث شد برای این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>